Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

zustanou po banu veci

1
pipil0070908
pipil0070908 Gamer Level 8 09/01/2017 09:17 PM
dobry den mohu se zeptat jestli po banu zustanou veci a penize protoze jsem si objednal penize z obchodu a nechci je ztratit
dobry den
mohu se zeptat jestli po banu zustanou veci a penize
protoze jsem si objednal penize z obchodu a nechci je ztratit
Deejva
Deejva Boss Level 124 09/01/2017 09:18 PM
Pokud máš propojený účet, tak o nic nepřijdeš. Jediné, o co bys mohl přijít, je dům, který ti může vypršet, pokud je na méně dní, než je délka banu. O peníze a další takové věci nepřijdeš.
Pokud máš propojený účet, tak o nic nepřijdeš.
Jediné, o co bys mohl přijít, je dům, který ti může vypršet, pokud je na méně dní, než je délka banu. O peníze a další takové věci nepřijdeš.
Rubi
Rubi Legendary player Level 73 09/01/2017 09:20 PM
Samozřejmě. Vypršet ti může akorát apartmán. Jinak peníze, zbraně, zkušenosti ti normálně zůstanou. Podmínkou je propojený herní účet zde s webem.
Samozřejmě. Vypršet ti může akorát apartmán.
Jinak peníze, zbraně, zkušenosti ti normálně zůstanou. Podmínkou je propojený herní účet zde s webem.
rOxmaN
rOxmaN Don Level 170 09/01/2017 09:23 PM
Každopádně, podíval jsem se za co jsi dostal ban. Pokud dáš veškerou svou CLEO složku do háje a samotné CLEO odinstaluješ, jsem ochotný ti dát UNBAN. Rozmysli se sám. Je naprosto zbytečné používat zrovna toto, za co jsi ten ban dostal. Pokud ti bude něco nejasné, můžeš mi napsat do soukromé zprávy.
Každopádně, podíval jsem se za co jsi dostal ban. Pokud dáš veškerou svou CLEO složku do háje a samotné CLEO odinstaluješ, jsem ochotný ti dát UNBAN.

Rozmysli se sám. Je naprosto zbytečné používat zrovna toto, za co jsi ten ban dostal. Pokud ti bude něco nejasné, můžeš mi napsat do soukromé zprávy.
pipil0070908
pipil0070908 Gamer Level 8 09/01/2017 09:31 PM
moc vam dekuji za radu
moc vam dekuji za radu
rOxmaN
rOxmaN Don Level 170 09/01/2017 09:38 PM
Hráči udělen unban. Zamykám
Hráči udělen unban.

Zamykám
1
This topic has been locked due to inactivity.