Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se
Zavřít

Přihlásit se


Zavřít

Interview & Rozhovory

V tomto blogu najdete interview a rozhovory s hráči, poradci a administrátory na našich herních serverech! 

Rozhovor s nově přijatými moderátory 08/2019!

Napsal Mitrixsen 11.8.2019
Zdravim. Uz dlouho jsme v tomto blogu nemeli hromadny rozhovor s moderatory, tak jsem se rozhod ze sem napisu dalsi.. Do naseho teamu prisli 4 novacci ( z kterych meli jenom 2 zajem o rozhovor) a reknou nam jake je to byt povysen na moderatora.

1. Vítam vás oba v dnešním rozhovoru! Mohli by jste se nám na začátek představit, ať víme o koho se jedná?
Crash: Zdravím, jmenuji se Vojta, na serverech mám přezdívku Crash a je mi 15 let.

MiKe00: Ahoj jmenuji se Michal .Je mi 17 let a momentálně bydlím v Brně a navštěvuji Střední zdravotnickou školu obor laboratorní assistent, budu studovat druhý ročník.

2. Jednoho dne jste se probudili, užívali si svůj a najednou jste uviděli červenou zprávu od niCeho, která obsahovala nabídku na post moderátora. Jaké byly vaše první pocity?
Crash: Bylo to časně ráno (asi ve 2:00). Ten týden, kdy mi nabídka přišla, jsem totálně ujížděl právě na rozhovorech a zrovna jsem i chvíli předtím dočetl rozhovor s nově přijatými moderátory. Nedělalo mi ani problém vzít si mobil a číst si klidně do 3:00. Zrovna už jsem si říkal, že půjdu spát, ale popojel jsem na stránce o něco dolu a na liště mi od niCe svítila zpráva. Jelikož jsem se na to tématicky naladil, tak jsem se akorát lekl, že to přišlo nějak brzo. Otevřel jsem ji a doopravdy jsem dostal nabídku na post moderátora. Nejdříve jsem tomu ani nevěřil, protože jsem byl už ospalý a ani bych se nedivil, kdyby se mi to jen zdálo, když o tom celé hodiny v rozhovorech čtu. =D

MiKe00: Byly velmi pozitivní . Očekával jsem ,že niCe se mě bude ptát jestli se mě na serveru líbí nebo něco takového a najednou jsem zjistil ,že to byla nabídka na post moderátora . Takže jsem měl obrovskou radost ,že mi to niCe nabídl . :D

3. Uvažovali jste na začátku zda ten post přijmout nebo ne, a proč?
Crash: Poslední dobou jsem se na ten post těšil a spíš už jsem na něj vyloženě čekal, jak jsem o tom četl v rozhovorech s ostatními. Rovnou jsem nabídku odsouhlasil. Ještě docela zajímavé je, že původně jsem ani nevěděl, že se z postu pomocníka můžu dostat výše. To jsem se dozvěděl až po chvíli působení v helper teamu.

MiKe00: Ano na chvíli jsem nad tím pouvažoval , protože jsem nechtěl moct opustit kluky v clanu Street Drivers ,ale nakonec jsem se rozhodl vzít ,protože to byl vždy můj sen .

4. Jak se teď cítíte jako moderátoři? Nové funkce, příkazy, řešení reportů.
Crash: Samozřejmě si teď připadám, jako výše postavený. S vyšším postem přicházejí nové možnosti, ale také povinnosti a starosti. Nad ostatní se ale nijak povyšovat nebudu. Některé nové funkce jsem si už vyzkoušel, stejně ale raději ještě okoukávám a učím se, jak řešit různé případy, od ostatních administrátorů a moderátorů, kteří mají samozřejmě více zkušeností, než já. Zatím bych se za plnohodnotného moderátora vážně nepovažoval.

MiKe00: No ze začátku je toho hodně a je to dost velká zodpovědnost ,ale doufám že časem se do toho vžiji.

5. Po podepsaní kodexu jste se připojili na server. Co byla první věc, které jste si všimli? Reakce hráčů, administrátorů, reporty...
Crash: První gratulace přišly hned v tu ranní hodinu na zeď na webovém profilu. I ve hře mi hráči gratulovali. Byla i reakce, která mě pobavila a ani nebyla myšlena nijak zle. Později ráno jsem se připojil do hry a nevěděl jsem, co s novým postem dělat. Měl jsem nové možnosti. Z admin teamu jsem byl to ráno na serveru na chvíli sám, tak jsem si ještě přečetl nějaké nové příkazy. Pak se na server připojil Mawerick a ochotně mě začal zaučovat. Později se napojili i ostatní a i oni mi radili, co a jak, za což jim moc děkuju!

MiKe00: Tak samožrejme mí přátelé mě pogratulovai , take hodně členů AT a HT . Take jsem byl svědkem i negativní rekce na můj post ,ale přes to se dá přenést

6. Jaký máte názor na další členy administračního teamu? Jaké je vaše chování k nim? Máte k nim respekt?
Crash: Rozhodně je všechny respektuji. Rád si vyslechnu každou radu od nich, abych věděl, jak postupovat, naučil se pracovat s příkazy a mohl se začít pořádně zapojovat. Z toho co mohu posoudit ve hře, bych řekl, že jsou to všichni fajn lidi a s nikým z admin teamu zatím nemám žádný problém a doufám, že ani nikdy mít nebudu.

