Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Bug reportsNahlášení bugu na SA-MP

1... 597 598 599 600 601... 1133
LeKySs
LeKySs Goon Level 143 07/01/2017 06:30 PM
Občas se mi stává, že když vykonávám nájemnou vraždu, tak nemám označený cíle na mapě, ani v Tab je nevidím označené červeně. Edit: No prave, že jsem to měl na kongresmana, ale v tu chvíli bylo na serveru tak 5 kongresmanů...
Občas se mi stává, že když vykonávám nájemnou vraždu, tak nemám označený cíle na mapě, ani v Tab je nevidím označené červeně.
Edit:
Mám taký pocit, že to je preto, že ti to dalo vykonať vraždu na niekoho, kto na serveri nie je v tú chvíľu online napríklad kongresman
No prave, že jsem to měl na kongresmana, ale v tu chvíli bylo na serveru tak 5 kongresmanů...

Blink 182 :*
Marshall
Marshall Kingpin Level 171 07/01/2017 06:33 PM
Mám taký pocit, že to je preto, že ti to dalo vykonať vraždu na niekoho, kto na serveri nie je v tú chvíľu online napríklad kongresman
Občas se mi stává, že když vykonávám nájemnou vraždu, tak nemám označený cíle na mapě, ani v Tab je nevidím označené červeně.

Mám taký pocit, že to je preto, že ti to dalo vykonať vraždu na niekoho, kto na serveri nie je v tú chvíľu online napríklad kongresman
noBrain
noBrain Level 118 07/01/2017 11:26 PM
Opraviť text v /help -> Padělané žetony -> "Stroj na padělané žetony vyprodukuje 30000 padělaných žetonu za hodinu." a vyprodukuje len 20 000 padělaných žetonov. //EDIT: Ešte som si teraz všimol, že tam je napísané, že koľko mám padělaných žetonov zistím v /inventar. Ale nič mi v /inventar neukazuje.
Opraviť text v /help -> Padělané žetony -> "Stroj na padělané žetony vyprodukuje 30000 padělaných žetonu za hodinu." a vyprodukuje len 20 000 padělaných žetonov.

//EDIT: Ešte som si teraz všimol, že tam je napísané, že koľko mám padělaných žetonov zistím v /inventar. Ale nič mi v /inventar neukazuje.
Člen helper tímu od 17.1.2016 do 27.3.2017
Marshall
Marshall Kingpin Level 171 08/01/2017 11:30 AM
Nahlasujem bug, kedy mi pri dnešnom dennom úkole teda vyhrať 5 deathmathov pridávalo výhry aj keď sa žiaden hráč nenapojil a bol som tam sám.
Nahlasujem bug, kedy mi pri dnešnom dennom úkole teda vyhrať 5 deathmathov pridávalo výhry aj keď sa žiaden hráč nenapojil a bol som tam sám.
RA7ANT
RA7ANT Headhunter Level 79 08/01/2017 08:28 PM
ak pracujem ako predavač zbraní a zatkne ma polícia hráči si môžu ešte zakúpiť zbrane
ak pracujem ako predavač zbraní a zatkne ma polícia hráči si môžu ešte zakúpiť zbrane
MaselkoPMJ
MaselkoPMJ Level 121 08/01/2017 10:04 PM
při závodu Down the drain - pokud je hráč nablízku (hráče který závod založil) tak se neobjeví v cheetahu, ale je viděn (červený) ve svém vozidle. Pro startu závodu jede cheetah (prázný) i vozdilo ve kterém je protihráč.
při závodu Down the drain - pokud je hráč nablízku (hráče který závod založil) tak se neobjeví v cheetahu, ale je viděn (červený) ve svém vozidle. Pro startu závodu jede cheetah (prázný) i vozdilo ve kterém je protihráč.
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14
Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic..

odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
Marshall
Marshall Kingpin Level 171 09/01/2017 04:27 PM
Neviem či sa jedná o bug, alebo zámer, pretože ak hráč opustí basketbalové ihrisko, je okamžite na rade druhý hráč ale ak hráč opustí hru, alebo hráčovi hra spadne počas basketbalu, druhý hráč musí čakať celé kolo prvého hráča dokým príde na radu.
Neviem či sa jedná o bug, alebo zámer, pretože ak hráč opustí basketbalové ihrisko, je okamžite na rade druhý hráč ale ak hráč opustí hru, alebo hráčovi hra spadne počas basketbalu, druhý hráč musí čakať celé kolo prvého hráča dokým príde na radu.
missmichaela
missmichaela Legendary player Level 136 09/01/2017 04:45 PM
To samé je i u kulečníku.
Neviem či sa jedná o bug, alebo zámer, pretože ak hráč opustí basketbalové ihrisko, je okamžite na rade druhý hráč ale ak hráč opustí hru, alebo hráčovi hra spadne počas basketbalu, druhý hráč musí čakať celé kolo prvého hráča dokým príde na radu.
To samé je i u kulečníku.
Kaceris
Kaceris Godfather Level 121 10/01/2017 06:50 PM
Keď niekoho okradnem o zásielku pri sekuriťákovi, tak môžem založiť minihru a tým pádom mu ľahko újsť alebo ma tým pádom potom nejde zabiť a on ju nemá ako získať naspäť.
Keď niekoho okradnem o zásielku pri sekuriťákovi, tak môžem založiť minihru a tým pádom mu ľahko újsť alebo ma tým pádom potom nejde zabiť a on ju nemá ako získať naspäť.
mcavio
mcavio Level 143 13/01/2017 06:11 PM
Když si koupím ammo od překupníka tak cca po 10-15min ho zase vidím ale už bez cp. Ale když kolem něj projdu tak vidím že můžu dát znovu alt. Bylo by lepší kdyby bylo nad ním cp abych věděl jestli je zaměstnaný nebo ne.
Když si koupím ammo od překupníka tak cca po 10-15min ho zase vidím ale už bez cp. Ale když kolem něj projdu tak vidím že můžu dát znovu alt. Bylo by lepší kdyby bylo nad ním cp abych věděl jestli je zaměstnaný nebo ne.
1... 597 598 599 600 601... 1133