Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se
Zavřít

Přihlásit se


Zavřít

Interview & Rozhovory

V tomto blogu najdete interview a rozhovory s hráči, poradci a administrátory na našich herních serverech! 

Rozhovor s nově přijatými moderátory 02/2020!

Napsal NKO 29.2.2020
Ahoj! Vitam vas po 2 mesicich u dalsiho rozhovoru, tentokrat opet s nove prijatymi moderatory!
Nedavno bylo prijato 7 novych moderatoru (mezi nimi je taktez Akacik a Dominoo, ale oba byli cleny administracniho tymu uz pred rokem a vice, tudiz jsem je do rozhovoru nezahrnul.) a z nich melo 6 zajem o rozhovor! Muzem jit na to.

1. Ahoj, vítám vás v tomto rozhovoru. Pro začátek byste se nám mohli trochu představit ať víme o koho se jedná :).


MainStar:
Ahoj, vítam všechny. Jmenuji se Roman a je mi 15 Let. Pocházím z České republiky :D.

Fendi:
Tak ahoj, jmenuji se Matyáš, je mi 16 let a studuji obor informační technologie. Na WTLS jsem pod přezdívkou Fendi a pocházím z Karlovarského kraje.

Mannius:
Ahoj, mé pravé jméno je Martin a jsem z Mostecka. Hraní na WTLS je jedním z mých nejmilejších koníčků.

nko:
Ahoj, jmenuji se David a pocházím z Ostravy.

Jirce49:
Ahoj, jmenuji se Jirka, je mi 22 let a na herních serverech působím pod přezdívkou Jirce49, registroval jsem se v květnu roku 2011 a teď po větší pauze hraju od září znovu.

HuM:
Čau, jmenuji se Tomáš. Bydlím ve Středočeském kraji, už 3 rokem hraju závodně stolní tenis a spolu se starším bratrem Hainem hrajeme zde na WtLS.


2. Vrhneme se rovnou ke hraní, jak jste se dozvěděli o našich herních serverech a co vás přimělo si po nějaké době podat přihlášku na pomocníka?


MainStar:
No, server jsem právě poznal kvůli Zeddymu, když jsem hledal nějaký CZ/SK server na samp :D. Přihlášku jsem si chtěl podat, protože jsem chtěl být něco víc než hráč. Chtěl jsem aby si mě někdo pamatoval, že jsem byl někdo :D.

Fendi:
Tak hrozně rád jsem sledoval Zeddyho jak hraje GTA V, natáčí různé easter eggy atd. Pak vydal video WTLS šílentsví, v té době jsem neměl tušení, že se GTA SA ještě vůbec hraje. Našel jsem si tutoriál jak to stáhnout a už to jelo :D. Podat přihlášku na helpera mě napadlo někdy v září. Ještě před přihláškou jsem rád pomáhal hráčům, tak jsem si řekl, že by bylo dobré zkusit podat přihlášku. Po asi 3 dnech mi napsal niCe jestli mam zájem stát se helper, měl jsem z toho radost.

Mannius:
Potom co se zavřela většina serverů na kterých jsem hrával, rozhodl jsem se najít si nějaký server přímo v herním klientu. WTLS Byl první server co mě zaujal. Později jsem zjistil, že má volba nebyla vůbec špatná a začal jsem na serveru aktivně hrát. No, a protože rád využívám všechny příležitosti a zkouším nové věci, tak jsem si později podal přihlášku na pomocníka.

nko:
Hráč SA-MP jsem již od roku 2014 a hrál sem nějaké menší servery na kterých bylo v té době okolo 40-60 hráčů. Až na začátku roku 2018 jsem hledal nějaký propracovaný server kde hraje více hráčů, jelikož po těch 4 rocích hraní bylo těch 40-60 hráčů nedostačující, tak jsem našel v klientu WtLS. Svou první přihlášku jsem nebral vůbec vážně, bylo to jako "Buď to vyjde, nebo ne". Až na začátcích roku 2019 jsem to začal brát vážně a aktivně pomáhat v chatu hráčům, a v Září 2019 mi byl nabídnut post pomocníka.

