Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se
Zavřít

Přihlásit se


Zavřít

Interview & Rozhovory

V tomto blogu najdete interview a rozhovory s hráči, poradci a administrátory na našich herních serverech! 

Rozhovor s hráčem Pastafree!

Napsal GIBBSON 11.8.2019
Ahoj, vítám Vás u nového rozhovoru. Je to můj první rozhovor, tak doufám, že se Vám bude líbit. :-)

1. Ahoj, vítám tě u prvního rozhovoru a děkuju ti, že jsi přijal moji nabídku. Můžeš se nám pro začátek představit?

Ahoj, tak já se jmenuji ve skutečném životě Radek, ale většinou mě všichni ve virtuálním životě znají jako Pastafree. Na tomto světe jsem už 33 let a pracuji v jedné firmě na výrobu kol a náprav na vlaky, jako operátor seřizovač CNC strojů. Žiji na severní Moravě, ve městě Rychvald. Děkuji, že sis vybral právě mě pro svůj první rozhovor. Je mi ctí.

2. Teď se nabízí otázka: Kde v takovém věku bereš čas na hry? Hraješ jenom SAMP nebo i nějaké jiné hry?

Čas je relativní pojem. Já ten čas beru převážně po práci, nebo když se chci odreagovat od skutečného života. Jak jsem už psal, pracuji jako operátor. Jsou to dvanácti hodinové směny, takže pracuji 3 dny a 3 dny volna. Většinou v těch třech dnech volna pracuji na zahradě a domě, pak si udělám právě ten čas na SAMP a odreagování. Jiné hry moc nehraji, maximálně nějaké hry na mobilu, ale to už jenom na vyplnění času na WC, nebo při cigaretce. :D

3. Tohle bylo něco málo spíše k osobnímu životu. Přesuneme se tedy k tomu virtuálnímu. Jaké aktivity děláš na WTLS nejraději? Jak už jsem si všiml, tak vedeš ve statistikách „Nejvíce denních úkolů splněno“. Jak dlouho tě tahle cesta za tímto úspěchem trvala?

Na WTLS mě asi nejvíce baví dělání jobu Řidič kamionu. Už z mého nicku to lze poznat - [RT]_Pastafree, i když moje statistika tak nevypadá :P. Denní úkoly jsem začal dělat asi třetí den od jejich uvedení na server. Docela dlouho dobu jsme se přetahovali s Krallem o prvenství. Jednou nastal čas, kdy jsem neměl moc času se dostat k PC, tudíž jsem byl z velkým předstihem předehnán v topce. Po mém opětovném připojení se snažím plnit zase denní úkoly, a tak jsem dosáhnul prvenství v topce. Z mého hlediska je to dost dobrý update, protože to lidem na serveru ukáže, co vše se dá dělat. Z ostatních aktivit mě baví od každého trochu. Nejsem přímo vysazený na určitou aktivitu. Jednou mě třeba baví gangy, potom zase třeba nákladní pilot, takže pokud mě něco napadne, tak jdu dělat nebo se domluvím s ostatními hráči na společných misích, pokeru atp. Vyhrazený směr na serveru přímo nemam.

4. Členem klanu RT jsi už dlouhou dobu. Jak ses o klanu dozvěděl? V klanu je také spoustu hráčů, kteří už nehrají. Jaký máte mezi sebou vztah a jste ještě v kontaktu?

Členem klanu RT jsem skoro od začátku, co hraji na WTLS a o klanu jsem se dozvěděl od kamarádů, co hrají sice už méně, ale pořád hrají. Jsou to hráči Fenrir a ChickenDevil. Oni jsou vlastně strůjci toho, že hraji i na serveru. Členové klanu, kteří RT už hrají sice poskromnu, ale jsou to dobří lidé (vlastně dobří kamarádi), byli vždy ochotní a pomohli mně nebo komukoliv jinému. Člověk jako já, který byl v tu dobu na serveru nováček, se na ně mohl spolehnout. To platí i v tuto dobu, když se některý z nich připojí. Kontakty mezi sebou máme, sem tam si i píšeme na messengeru. Jsme super parta lidí. Někteří to sice vidí jinak, ale já, teda vlastně my, celý klan RT, víme své, že jsme super banda. Pánové, Marajz, Perez, Naboj, Gallardo, Milked a Lordstar - díky, jste super.

