Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

--- Nahlášení bugu ---

niCe
niCe
Legendární hráč
Hlavní Manažer
Level 273
31.10.2019 23:14
Tohle neni bug, to je tak umyslne. Na kazdou splnenou CEO vyzvu mas cooldown a to i kdyz dostanes odmenu za zabiti CEO, ktery plni CEO vyzvu. CEO organizace obdrzi SMS, pokud se nekdo pripoji pres stranky SecuroServ. Take se to zapise do dokumentu v kancelari. Nevim, jestli nahlasujes aktualni bugy, nebo neco, co jsi objevil pred mesicem, ale pokud jakykoliv clen organizace da /gps - Moje kancelare, tak mu to vyhleda kancelare patrici organizaci. Server nema informaci o tom, jestli benzinka vybouchla, tudiz tohle nelze opravit. Dela to i pokud odejdes z domu a znovu do nej vejdes?
- Pokud jako CEO zabiji jiného CEO, který zrovna dělá svoji výzvu, dostanu automaticky 10 minutový cooldown na další spuštění vlastní CEO výzvy.

Tohle neni bug, to je tak umyslne. Na kazdou splnenou CEO vyzvu mas cooldown a to i kdyz dostanes odmenu za zabiti CEO, ktery plni CEO vyzvu.

Pokud mám inzerát a hráč se přes něj připojí do naší organizace, nějaké oznámení že se připojil by bylo na místě

CEO organizace obdrzi SMS, pokud se nekdo pripoji pres stranky SecuroServ. Take se to zapise do dokumentu v kancelari.

Společníci organizace pokud dají /gps -> moje kanceláře, napíše jim to, že nevlastní žádnou kancelář. Bylo by od věci udělat nějakou GPS k nejbližší zakoupené kanceláři pro VŠECHNY účastníky organizace. Jako CEO musím neustále vysvětlovat kde se nachází nějaká kancelář.

Nevim, jestli nahlasujes aktualni bugy, nebo neco, co jsi objevil pred mesicem, ale pokud jakykoliv clen organizace da /gps - Moje kancelare, tak mu to vyhleda kancelare patrici organizaci.

Keď buchne pumpa môžem si stále vyrobiť molotov

Server nema informaci o tom, jestli benzinka vybouchla, tudiz tohle nelze opravit.

V interieru Velký 2 je bug, že když koupíte jeden z kuchyňských stolů, tak začnou piva na něm nepatrně levitovat přes okraj stolu.

Dela to i pokud odejdes z domu a znovu do nej vejdes?
SteveSniff
SteveSniff
Legendární hráč
Level 134
1.11.2019 12:30
Když jsem volil někoho a někdo jezdi v té dodávce tak mi to nabízi že mužu stale volit.
Když jsem volil někoho a někdo jezdi v té dodávce tak mi to nabízi že mužu stale volit.
www.youtube.com/watch?v=d0GkvG0drBY CPU: Intel i5 2520m GPU: Intel HD Graphics 3000 RAM: 8GB DDR3
Jirce49
Jirce49
Kmotr
Pomocník
Level 113
1.11.2019 14:31
Bugování míče na basketbalu - viz screen. Hráč jde sebrat míč, animace sbírání je ještě ok, ale jakmile se postaví, tak míč přestane skákat, postava plácá do vzduchu a míč je přichycen k postavě a nejde hodit, postava je nezastavitelná - stále běhá, po vyskočení se postava zastaví a jde s ní chodit. Viz screen, mám na sobě míč z předešlé hry, spustil jsem novou a stalo se mi to znovu. Na screenu jsou oba míče ve vzduchu, jen z toho pohledu to není vidět.
Bugování míče na basketbalu - viz screen. Hráč jde sebrat míč, animace sbírání je ještě ok, ale jakmile se postaví, tak míč přestane skákat, postava plácá do vzduchu a míč je přichycen k postavě a nejde hodit, postava je nezastavitelná - stále běhá, po vyskočení se postava zastaví a jde s ní chodit. Viz screen, mám na sobě míč z předešlé hry, spustil jsem novou a stalo se mi to znovu.
Na screenu jsou oba míče ve vzduchu, jen z toho pohledu to není vidět.

