Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Nahlášení buguNahlášení bugu na SA-MP

1... 905 906 907 908 909... 1133
kacerys
kacerys Legendární hráč Level 70 24.1.2020 15:25
způsob na obejití cenzury: píčou ßuzerant KUR/A HO/NO $ocan (prosím opravit) a slovo HOWNO na webu nejde napsat obrácené lomeno
způsob na obejití cenzury: píčou ßuzerant KUR/A HO/NO $ocan (prosím opravit)

a slovo HOWNO

na webu nejde napsat obrácené lomeno
Omm
Omm Zlodějíček Level 113 24.1.2020 15:38
Prosím nespamuj. I ty máš možnost si sám editovat příspěvek v nějakém časovém intervalu Já sám taky najdu nespočet těchto slov a přijde mi zbytečné tam dávat všechno. Navíc bugy na webu se nahlašují jinde
Prosím nespamuj. I ty máš možnost si sám editovat příspěvek v nějakém časovém intervalu
Já sám taky najdu nespočet těchto slov a přijde mi zbytečné tam dávat všechno.
Navíc bugy na webu se nahlašují jinde
Prajm
Prajm Level 97 25.1.2020 16:33
■ V závodech se může stát, že v některých částech mapy prší i přes to, že mám déšť vypnutý přes příkaz. ■ Při výběru závodu některé závody mají nejlepší čas 00:00 a pod časem jsem někdy i já. ■ Pokud sedím v dodávce Berkley's RC Van, tak jde založit improvizovaný závod. Tento bug jsem již nahlašoval, ale byl opraven v této podobě: myslel jsem to tak, že je možné to udělat, když si RC vozítko nekoupím a jen v té dodávce sedím.
■ V závodech se může stát, že v některých částech mapy prší i přes to, že mám déšť vypnutý přes příkaz.
■ Při výběru závodu některé závody mají nejlepší čas 00:00 a pod časem jsem někdy i já.
■ Pokud sedím v dodávce Berkley's RC Van, tak jde založit improvizovaný závod. Tento bug jsem již nahlašoval, ale byl opraven v této podobě:
[Opravene bugy]
- Opraven bug, kdy jste mohli zalozit improvizovany zavod, pokud jste ovladali RC vozitko
myslel jsem to tak, že je možné to udělat, když si RC vozítko nekoupím a jen v té dodávce sedím.
Prajm
Prajm Level 97 25.1.2020 19:24
Tento problém stále přetrvává, tachometr se po skončení neukáže.
[Opravene bugy]
- Opraven bug, kdy po skonceni improvizovaneho zavodu se hraci neukazal HUD ve vozidle
Tento problém stále přetrvává, tachometr se po skončení neukáže.
Mannius
Mannius Fotograf Level 87 26.1.2020 01:28
V jedné misi od Torena (začíná tím, že máte přijet na letiště ve Verdant Meadows) jsou popleteny názvy vozidel. Po hacknutí počítače to píše, že máte za úkol ukrást FBI Rancher, ale ve skutečnosti kradete Bobcat. Poté co do něj nastoupíte, to zase napíše, že máte doručit Patriot, i když stále kradete Bobcat.
V jedné misi od Torena (začíná tím, že máte přijet na letiště ve Verdant Meadows) jsou popleteny názvy vozidel. Po hacknutí počítače to píše, že máte za úkol ukrást FBI Rancher, ale ve skutečnosti kradete Bobcat. Poté co do něj nastoupíte, to zase napíše, že máte doručit Patriot, i když stále kradete Bobcat.
kacerys
kacerys Legendární hráč Level 70 26.1.2020 10:23
https://www.gta-multiplayer.cz/cz/screenshots/bug-najemne-vrazdy/
Jozefos
Jozefos Komentátor Level 149 26.1.2020 10:32
Keď nahlasuješ bug, tak ho láskavo aj trošku opíš, že o čo ide. Ty tu len pošleš odkaz na screen a to je všetko... to by potom každý mohol takto posielať iba screeny a nič k tomu nenapísať...
https://www.gta-multiplayer.cz/cz/screenshots/bug-najemne-vrazdy/

Keď nahlasuješ bug, tak ho láskavo aj trošku opíš, že o čo ide.
Ty tu len pošleš odkaz na screen a to je všetko... to by potom každý mohol takto posielať iba screeny a nič k tomu nenapísať...
WarezNavzdy
WarezNavzdy Kuplíř Level 60 26.1.2020 10:35
máš to pod tím obrázkem //Jozefos: Má to písať tu do bugov a nie pod obrázky... //Kacerys: stačí se podívat pod obrázek... //Jozefos: Máš to ale písať tu a nie pod obrázky
Keď nahlasuješ bug, tak ho láskavo aj trošku opíš, že o čo ide. Ty tu len pošleš odkaz na screen a to je všetko... to by potom každý mohol takto posielať iba screeny a nič k tomu nenapísať...

máš to pod tím obrázkem

//Jozefos: Má to písať tu do bugov a nie pod obrázky...
//Kacerys: stačí se podívat pod obrázek...
//Jozefos: Máš to ale písať tu a nie pod obrázky
MainiK
MainiK Fotograf Level 100 26.1.2020 16:33
Ahoj, našel jsem bug při jobů portýra. Nevím zda to dělá i v LS ale v SF ano. Stává se že auto se doručí jinam, nebo auto které jsem dovezl se mi ukáže znova v garáži, nebo auto se vůbec neobjeví ani checkpoint a ukáže se jen NPC. Server 4
Ahoj, našel jsem bug při jobů portýra. Nevím zda to dělá i v LS ale v SF ano. Stává se že auto se doručí jinam, nebo auto které jsem dovezl se mi ukáže znova v garáži, nebo auto se vůbec neobjeví ani checkpoint a ukáže se jen NPC.
Server 4

>

| STEAM |
FoFo23
FoFo23 Administrátor Editor Level 67 26.1.2020 16:35
Ten Bug sa mi stal tiez
Ten Bug sa mi stal tiez
1... 905 906 907 908 909... 1133