Jirce49:
O herním serveru jsem se dozvěděl od spolužáka ze základní školy - od hráče Vus, což je bratr administrátora Omm. Nejdříve mě hra moc nechytla, pak jsem měl zranění a během rekonvalescence jsem se doma nudil a najednou jsem poznal krásy SA:MP. Na serveru jsem byl hodně aktivní a tenkrát jsem nejspíš chtěl být něco víc, tak jsem si podal přihlášku na pomocníka. Bylo to na začátku roku 2012, od té doby se stalo pomáhání v chatu samozřejmostí během hraní SA:MP. Teď v září jsem chtěl znovu být pomocníkem, ale nevěřil jsem v to, že dostanu šanci dostat se zpět a styděl jsem se přihlášku psát, pak ale přišel nový systém anonymních formulářů, tak jsem to risknul a vyšlo to.

HuM:
Přivedl mě k němu můj bratr jak jsem výše zmínil. A jelikož jsem v tý době neměl co hrát, tak jsem si řekl "Proč ne?" a od té doby mě to neomrzelo.


3.Podávali jste si přihlášku s tím že byste to časem dotáhli na moderátora a výš?


MainStar:
Ano, chtěl jsem, abych věděl co to je být moderátorem.

Fendi:
Ne, to vůbec. Potom co jsem se dostal na helpera byl jsem rád, že jsem vůbec tam. Až pak nějak po 4 měsících působení jsem si začal říkat, že bych se chtěl dostat jednou na moderátora.

Mannius:
Měl jsem myšlenku, že jednou bych se mohl dokonce tím moderátorem stát. Rozhodně jsem ovšem nečekal, že by to přišlo tak brzo.

nko:
Jak jsem již zmínil nahoře, první přihlášku jsem nebral tak vážně a tím pádem jsem taktéž neuvažoval o postu moderátora nebo dokonce i něco víc.

Jirce49:
Určitě jsem si kvůli tomu přihlášku nepodával, sám jsem ani nevěděl, jak dlouho budu hrát, tak jsem nekoukal takhle do budoucna.

HuM:
Ano podával. Ale nečekal jsem že se tak rychle dostanu na moderátora.


4.Po několika měsících působení jako pomocníci jste dostali nabídku na post moderátora,
jaké byly vaše první reakce na tuto nabídku?MainStar:
Jako upřímně, byl jsem mega moc rád. Skákal jsem radosti a těšil sem se moc.

Fendi:
Bylo to ráno, vstával jsem do školy a před odchodem na bus jsem se podíval na web. Sjel jsem dolů na webu podívat se, jestli mi nepřišla nová zpráva. No a uviděl jsem tam zprávu od niCe s nabídkou na moderátora. Tu radost, jakou jsem z toho měl se ani nedá popsat :D

Mannius:
Abych si byl jistý, musel jsem vstát a dvakrát obkroužit židli. Cítil jsem se jako ten nejšťastnější člověk na světě. Když jsem chtěl na nabídku odpovědět, nedokázal jsem ani sedět v klidu.

nko:
Bylo to časně ráno kdy jsem si nabídku přečetl, den před tím sem si s niCem psal ohledně útocích botů na server takže jsem očekával že bude psát něco ohledně toho ale zmýlil jsem se a byla tam nabídka na již zmíněný post moderátora. Byl jsem mile překvapen.

Jirce49:
Post pomocníka jsem se nažil vykonávat pilně, tak mě potěšilo, že se mi to vyplatilo.

HuM:
Byl jsem neskutečně nadšenej a rád, nechtěl jsem tomu moc věřit. Nedocházelo mi to, když jsem došel na server tak jo, a po čase ještě víc :D.


5.Jak se teď nově cítíte jako moderátoři? Čeho jste si jako prvního všimli po připojení na server?


MainStar:
Všichni mi gratulovali, a divili se že jsem mod :D.

Fendi:
Moje první připojení na server bylo hrozný :D. Když jsem se podíval, co všechno mám za přikazy, nestačil jsem se divit. O tak 80% jsem neměl tušení co to je. Naštěstí mi pomohl úžasný AT, nejvíce asi Lammi, Mitrixsen a Milking, a samozřejmě i ostatní. Tímto vám děkuji ! :)

Mannius:
Už si na své funkce pomalu zvykám, ale stále je to pro mě dost nové. Cítím se stejně, jako když jsem se na server před pár lety poprvé připojil. Kvůli menším komplikacím jsem na všechno přišel postupně, ale nejvíc jsem si všímal chatu.

nko:
Post moderátora mi byl aktivován něco okolo 2 hodiny ranní a na serveru byl 1 stálý hráč který mi okamžitě pogratuloval k nové funkci a na webchatu ELDzej který mi taktéž pogratuloval, asi po půl hodině jsem byl už ospalý a šel jsem spát :D. V 9 ráno jsem se opět připojil a na serveru bylo už něco okolo 6 hráčů kteří mi taktéž okamžitě pogratulovali, zkusil sem si nové funkce a příkazy. Byly to úžasné první okamžiky v kůži moderátora.

