Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se
Veselé Velikonoce všem hráčům!

Nahlášení buguNahlášení bugu na SA-MP

1... 868 869 870 871 872... 1132
Bushino
Bushino Level 20 13.9.2019 12:43
Pozor v kanceláři číslo 7 v Las Venturas se dá vypadnout že světa, dá se projít nástěnkou na spuštění ceo práce a další zdi v místnosti za ní je tam černo a když půjdete kousek dál tak spadnete
Pozor v kanceláři číslo 7 v Las Venturas se dá vypadnout že světa, dá se projít nástěnkou na spuštění ceo práce a další zdi v místnosti za ní je tam černo a když půjdete kousek dál tak spadnete
D34gl
D34gl Legendární hráč Level 83 14.9.2019 14:14
Když se přípojíte do gangu přes N menu tak nejen že máte občas buglý vchod do interiéru + vám zmizí Jetpack při tom ikdyž ho máte na sobě ikdyž si ho sundáte a pak ho chcete opět sebrat.
Když se přípojíte do gangu přes N menu tak nejen že máte občas buglý vchod do interiéru + vám zmizí Jetpack při tom ikdyž ho máte na sobě ikdyž si ho sundáte a pak ho chcete opět sebrat.
WarezNavzdy
WarezNavzdy Kuplíř Level 60 15.9.2019 13:06
Při jobu bezpečáka dáte /výpověď potom co stojíte u auta nad autem zůstane šipka a na radaru čtverec
Při jobu bezpečáka dáte /výpověď potom co stojíte u auta nad autem zůstane šipka a na radaru čtverec
ST04RMY
ST04RMY Level 53 17.9.2019 22:19
Zdravím, Předem se omlouvám, jestli existuje nějaké téma, kde se píšou bugy, nenašel jsem. Stalo se mi několikrát, že když vystřelím bodce na silnici z vozidla Securicar s radlicí, tak bodce nepropíchnou nikomu kola.
Zdravím,

Předem se omlouvám, jestli existuje nějaké téma, kde se píšou bugy, nenašel jsem.

Stalo se mi několikrát, že když vystřelím bodce na silnici z vozidla Securicar s radlicí, tak bodce nepropíchnou nikomu kola.
Psychedelic
Psychedelic Level 59 18.9.2019 19:03
Ahoj, statistika co zobrazuje kolik jsem vyhrál v lottu je asi buglá a zobrazuje maximálně 2 000 000 000, díval jsem se i na staty ostatních hráčů, kteří hrají lotto a všichni tam mají 2 mld..
Ahoj, statistika co zobrazuje kolik jsem vyhrál v lottu je asi buglá a zobrazuje maximálně 2 000 000 000, díval jsem se i na staty ostatních hráčů, kteří hrají lotto a všichni tam mají 2 mld..
Rebel490
Rebel490 Násilník Level 55 18.9.2019 20:34
talo se to vcera dne 17.9.2019 okolo 16:00 ze jsem vylezl na barak a sel jsem ke zdi a preskocil jsem ho ale on to neprelezl a hned me to zabilo i kdyz byl 3mm vysoka zed a zabilo me to na 2vlne myslim si ze to je bug ale proto to hlasim tato mistnost a je to v el quebrados //Kikush: Toto je bug samotné hry. Na některých místech, i když přelézáš např. zeď, tak tě to zabije. Toto niCe neopraví.
talo se to vcera dne 17.9.2019 okolo 16:00 ze jsem vylezl na barak a sel jsem ke zdi a preskocil jsem ho ale on to neprelezl a hned me to zabilo i kdyz byl 3mm vysoka zed a zabilo me to na 2vlne
myslim si ze to je bug ale proto to hlasim
tato mistnost a je to v el quebrados

//Kikush: Toto je bug samotné hry. Na některých místech, i když přelézáš např. zeď, tak tě to zabije. Toto niCe neopraví.
l
Psychedelic
Psychedelic Level 59 19.9.2019 21:06
Ahoj, napsal jsem: "Jasně v 24/7 něco najdeš. :) (/gps › 24/7)" a dostal jsem mute za reklamu.
Ahoj, napsal jsem: "Jasně v 24/7 něco najdeš. :) (/gps › 24/7)" a dostal jsem mute za reklamu.
Glock
Glock Level 21 20.9.2019 19:21
Když spustím ceo job řidiče kamionu v SF, tak se kamion spawne na jiné vozidlo které se spawnuje na stejném místě, na to kamion vybouchne i s přívěsem.
Když spustím ceo job řidiče kamionu v SF, tak se kamion spawne na jiné vozidlo které se spawnuje na stejném místě, na to kamion vybouchne i s přívěsem.
...
Sai69
Sai69 Mistr Level 55 20.9.2019 20:19
Na eventu Warzone sa dá vojsť do vetracej šachty, neviem či je to úmyselné alebo nie...
Na eventu Warzone sa dá vojsť do vetracej šachty, neviem či je to úmyselné alebo nie...
HaRviKos
HaRviKos Pokročilý hráč Level 31 22.9.2019 01:39
Ahoj sice nvm jestli to tu už zaznělo, ale když dělam job lupiče v SF (nvm jestli se to děje i někde jinde). třeba vykradam dum a když hrač spusti job lupice taky, ale v jine dodavce než ja a ma stejny interier tak se tam navzajem vidime a krademe věci stejne. Ale problem je v tom, že když krademe věci stejne tak nám mizi a jsou pak neviditelne a nejdou vzit, proto pak mate logicky malou odměnu za job. Z pozdravem HaRviKos
Ahoj sice nvm jestli to tu už zaznělo, ale když dělam job lupiče v SF (nvm jestli se to děje i někde jinde). třeba vykradam dum a když hrač spusti job lupice taky, ale v jine dodavce než ja a ma stejny interier tak se tam navzajem vidime a krademe věci stejne. Ale problem je v tom, že když krademe věci stejne tak nám mizi a jsou pak neviditelne a nejdou vzit, proto pak mate logicky malou odměnu za job. Z pozdravem HaRviKos
1... 868 869 870 871 872... 1132