Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se
Veselé Velikonoce všem hráčům!

Nahlášení buguNahlášení bugu na SA-MP

1... 875 876 877 878 879... 1132
Prajm
Prajm Level 96 17.10.2019 10:58
Jak psal NyTmo, je to v tunelu, jak můžeš vidět na radaru, tak dané auto je označeno trojúhelníkem, což znamená, že se nachází v jiné výšce, kdyby se nacházelo ve stejné úrovni jako ty, tak by bylo označeno čtvercem.
u jobu hasiče se mi stalo že auto se objevilo někde v textuře nebo někde kde prostě nejde uhasit viz. obrázek
Jak psal NyTmo, je to v tunelu, jak můžeš vidět na radaru, tak dané auto je označeno trojúhelníkem, což znamená, že se nachází v jiné výšce, kdyby se nacházelo ve stejné úrovni jako ty, tak by bylo označeno čtvercem.
Jaa
Jaa Pokročilý hráč Level 12 17.10.2019 23:36
Nedá sa splniť "Denní úkol" Zúčastnit se golfové hry. Keď sa zúčastním hry aj z ostatnými hráčmi tak po skončení mi nezaznamená že som sa zúčastnil tým pádom mi nesplní "Denní úkol"
Nedá sa splniť "Denní úkol" Zúčastnit se golfové hry. Keď sa zúčastním hry aj z ostatnými hráčmi tak po skončení mi nezaznamená že som sa zúčastnil tým pádom mi nesplní "Denní úkol"
ImEnde
ImEnde Vandal Level 124 18.10.2019 15:00
Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
Rico
Rico Moderátor Pravá ruka Level 104 19.10.2019 00:30
Zdravim dnes jsem na s4 poslouchal normalne radio e2 a po cca 23:30 dnes mi radio zacalo lagovat ze zvuk se zvysil a posekaval a pak nasledne po par sekundach se vyplo uplne internetem to nemuze jelikoz hra mi bezi v poho a pc take zkousel jsem restart ale stale blbne na toto jsi stezovalo vice hracu
Zdravim dnes jsem na s4 poslouchal normalne radio e2 a po cca 23:30 dnes mi radio zacalo lagovat ze zvuk se zvysil a posekaval a pak nasledne po par sekundach se vyplo uplne internetem to nemuze jelikoz hra mi bezi v poho a pc take zkousel jsem restart ale stale blbne na toto jsi stezovalo vice hracu
Zuma
Zuma Legendární hráč Level 61 19.10.2019 08:32
Zdravím objevil jsem bug, jde o ceo job linerunner, když nasednete do kamionu na parkovišti ve verona beach tak se následně přívěs vepředu propadne k zemi a následně bugne linerunner, a popřípadě že je zakázka na poškožení přičte to poškození a sotva se dá dostat z buglého přívěsu, díky :)
Zdravím objevil jsem bug, jde o ceo job linerunner, když nasednete do kamionu na parkovišti ve verona beach tak se následně přívěs vepředu propadne k zemi a následně bugne linerunner, a popřípadě že je zakázka na poškožení přičte to poškození a sotva se dá dostat z buglého přívěsu, díky :)
I always come back :)
Cursor
Cursor n00b Level 107 20.10.2019 18:12
V SF při hraní golfu je stále možné dostat se s míčkem pod mapu (jen na první jamce)
V SF při hraní golfu je stále možné dostat se s míčkem pod mapu (jen na první jamce)
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 333 20.10.2019 23:07
Kudy se tam ten micek dostane?
Kudy se tam ten micek dostane?
Cursor
Cursor n00b Level 107 21.10.2019 15:40
Míček se tam nejspíše dostane malou dírou pod převýšením.
Míček se tam nejspíše dostane malou dírou pod převýšením.
ENeMyDaVe
ENeMyDaVe Administrátor Epický hráč Level 105 22.10.2019 19:21
Při leteckém závodu World War Ace, pokud vystřelíte z letadla během odpočtu (možná až poslední 3s), tak vás hra diskvalifikuje za střelbu a následně se již nelze nijak pohybovat. Lze se pouze rozhlížet kolem sebe. Jediné řešení je reconnect.
Při leteckém závodu World War Ace, pokud vystřelíte z letadla během odpočtu (možná až poslední 3s), tak vás hra diskvalifikuje za střelbu a následně se již nelze nijak pohybovat. Lze se pouze rozhlížet kolem sebe.
Jediné řešení je reconnect.
DeeW45
DeeW45 Level 15 22.10.2019 19:40
na novem eventu shootout se lze dostat mimo letiště, viz. screeenshot a lze se tam skočit na téhle... nevim jak se to jmenuje nebo jak se tomu řika :D viz. screenshot děkuji za opraveni ;)
na novem eventu shootout se lze dostat mimo letiště, viz. screeenshot

a lze se tam skočit na téhle... nevim jak se to jmenuje nebo jak se tomu řika :D viz. screenshot

děkuji za opraveni ;)
1... 875 876 877 878 879... 1132