Jirce49:
Cítím se stejně, nic extra se nezměnilo, překvapilo mě, že chat byl víc nepřehledný, než jsem si ho pamatoval :D

HuM:
Cítím se jako furt takovej "novej moderátor" který se furt jako učí, a nemám ještě tolik zkušeností, ale to asi nejsem sám.


6.A co ostatní moderátoři kteří už svou funkci vykonávají nějaký ten pátek, máte k nim respekt nebo je berete jen jako své "kolegy"?


MainStar:
No, k určitým adminům mám velký respekt, protože tu jsou už dlouho. Ale všechny administrátory / moderátory beru jako své kolegy :).

Fendi:
Takhle, ze začátku jsem respekt měl více, než abych je bral jako své kolegy. Nyní je už beru čistě jako své kolegy.

Mannius:
Všechny ostatní moderátory a administrátory už beru jako své kolegy, ale rozhodně k nim mám respekt. Díky jejich přátelskému chování se doopravdy cítím jako jeden z nich.

nko:
Respekt mám samozřejmě ke všem členům administračního týmu.

Jirce49:
Ze starších moderátorů je tam jen Mike00 a nedávno dostal zpět i Streety, které na serveru téměř vůbec nepotkávám, takže nemohu posoudit. Pokud jde o moderátory přijaté o Vánocích, tak pochopitelně k nim respekt mám a rád si nechám od nich poradit.

HuM
Je to tak nějak napůl. Napůl kolegy, napůl mám k nim respekt.


7.Hodláte hráčům nadále radit nebo řešíte své povinnosti a tohle už necháváte na pomocních?MainStar:
Dělám obojí, snažím se jak pomáhat hráčum, tak řešit své povinnosti

Fendi:
Pokud uvidím, že je na serveru málo helperů, tak rád pomohu. Jinak tu práci nechám helperům.

Mannius:
Hráčům radím a pomáhám stále. Beru jako povinnost, aby byl hráč informován a aby si věděl rady. Nějaké ty rozsáhlejší rady už ovšem většinou nechávám pomocníkům.

nko:
Když vidím že se hráčům nedostává pomoc nebo není na serveru pomocník tak samozřejmě rád co nejrychleji pomůžu.

Jirce49:
Hráčům pomáhám stále, protože když vidím v chatu dotaz, tak automaticky odpovídám, hodně odpovědí mi zůstalo v hlavě a píšu je automaticky a stejně. Ale vím, že není příjemné, když členové AT berou práci pomocníkům, tak se snažím krotit.

HuM:
Ale jo, občas jim poradím ale většinou to přenechávám pomocníkům, protože hlavně ti to mají jako povinnost.

8.Dobře, tady bych rozhovor ukončil, díky že jste si našli čas na sepsání tohohle rozhovoru a gratuluji vám k postu moderátora!


MainStar:
Taky děkuji za napsání, a přeji všem hodně štestí a přijemné hrání na našich serverech!

Fendi:
Já taky děkuji za možnost udělat tenhle rozhovor. Ať se daří :)

Mannius:
Taky děkuji a mějte se krásně.

Jirce49:
Díky za rozhovor a tobě k postu děkuji taky!

HuM:
Já ti taky děkuji, jsem rád že jsem byl osloven na rozhovor. Měj se.
Komentáře (13) Líbilo se (28) Zhlédnutí (414)

Komentáře (13)

litva litva
Level 22 3.3.2020 18:30
Kdybych mel permaban, tak tu asi logicky nehraju.
Permanentní ban není nikdy permanentní. Look at me. Já tu majitele sral aktivně bůh ví kolik let a stále jsem mezi vámi dámy a pánové. Leč na starším účtě, protože ten druhý, který byl po celou dobu mého hraní aktivní, je teď deaktivovaný ale jsem tady.