MiKe00: Podle mě je zde na WTLS velmi přátelský a pohodový admin team . K některým administrtorům i vzhlížím snažím se k nim chovat vždy co nejlépe

7. Plánujete nadále radit hráčům nebo to chcete nechat na pomocníky?
Crash: Jak už někdo v nějakém rozhovoru psal (pardon, nevím kdo =D ), tak pokud uvidím, že se jim nedostane pomoc, tak jim určitě napíšu, ale jinak dále asi vyloženě helpovat nebudu. Nechci pomocníkům brát jejich práci.

MiKe00: Pokud si hráči nebou vědět rady rád pomůžu ,ale spíše dám přednsot pomocníkům ,aby hráči pomohli

8. Jaké je to řešit reporty a problémy hráčů?
Crash: No, tak hlavně jsem rád, že hráčům teď mohu pomoct nějak více, než "jen" napsat radu do chatu. Doufám, že s mým "zásahem" budou v budoucnu hráči spokojeni. Budu se o to snažit.

MiKe00: Někdy to je pro mě obtížné jako pro začínajícího moderátora,ale vždy se snažím hráčům pomoct a potom když se mi to povede mám dobrý pocit z dobře odvedené práce .

9. Každý moderátor musí podepsat kodex, a dodržovat ho. Máte respekt vůči kodexu a budete se snažit ho neporušit?
Crash: Určitě respektuji vše, co se v něm píše. Doufám, že ho nikdy úmyslně i neúmyslně neporuším.
MiKe00: Učitě mám a to velký, budu se jej snažit co nejvíce respektovat.

10. Co by jste dělali, kdyby jste jste kvůli porušení kodexu byli vyhozeni z AT?
Crash: Kdybych byl vyhozen z AT kvůli mému zavinění, tak bych to asi přijal a hlavně by mi šlo o to, aby se třeba případně například s hráčem vše v pohodě vyřešilo. Na WtLS bych si myslim hrál dále, pokud bych neměl rovnou ban. Kdybych nějak závažně porušil kodex a hráče bych nějakým způsobem o něco připravil, následně to nějak ututlal, měl bych výčitky svědomí.

MiKe00: Hrál bych nadále protože WTLS je zábavný server, jen bych přemýšlel nad tou blbou chybou kvůli, které jsem byl vyhozen.

11. Co vy a post administrátora? Chtěli by jste to někdy dotáhnout na administrátora?
Crash: Aktuálně nejspíš ne. Až po pár měsících nahraných s postem moderátora bych nad tím asi začal přemýšlet, protože administrátoři mají další povinnosti navíc. Zatím jsem nadmíru spokojen s pozicí moderátora.

MiKe00 : Určitě a doufám ,že se na totu pozici někdy vypracuji .

12. Každý moderátor se nejprve musel stát pomocníkem. Proč jste se rozhodli si podat příhlašku na pomocníka?
Crash: Ještě před pozicí pomocníka jsem se trochu snažil trochu pomáhat lidem v chatu. Pár lidí mi i psalo, že bych mohl být pomocníkem. Nejdříve jsem po tom ani nějak netoužil, ale později mě zaujalo, že pomocník může hráčův nickname vyznačit sytě zeleně v chatu a taková zpráva hráče, který se zeptal, trkne do očí spíše.

MiKe00 : Jako asi každý kdo si podal přihlášku jsem chtěl mít tu možnost hráčům pomáhat .

13. Dobře, tady tento rozhovor ukončím. Mockrát vám děkuji za to, že jste si našli čas na tento rychlý rozhovor, a přeji vám hodně štestí s postem moderátora!
Crash: Já děkuji tobě, za možnost se zapojit a všem čtenářům, že si rozhovor přečetli a doufám že je bavil. Mějte se fajnově, ahoj.

MiKe00: Dobře děkuji za pozvání a všem přeji ať se vám jak na serveru tak v osobním životě dáří . :)
Komentáře (6) Líbilo se (31) Zhlédnutí (287)

Komentáře (6)

Mitrixsen Mitrixsen
Level 87 12.8.2019 16:44
Diky moc hosi :)
NyTmo NyTmo
Level 78 12.8.2019 16:38
Gratulka hoši, a snad tu vydržíte dlouho. Mitri a tobě pochvala za super počteníčko.
Elthei Elthei
Level 114 11.8.2019 21:58
Hezky rozhovor. Celkem me prekvapilo, ze v jednom rozhovoru jsou dva moderatori. :D
kryskry kryskry
Level 59 11.8.2019 18:57
Další skvělí rozhovor. Snad budeš i nadále pokračovat v této tvorbě. :)
Franta72 Franta72
Level 129 11.8.2019 18:40
Jsem rád, že se po dlouhé době vrátil tento typ rozhovoru, jen tak dál.
MiKe00 MiKe00
Level 94 11.8.2019 17:01
Ještě jednou děkuji za pozvání, ale jak vidím Crash se nějak moc oproti mě rozepsal.. :D

Nedávní přispěvatelé

Gibs Poslední příspěvek
Rozhovor s hráčem Pastafree!

Populární blogy

FandovoCHVILKY
FandovoCHVILKY

Zdravím, v tomto blogu najdete moje chvilky.

Poslední příspěvek
SOUTĚŽ 1000RPG A FT AUTO! - 1000RPG FT...
Franta72's blog
Franta72's blog

Pořadatel akcí na S1

Poslední příspěvek
Czech Sawn-Off Games 2020
Pepiho párkové akce
Pepiho párkové akce

Dvacetiletý Franta, který se snaží...

Poslední příspěvek
Soutěž o 14,999,997$ a pár blbostííííí