Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Nahlášení buguNahlášení bugu na SA-MP

1... 879 880 881 882 883... 1133
Honles
Honles Level 19 8.11.2019 19:46
hlavne ža tam nieje žiadny bug uvedom sa však može aj jeden hrač mat to cele :D
hlavne ža tam nieje žiadny bug uvedom sa však može aj jeden hrač mat to cele :D
NKO
NKO Hrdlořez Level 97 8.11.2019 21:07
Občas při vystřelení rakety v eventě Shooter se vozidlo Phoenix převrátí, s tímto bych chtěl rovnou navrhnout aby se dalo na eventě Shooter převrátit zpět pomocí LMB
Občas při vystřelení rakety v eventě Shooter se vozidlo Phoenix převrátí, s tímto bych chtěl rovnou navrhnout aby se dalo na eventě Shooter převrátit zpět pomocí LMB
ImEnde
ImEnde Vandal Level 124 10.11.2019 01:26
Pokiaľ idem na prvý odpal na jamku a popritom vyskočím a dám Enter / F na začatie odpalu tak sa stane že postava zostane stucknutá vo vzduchu, ďaľší priebeh to neovplyvní a odpáliť normálne ide.
Pokiaľ idem na prvý odpal na jamku a popritom vyskočím a dám Enter / F na začatie odpalu tak sa stane že postava zostane stucknutá vo vzduchu, ďaľší priebeh to neovplyvní a odpáliť normálne ide.
ConTy
ConTy Level 67 10.11.2019 13:19
Koupil jsem stánky a mám je jen na 1 den místo 5.
Koupil jsem stánky a mám je jen na 1 den místo 5.
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 333 10.11.2019 23:33
To je zpusobene SAMP Addonem, odinstaluj ten shit.
Občas při vystřelení rakety v eventě Shooter se vozidlo Phoenix převrátí, s tímto bych chtěl rovnou navrhnout aby se dalo na eventě Shooter převrátit zpět pomocí LMB

To je zpusobene SAMP Addonem, odinstaluj ten shit.
Fanda013
Fanda013 Moudrý hráč Level 119 11.11.2019 01:41
NiCe, s tím zásadně nesouhlasím, nemám addon nikdy sem ho nemel, a též kdyz vystrelim, tak OBČAS mi to s autem škubne na druhou stranu.
To je zpusobene SAMP Addonem, odinstaluj ten shit.
NiCe, s tím zásadně nesouhlasím, nemám addon nikdy sem ho nemel, a též kdyz vystrelim, tak OBČAS mi to s autem škubne na druhou stranu.

Ͳҽղ Šքąէղҽʝ
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 333 11.11.2019 03:27
Tak mas nejakej jinej mod, protoze ty rakety nemaji kolizni model, tudiz nemuzou nijak odhodit auto. Zkousel jsem to tisickrat a ani jednou mi raketa auto neodhodila, takze to neni bug na strane serveru.
Tak mas nejakej jinej mod, protoze ty rakety nemaji kolizni model, tudiz nemuzou nijak odhodit auto. Zkousel jsem to tisickrat a ani jednou mi raketa auto neodhodila, takze to neni bug na strane serveru.
Nox1
Nox1 Epický hráč Level 129 11.11.2019 07:35
Ahoj já samp addon nemám ani jiný mód ale i tak když někdy na eventu vystřelí raketu tak se vozidlo zastaví nebo převratí
To je zpusobene SAMP Addonem, odinstaluj ten shit.
Ahoj já samp addon nemám ani jiný mód
ale i tak když někdy na eventu vystřelí raketu tak se vozidlo zastaví nebo převratí

Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
BannedMoii
BannedMoii Level 41 11.11.2019 20:14
Ano muzu potvrdit, taky se mi to obcas stava, a jedine co mam je snow mod. a v tom nic neni tim jsem si jistej ;)
Ano muzu potvrdit, taky se mi to obcas stava, a jedine co mam je snow mod. a v tom nic neni tim jsem si jistej ;)
Doom5125
Doom5125 Komentátor Level 98 13.11.2019 12:12
Když otevřete náhodný balíček a padnou vám "vybusniny" tak dostanete místo toho miny s detekci pohybu
Když otevřete náhodný balíček a padnou vám "vybusniny" tak dostanete místo toho miny s detekci pohybu
1... 879 880 881 882 883... 1133