Pokud jde o rozhovor. Fajn, naexpil jsi další zářez do statistik, dostal pár xp ale k čemu to vlastně bylo? Když už chceš dělat rozhovor s novými členy AT, buď to udělej jednotlivě a nebo doopravdy pořádně. Pět nudných otázek shrnutých jednou větou, z toho žádný hodnotný příspěvek nepadne.
Vem to logicky, máš tady Jirceho, který má pestrou herní minulost. V jednom momentu jsem na něj nadával, zachoval se jako prase ale v podstatě ho dnes respektuji a mám ho rád a jsem rád, že stále hraje (všechna zlá krev časem přejde a zbyde jenom to dobré, tímto tě zdravím!). Tento člověk je výborným materiálem pro rozhovor a interview, takže bys mohl popřemýšlet, co vlastně tenhle člověk v minulosti tady vlastně dělal, čeho dosáhl, co se mu povedlo/nepovedlo a jak na to nahlíží s odstupem času. To je materiál jak prase a ty se tu brodíš v pěti nesmyslných a nezajímavých otázkách. "Jak se cítíš jako nový moderátor?" "Inu, aspoň si konečně prodloužím baráky za prachy někoho jiného, feeling great, thank you very much".

Trocha herze k zamyšlení. Doufám, že tě to nebude bolet, je to myšleno v podstatě v dobrém.
//Edit you son of a bitch: Vím, že těch otázek nebylo pět ale pro ilustraci jsem použil smyšlené číslo.
Danielson Danielson
Level 110 1.3.2020 18:45
Tenhle formát rozhovorů se mi vůbec nelíbí. Hodně lidí a všichni odpovídají v jedné větě. Navíc dělat rozhovor sám se sebou mi přijde trochu trapný.
MichalTV MichalTV
Level 66 1.3.2020 12:37
mainstar : Všichni mi gratulovali, a divili se že jsem mod :D. kdoby se nedivil kdyz ti je 12 a jsi mod
KnedlDX KnedlDX
Level 58 1.3.2020 10:20
Psal sám o sobě D skvělý rozhovor
Jirce49 Jirce49
Level 129 1.3.2020 08:41
ano,prestal jsi hrat po tom,co jsi dostal ban a byl ti smazan ucet. a nerikej ze ne,moc dobre si to pamatuju.
Nijak se tim netajim, ze jsem porusil pravidla a dostal jsem trest. Kdybych mel permaban, tak tu asi logicky nehraju.
owariseraph owariseraph
Level 80 1.3.2020 08:16
nikde nebylo řečeno, že jde o permaban, byl mi smazán účet a nějaký rok jsem nehrál.
ano,prestal jsi hrat po tom,co jsi dostal ban a byl ti smazan ucet. a nerikej ze ne,moc dobre si to pamatuju.
Jirce49 Jirce49
Level 129 1.3.2020 07:40
Jirce49:
Díky za rozhovor a tobě k postu děkuji taky!
Wtf :D :D

MaTyyp: nikde nebylo řečeno, že jde o permaban, byl mi smazán účet a nějaký rok jsem nehrál.
owariseraph owariseraph
Level 80 1.3.2020 06:26
Moc hezke otazky sis pro sebe pripravil. Jen bych jeste chtel zminit ze Jirce49 rozhodne neni v teto brandzi novy. Na prelomu roku 2013-14 byl Jirik vyhozen z AT a pokud se nemylim tak take obdrzel perma ban,ktery mu asi uz skoncil. Nebo pokud to byl pouze herni ban netusim,uz je to nejaka doba.
Lammi Lammi
Level 107 29.2.2020 23:09
juuuuu :)
Fendi Fendi
Level 49 29.2.2020 23:08
Na tebe se nezapomíná lammi <3
Ukázat komentáře 11-13 z 13

Nedávní přispěvatelé

Populární blogy

Litva a jeho Perverzní koutek.
Litva a jeho Perverzní ...

"Život bez humoru, by byl život...

Poslední příspěvek
One Man Show II. Stiffy
Vaříme s Lordem
Vaříme s Lordem

Zdravíčko, v tomto blogu si budeme ukazovat,...

Poslední příspěvek
Štrůdl
Bironův Blog
Bironův Blog

Básničky a názory

Poslední příspěvek
Milion chvilek pro(ti) deathmatchování