Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se
Zavřít

Přihlásit se


Zavřít

Novinky

Tanečky okolo konverze GTA 5 pokračují

Tanečky okolo konverze GTA 5 pokračují

Přidal Lesk před 5 lety

eurogamer.cz: Sdílet: Facebook7 Twitter1 Google+ Reddit
od Redakce Publikováno Neděle, 31 srpen 2014

Po čtvrtečních spekulacích o odkladu nextgen portu na 2015 a pátečním příběhu o hackerech a údajném zrušení PC verze je okolo Grand Theft Auto 5 pořád rušno.

Jednak zákaznická podpora Rockstaru zareagovala na četné obavy fanoušků slovy, že datum vydání PC se nezměnilo. A přihodila k tomu odkaz na červnové oznámení konverze, které je prý tím nejnovějším, co se k tématu ví.

Vnímat toto jako popření spekulací ze strany výrobce hry? Rozhodně ne. Pouze nějaký student (nadneseně řečeno) zaměstnaný na podpoře, který nemá ani šajnu o tom, co se v reálu ve studiu děje, a už vůbec není oprávněn o tom veřejně komunikovat, plní své pracovní povinnosti - rychle a uctivě něco odepsat na dotazy zákazníků vyhledáváním posledních oficiálně platných informací, aby nedostal padáka, když by zůstaly neodpovězeny.Přínosnější jsou tweety od pobočky předního řetězce GAME z města Croydon jižně od Londýna. V nich správce sociálních sítí z britského obchodu tvrdí, že má dobré zprávy pro hráče na PlayStation 4 a Xbox One, jelikož GTA 5 prý dostalo předběžný termín - a to 1. listopadu 2014.

Všimněte si absence zmínky o PC - může pramenit buď z toho, že PC verze vyjde o něco později (jeho interní zdroje z vedení GAME mu o tom nic neřekly). Nebo prostě dotyčný autor tweetů nebere PC jako plnohodnotnou platformu, když u nich v krámě budou v prodejích jasně převažovat konzolové verze.Víme tedy po dnešku něco nového? Bohužel ani ne. Ale jedna pozitivní zpráva se přeci jen včera objevila: Zpěvačka a modelka Cara Delevingne na Instagramu prokecla, že rozšířila její stanici rádia Non Stop Pop FM ve hře GTA 5, což signalizuje, že konverze bude obsahovat aktualizovaný soundtrack.143 zhlédnutí

Komentáře (1)

16817 Tom123123
Level 51 6.9.2014 07:45
Abych pravdu řekl tak me to gta 5 je uplně jedno,já si hraju wowko a gta 4 su spokojeny a nějaké gta 5 mna nezajíma když ho stejnak málo lidí rozjede. =)