Veselé Vánoce a šťastný nový rok všem hráčům! Klikněte zde pro skrytí této zprávy.

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se




Zavřít

Přihlásit se


Zavřít
Level43
RedStar69
RedStar69

Lupič je offline

3.12.2019

Uživateli RedStar69 se líbil screenshot 23
Líbilo se
 #last photo with my Ganton houses Congratualations Khayrou on Ganton ST
#last photo with my Ganton houses Congratualations Khayrou on Ganton ST
This's the last moment but i know i can back it in some day Ganton i'll...

20:25
27.11.2019

RedStar69 dosáhnul levelu 43

13:17
16.7.2019

RedStar69 napsal na fóru příspěvek do CONTEST! CEO work
Thanks Mr.niCe

10:46
14.7.2019

RedStar69 splnil achievement: Získat 50 přátel

15:41
7.7.2019

Uživateli RedStar69 se líbil screenshot 34
Líbilo se
183 1 family
183 1 family
[S4] San Fierro RIfa BOSS ImEnde the owner of 4 unique vehicles with 183 1 paintjob....

23:28

RedStar69 napsal komentář k Kancelar / Office #4
Nice office

00:41

Uživateli RedStar69 se líbil screenshot 65
Líbilo se
Kancelar / Office #4
Kancelar / Office #4
Jmeno organizace na pocitacovem stole Organization name on computer desk

00:41

RedStar69 napsal na zeď uživatele Iverson
Bye iverson3 <3

00:36

RedStar69 napsal na fóru příspěvek do Offices and organization update
Thanks nice

00:24

Zeď (52)

169815 KiKo1
Level 58 19.6.2019 21:18

Choufli hal Jaghali EP!!
119453 iFon3s
Level 73 7.6.2019 02:49
Nice!
98760 RedStar69
Level 43 7.6.2019 01:25
98760 RedStar69
Level 43 7.6.2019 01:07
98760 RedStar69
Level 43 6.6.2019 00:03
Thanks guys
85506 Vitrac
Level 116 5.6.2019 05:14
Happy Eid mate
94625 DopeGal
Level 120 3.6.2019 18:19
Hi , Happy Eid Fam
98760 RedStar69
Level 43 29.5.2019 02:35
ty sam <3
110259 Sam69
Level 77 29.5.2019 02:12
Congratulations!
98760 RedStar69
Level 43 26.5.2019 00:49
ty <3
Ukázat příspěvky 11-20 z 52

O uživateli RedStar69:


Real Name : Mohamed Ayoub Sayari

Registration on web: 27/08/2015

Helper since: 25/05/2019

My Birthday : 21/11/2000

Peníze: 0.00 USD

Registrován: 7.2.2016

Přihlášen: Před 3 dny

Nedávno hrál

Zatím žádná herní aktivita

Nejvíce hrál

Zatím žádná herní aktivita

Nedávné achievementy

Získat 50 přátel Splněno 14.7.2019
Koupit 10 losů v loterii Splněno 1.7.2019
Napsat 10 příspěvků na zeď Splněno 19.5.2019
Více
Přátelé (50) Příznivci (3) Je příznivcem (62) Více