5. Jste fakt skvělá parta. Momentálně jsi na serveru pomocník. Jaká byla tvoje cesta za tímto postem?

Díky, to jsme. A jak jsem se dostal na post pomocníka? Jednoho dne mi na webu přišla zpráva od niCe, jestli bych se nechtěl stát pomocníkem. Chvíli jsem váhal, jestli tuto nabídku přijmout, ale opravdu jenom chvíli, protože jsem člověk, co zastává názor: pokud můžu, tak pomůžu. Tak jsem tuto nabídku přijal. Sice jsem to dělal asi 5 měsíců, protože mi čas nedovolil se více věnovat hraní, tak mi byl post odebrán po domluvě, že pokud zase budu hrát, není problém, že bych zase mohl pomáhat ostatním. Tak jsem opět objevil na postu pomocníka.

6. S postem pomocníka máš už hodně zkušeností. Kdyby ti přišla nabídka o povýšení na moderátora, přijal by si ji?

Tak pokud to mám napsat tak, jak to cítím, tak bych ji asi nepřijal. Už jsem byl sice dotazován, jestli nechci byt moderátor, ale odpověď bude asi stejná: Ne. Musel bych odejit z klanu RT, a to nechci. Je to můj jediný klan, ve kterém jsem kdy byl, a tak bych chtěl, aby to i zůstalo. Situace se může změnit.

7. Přemýšlel jsi někdy o konci na WTLS?

Přemýšlel, nebudu lhát. Ale ne z důvodu serveru nebo lidí, ale nedostatku prostoru na hraní.

8. Za celou dobu tvého působení si musíš pamatovat hodně updatu. Pamatuješ na nějaký, za který si rád?

Tak to si pamatuji hodně updatů, asi nejvíc rád jsem za právě už zmíněné denní úkoly. Třeba nedávno přidané stánky mě také docela zaujaly, ale i updaty nových jobů, jako je například nákladní pilot. I nové eventy, přidávání kasínových her, obzvláště poker, mě zaujali. Zatím jsem se nesetkal s žádným updatem, který by mi vyloženě nesedl. Vždy to chce jen trochu času si zvyknout a pokud lidé nadávají, tak to bude vždy kvůli tomu, že si lidé neradi zvykají na nové věci. Ale časem si zvyknou a zjistí, že je to lepší (není to ale pravidlem).

9. Souhlasím s tvým názorem na ty nové věci. Jelikož updaty dělá niCe, tak jistě se musí objevit i otázka na něj. Jaký máš na něj názor?

Myslím si o něm, že je to člověk na svém místě, protože není jednoduché se starat o server v takové míře, jako se stará on. Tolik nových updatů, pořád opravuje nějaké bugy a určitě hodně lidí se ho na něco neustále ptá. I já sám jsem měl problém s lagováním hry, věnoval se mi a snažil se mi pomoct.

10. Za dobu hraní musíš znát také i dost hráčů. Máš mezi nimi nějaký vzor?

Tak hráčů znám hodně, ale že bych měl přímo nějaký vzor, to zase ne. Podle mě je každý hráč jedinečný a svým způsobem zajímavý a užitečný pro hru. Myslím si, že je hlavní být ve hře tak trochu kamarád se všema, jinak by ta hra neměla smysl. Zkusme si představit, že bychom se zabíjeli všichni pořád dokola. To si myslím, že není smysl této hry. Jistě nějaké zabíjení být musí, ale to kamarádství a soužití taky. A právě proto jsem rád, že i v této hře mám kamarády (aspoň si to tedy myslím, že je mám :-D).

11. Když jsme u toho zabíjení pořád dokola... Jaký máš názor na komunitu hráčů?

Komunita hráčů je podle mě dobrá. Hodně hráčů (klanů) vytvářejí pro ostatní hráče zajímavosti v podobě např. tuningů, různých soutěží nebo třeba hledání určitých billboardů. Myslím si, že tohle je pro server dobrá věc a zpestření. K této otázce je to asi vše, co jiného dodat, než: Lidi jen tak dál.

12. Z klanových akcí padají také velké odměny. Za co nejvíce utrácíš peníze na serveru?

Tak peníze asi nejvíce utrácím za prodloužení domů, za premium, a taky někdy za to zapeklité lotto, co se mi pořád nedaří vyhrát. Holt na to nemám štěstí. Nejde přímo určit, za co utrácím peníze. Je to asi od každého trochu. Někdy třeba dokoupím pár kg travičky zelené, protože mi dochází :-D. Pak si zajdu do kasína na ruletku, poker a ostatní kasínové hry. Jak tedy píšu, od každého trochu. Taky jsem teď investoval do vybavení domů, ten interiér byl už zastaralý, trochu změny neuškodí :-D. Někdy se mi taky nepovede nějaký obchod, draho koupím, levně prodám. To je asi tak vše, jak bych mohl popsat svůj investiční plán na serveru.


