Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se
Zavřít

Přihlásit se


Zavřít

Časté dotazy

Kde stáhnu herního klienta pro hraní na vašem serveru?

Herní klienty potřebné k hraní na našich GTA serverech najdete ke stažení zde.

Nemůžu se připojit na server. Čím je to způsobeno?

Tento problém může být způsoben několika příčinami. Napište na naše fórum, kde vám budeme schopni pomoct problém vyřešit.

Zapomněl jsem heslo k mému účtu na herním serveru. Můžu jej nějak zjistit?

Jediná možnost jak zjistit své heslo k účtu na herním serveru je napsat na naše fórum, kde vám naši administrátoři budou schopni pomoci.

Jak si propojím herní účet s webovými stránkami?

V nastavení profilu nastavte váš herní účet a zadejte heslo, pod kterým se k hernímu účtu přihlašujete. Jakmile si nastavíte správně herní účty, budete moci nakupovat v herním obchodu a ve vašem profilu získáte statistiky vašeho hraní na našich serverech.

Jak si můžu přidat ostatní uživatele do přátel?

Otevřete uživatelský profil uživatele a klikněte na tlačítko pro přidání do přátel. Jakmile si uživatele přidáte, stanete se jeho příznivcem. Pokud si vás uživatel přidá do přátel také, budete přátelé.

Jak získám XP, vyšší level a nebo titul?

Za různé činnosti na stránkách získávají uživatelé XP a při nasbíraní určitého počtu XP dosáhnou vyššího levelu. V uživatelské liště v dolní části stránky můžete sledovat, kolik XP vám chybí k postupu na další level. Uživatelům se při dosažení vyšších levelů odemykají nové tituly, které si můžou vybrat v nastavení profilu.