Jirce49
Jirce49
Kmotr
Pomocník
Level 113
1.11.2019 21:40
-Nájemná vražda Několikrát mi dnes blbnuly cíle, kdy jsem měl zabít policistu a označili se mi gangeři, teď jsem dostal za cíl zabit gangstera a označil se mi pouze jeden z Bikers, i když jich bylo na serveru spousta. -V /help je u Padělaných žetonů napsáno, že prodejem Johnnymu dostaneme $80.000, ale teď dostáváme $90.000 (nedávno změněno) //EDIT: Po tom, co jsem napsal tento prispevek a vratil se do hry se mi cile hodily spravne, kazdopadne na screenu muzete videt, ze puvodne to tak nebylo a ubehlo 50 sekund a stale byly spatne ukazany.
-Nájemná vražda
Několikrát mi dnes blbnuly cíle, kdy jsem měl zabít policistu a označili se mi gangeři, teď jsem dostal za cíl zabit gangstera a označil se mi pouze jeden z Bikers, i když jich bylo na serveru spousta.

-V /help je u Padělaných žetonů napsáno, že prodejem Johnnymu dostaneme $80.000, ale teď dostáváme $90.000 (nedávno změněno)

//EDIT: Po tom, co jsem napsal tento prispevek a vratil se do hry se mi cile hodily spravne, kazdopadne na screenu muzete videt, ze puvodne to tak nebylo a ubehlo 50 sekund a stale byly spatne ukazany.
Cursor
Cursor
Zkušený hráč
Pomocník
Level 63
2.11.2019 22:45
irace Auto je otočené špatným směrem - z Brown Starfish do Letiste
irace
Auto je otočené špatným směrem - z Brown Starfish do Letiste
Trek
Trek
Pokročilý hráč
Level 42
4.11.2019 21:52
Pokud dva hráči doručují na stejné místo, vytvoří se v sobě dvě NPC/Actoři. Nestačí jen jedno NPC, nebo aby byly aspon vedle sebe? (Stalo se to při doručování pizzy k Brown Starfish)
Pokud dva hráči doručují na stejné místo, vytvoří se v sobě dvě NPC/Actoři.
Nestačí jen jedno NPC, nebo aby byly aspon vedle sebe?
(Stalo se to při doručování pizzy k Brown Starfish)
MegatronusPrime
MegatronusPrime
Legendární hráč
Level 47
5.11.2019 07:42
To samé se děje i při survivalu, nevím jak při ostatních, ale když jsem hrál survival v Pershing Square, tak se to tam dělo a kvůli tomuto jevu npc nestřílela.
Pokud dva hráči doručují na stejné místo, vytvoří se v sobě dvě NPC/Actoři. Nestačí jen jedno NPC, nebo aby byly aspon vedle sebe? (Stalo se to při doručování pizzy k Brown Starfish)
To samé se děje i při survivalu, nevím jak při ostatních, ale když jsem hrál survival v Pershing Square, tak se to tam dělo a kvůli tomuto jevu npc nestřílela.
MegatronusPrime
MegatronusPrime
Legendární hráč
Level 47
6.11.2019 15:11
Když přistanu s helikoptérou na vzducholodi a z té helikoptéry vystoupím, tak po krátké době dostanu kick za cheaty.
Když přistanu s helikoptérou na vzducholodi a z té helikoptéry vystoupím, tak po krátké době dostanu kick za cheaty.
MegatronusPrime
MegatronusPrime
Legendární hráč
Level 47
8.11.2019 10:21
V poslední době se začali bugovat /top statistiky. Nevím, jak je to na serveru 1, ale na 4 se ty top statistiky mění každou chvíli.
V poslední době se začali bugovat /top statistiky. Nevím, jak je to na serveru 1, ale na 4 se ty top statistiky mění každou chvíli.
Moii
Moii
Pomocník
Level 37
8.11.2019 17:11
Ahoj, chci nahlásit bug kdy v tabulce u golfu byl jeden hrac v tabulce dvakrat. https://ibb.co/Hp5JDbz
Ahoj, chci nahlásit bug kdy v tabulce u golfu byl jeden hrac v tabulce dvakrat.
ibb.co/Hp5JDbz

Nový příspěvek

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

Specialni vozidla
Před 45 sekundami
BAN
Před 1 minutou
rollback
Před 1 hodinou
--- Nahlášení bugu ---
Před 1 hodinou
Ztracené peníze
Před 1 hodinou