13. Jak jistě víme, tak na serveru vlastníš dva krásné a skromné domky ve Fort Carson a k nim speciální Roadtrain. Jak jsi se k tomuto majetku dostal? Pamatuješ dřívější majitele?

Tak domy vlastním už hodně dlouho, už ani nevím, kdy jsem je kupoval a od koho. Tím vlastně odpovídám na otázku, jestli pamatuji dřívější majitele domu. Pokud jde o speciální Roadtrain, tak ten mám od ChickenaDevila a tomu ho dělal niCe (už je to taky nějaký ten pátek). A Fort Carson se mi zamlouvá ze všech míst asi nejvíc. Ne proto, že tam vlastním domy (vlastně i proto :D), ale je to do všech koutů mapy přibližně stejně a v městečku je vlastně vše, co potřebuješ: Ammu-Nation, policejní stanice, nemocnice a hlavně bar UFO, kde mají výtečné pivo a kulečník (a příjemnou obsluhu :D). To je asi tak vše o mém majetku.

14. Máš nějakou pěknou vzpomínku z herního světa na WTLS?

Určitě těch vzpomínek je hned několik. Mezi ty nejhezčí vzpomínku patří vlastně ti lidé, které jsem díky serveru potkal a získal jsem tak několik dobrých přátel a kamarádu, které doufám nikdy neztratím. Nebudu jmenovat, abych na někoho nezapomněl, ale všem patří velké díky. Třeba další vzpomínka je loňské focení všech adminů, moderátorů a pomocníků, co na serveru zrovna působili. Jde vlastně o to, že se lidé dovedou domluvit a sejít se v určitý čas na určitém místě. To už se totiž na tomto světě málo vidí, proto beru tohle asi za největší vzpomínky.

15. Blížíme se k samotnému závěru. Jaký máš pocit, že jsi součástí této sekce blogů?

Dobrý pocit. Jsem rád, že si někteří lidé o mně přečtou (ti, které to bude zajímat ), protože někdy si myslí, že jsem někdo úplně jiný, ale ve skutečnosti by je asi překvapilo, kdo jsem vlastně zač. A taky že právě ty, Dropsíku, který jsi na serveru hodně známý, jsi o mně projevil zájem a provedl jsi se mnou tento rozhovor. Všechna čest tobě.


Na závěr Vám chci poděkovat, že jste tento blog dočetli celý. Budu rád za Váš každý názor.

Velký dík patří i hráčce Boruvka za pomocnou ruku a trpělivost.
Komentáře (6) Líbilo se (23) Zhlédnutí (187)

Komentáře (6)

F3ul F3ul
Level 118 12.8.2019 11:57
Pěkný ;)
kryskry kryskry
Level 74 11.8.2019 16:29
Dobrej rozhovor :)
Filiposs7 Filiposs7
Level 22 11.8.2019 12:57
Nečekal jsem že tu je někdo z Rychvaldu lel
missmichaela missmichaela
Level 127 11.8.2019 11:47
Pěkný rozhovor. :-)
GIBBSON GIBBSON
Level 104 11.8.2019 10:27
Trochu kratší ale bavilo mě to.

Díky za názor. :)
Škoda, že už většina hráčů z RT nehraje...
Ano, proto jsem chtěl Pastou trochu oživit vzpomínky na klan RT.
Danielson Danielson
Level 110 11.8.2019 10:21
Trochu kratší ale bavilo mě to. Škoda, že už většina hráčů z RT nehraje...

Nedávní přispěvatelé

Populární blogy

FandovoCHVILKY
FandovoCHVILKY

Zdravím, v tomto blogu budou probíhat...

Poslední příspěvek
Vyhlášení soutěže o 50czk, 500K...
ApplePie Production
ApplePie Production

Tým Apple Pie production byl založen...

Poslední příspěvek
Soutěž pro hráče školou povinné...
Hvězdičky
Hvězdičky

Ahoj, vítej na mém blogu. Na tomto blogu...

Poslední příspěvek
Golfový turnaj na S4