Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

--- Nahlášení bugu ---

Herbi
Herbi
Legendární hráč
Level 32
10.12.2019 15:17
Když spustím management u Wang Cars mam za úkol zneškodnit zloděje(NPC), ale oni jsou nesmrtelní zkoušel jsem brokovnici, 9mm, granát, pěsti, dildo, přejet je autem a výbuch auta. Tento bug jsem testoval několikrát.
Když spustím management u Wang Cars mam za úkol zneškodnit zloděje(NPC), ale oni jsou nesmrtelní zkoušel jsem brokovnici, 9mm, granát, pěsti, dildo, přejet je autem a výbuch auta. Tento bug jsem testoval několikrát.
Jirce49
Jirce49
Kmotr
Level 125
10.12.2019 15:19
přejet autem, výbuch auta ani granát nefunguje, zkus vyzkoušet sniperku nebo desert eagle, z těchto zbraní by měl stačit jeden náboj
zkoušel jsem brokovnici, 9mm, granát, pěsti, dildo, přejet je autem a výbuch auta. Tento bug jsem testoval několikrát.
přejet autem, výbuch auta ani granát nefunguje, zkus vyzkoušet sniperku nebo desert eagle, z těchto zbraní by měl stačit jeden náboj
Ad1mOs
Ad1mOs
Pařan
Level 30
10.12.2019 15:24
Ahoj na S1 konkrétne sa mi to stáva pri misiach od sweeta, že keď idem sprejovať tag a doslova sa nalepím pred tag a držím láve tlačítko na myške (začnem sprejovať) tak to nebude míňať ammo ale uzná vám to, že to je presprejovane.
Ahoj na S1 konkrétne sa mi to stáva pri misiach od sweeta, že keď idem sprejovať tag a doslova sa nalepím pred tag a držím láve tlačítko na myške (začnem sprejovať) tak to nebude míňať ammo ale uzná vám to, že to je presprejovane.
69Martas
69Martas
Oblíbený hráč
Level 64
10.12.2019 17:25
V Heistu Federální Banka když po naložení zlata a následném zbavování hvězdiček hledanosti se stane to, že když zajedu do PNS tak se mi sníží odměna z původních 280k na nějakých 170. Při dalším přesprejování na 140.
V Heistu Federální Banka když po naložení zlata a následném zbavování hvězdiček hledanosti se stane to, že když zajedu do PNS tak se mi sníží odměna z původních 280k na nějakých 170. Při dalším přesprejování na 140.
Herbi
Herbi
Legendární hráč
Level 32
10.12.2019 20:28
Na serveru 4 mě něco (hráč asi ne) vyhazuje z gangu San Fierro Rifa.
69Martas
69Martas
Oblíbený hráč
Level 64
10.12.2019 20:32
Toto není bug, hráč od určitých zkušeností v gangu může vyhazovat, chápu že to může být otravné, ale asi má nějaký důvod proč tě tam nechce...

Toto není bug, hráč od určitých zkušeností v gangu může vyhazovat, chápu že to může být otravné, ale asi má nějaký důvod proč tě tam nechce...
ImEnde
ImEnde
Obdivovaný hráč
Administrátor
Level 101
10.12.2019 22:00
Na S4 v Rife mám len ja 5000zk+ na kickovanie z gangu ale keď už niekto so mnou v gangu je a prejdem v Interakčnom do menu kicknutia z gangu tak mi tam nikoho neukazuje, už som to dávno nahlasoval do bugov

Na S4 v Rife mám len ja 5000zk+ na kickovanie z gangu ale keď už niekto so mnou v gangu je a prejdem v Interakčnom do menu kicknutia z gangu tak mi tam nikoho neukazuje, už som to dávno nahlasoval do bugov
He´s quick as lightning
Uqwei
Uqwei
Legendární hráč
Level 48
12.12.2019 19:29
niekedy za kancelar bugne a možte preletiet texturov ma to portlo do lv
niekedy za kancelar bugne a možte preletiet texturov ma to portlo do lv
Jirce49
Jirce49
Kmotr
Level 125
13.12.2019 18:31
kacerys
kacerys
Generál
Level 50
14.12.2019 15:00
po prodání beden nebo něčeho ze skladu nic nevidím na mini mapě.
po prodání beden nebo něčeho ze skladu nic nevidím na mini mapě.
nehádej se když nemáš argument

Nový příspěvek

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

--- Návrhy na webu ---
Před 39 minutami
--- Návrhy ---
Před 59 minutami
--- Nahlášení bugu ---
Před 2 hodinami
Problém při připojování
Před 2 hodinami
Žádost o un mute
Před 2 hodinami