Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

--- Nahlášení bugu ---

kryskry
kryskry
Generál
Pomocník
Level 63
25.3.2020 20:29
Když jsem si koupil barvu na auto Banshee v Los Santos Customs, tak mi to stále mění barvu vozidla po zajetí do Pns. Zvláštní ale je, že u ostatních mých aut se to neděje. Testoval jsem to na vozidlech Feltzer, Buffalo a Banshee a barvu mi to změnilo pouze u Banshee.
Když jsem si koupil barvu na auto Banshee v Los Santos Customs, tak mi to stále mění barvu vozidla po zajetí do Pns. Zvláštní ale je, že u ostatních mých aut se to neděje. Testoval jsem to na vozidlech Feltzer, Buffalo a Banshee a barvu mi to změnilo pouze u Banshee.
ReadyBoss
ReadyBoss
Legendární hráč
Level 98
25.3.2020 22:14
TaylorRusso
TaylorRusso
Obchodník
Level 68
26.3.2020 07:13
Stále pretrváva že sa NPC v heistoch alebo misiách nespawnuju bud vôbec alebo sa spawnu niekde mimo miesta kde mali byť. Stalo sa nám to včera asi 4x. V organizácii v /org online členove sa obcas stane ze ukaze napr. 14 online členov ale po rozkliknuti na jednotlivé mená ich je menej napríklad 8 stáva sa to posledné 3 dni. Občas človek spustí CEO prácu ukáže mu vozidlo nastúpi ale neukáže cieľ. Keď idem následne do kancelárie alebo dám N zistím ze práca sa ako keby sama zrušila. Pri heiste pekný dom ma to par krat hodilo pri vstupe do toho domu do oblakov a padall som niekde pri Jeff motel a jeden krát ma to po vstupe zas teleportovalo pri jeff nemocnicu.
Stále pretrváva že sa NPC v heistoch alebo misiách nespawnuju bud vôbec alebo sa spawnu niekde mimo miesta kde mali byť. Stalo sa nám to včera asi 4x.
V organizácii v /org online členove sa obcas stane ze ukaze napr. 14 online členov ale po rozkliknuti na jednotlivé mená ich je menej napríklad 8 stáva sa to posledné 3 dni.
Občas človek spustí CEO prácu ukáže mu vozidlo nastúpi ale neukáže cieľ. Keď idem následne do kancelárie alebo dám N zistím ze práca sa ako keby sama zrušila.
Pri heiste pekný dom ma to par krat hodilo pri vstupe do toho domu do oblakov a padall som niekde pri Jeff motel a jeden krát ma to po vstupe zas teleportovalo pri jeff nemocnicu.
Crepi
Crepi
Oblíbený hráč
Level 34
26.3.2020 09:24
Mi jsme si museli spustit ten heist 10x než se spawnuli v pořádku. Je možné, že to blbne kvůli lagům (moc hráčů), protože jak psal NiCe v logu je vše v pořádku a npc se spawnuli.
Stále pretrváva že sa NPC v heistoch alebo misiách nespawnuju bud vôbec alebo sa spawnu niekde mimo miesta kde mali byť. Stalo sa nám to včera asi 4x.
Mi jsme si museli spustit ten heist 10x než se spawnuli v pořádku. Je možné, že to blbne kvůli lagům (moc hráčů), protože jak psal NiCe v logu je vše v pořádku a npc se spawnuli.
!! Jediný pravý Batman na WTLS!! To jsem já...
JozoGaming
JozoGaming
Hovorný hráč
Level 28
26.3.2020 09:50
Je možné že máš zvýšený /pl (packetloss) a vtedy sa ti nemusia NPC spawnut :)
Je možné že máš zvýšený /pl (packetloss) a vtedy sa ti nemusia NPC spawnut :)
Aramis
Aramis
Žoldák
Level 23
26.3.2020 10:59
Dobry den, chci nahlasit bug, delam mise od Zero, a ted mam misi vyzvednout dodavku, ale vubec ji nevidim, nikde neni, byl jsem primo u 0,00km, a nikde nebyla, ani na strese nikde, dal jsem /zrusitmisi, znova tam nebyla.
Dobry den, chci nahlasit bug, delam mise od Zero, a ted mam misi vyzvednout dodavku, ale vubec ji nevidim, nikde neni, byl jsem primo u 0,00km, a nikde nebyla, ani na strese nikde, dal jsem /zrusitmisi, znova tam nebyla.
R.I.P.D. (Útvar Rozhodně Neživých Agentů)
Herbi
Herbi
Zkušený hráč
Level 24
26.3.2020 12:34
Nebyla ta dodávka v te několikapatrové garáži za hotelem? Mohla být pod tebou nebo nad tebou
Nebyla ta dodávka v te několikapatrové garáži za hotelem?
Mohla být pod tebou nebo nad tebou
DanyK
DanyK
Legendární hráč
Pomocník
Level 91
26.3.2020 14:00
Nevím, jestli jen neumím kulečník, ale prostě... Já všechny své koule zhrál a měl jsem jít do černé. Protihráč nezahřál své koule a věděl že nemá šanci, tak chtěl střelit černou, aby to urychlil, ještě to v tabulce napsalo, že fauloval, ale stejně dal win? Nebo nechápu...
Nevím, jestli jen neumím kulečník, ale prostě...

Já všechny své koule zhrál a měl jsem jít do černé. Protihráč nezahřál své koule a věděl že nemá šanci, tak chtěl střelit černou, aby to urychlil, ještě to v tabulce napsalo, že fauloval, ale stejně dal win? Nebo nechápu...
WiTh
WiTh
Level 6
26.3.2020 18:14
u benzínky to ukazuje misto naplněni molotovu, kontejner. viz. obrazek
u benzínky to ukazuje misto naplněni molotovu, kontejner. viz. obrazek
MegatronusPrime
MegatronusPrime
Legendární hráč
Pomocník
Level 57
26.3.2020 21:29
Když jsem u sejfu a zavolám si vozidlo a při pokládání telefonu stisknu klávesu pro vykradení sejfu se mi neuzamkne pohyb a mohu se volně pohybovat. U autoškoly v sf se zavolané vozidlo spawne na silnici, o chvíli později se teleportuje na parkoviště.
Když jsem u sejfu a zavolám si vozidlo a při pokládání telefonu stisknu klávesu pro vykradení sejfu se mi neuzamkne pohyb a mohu se volně pohybovat.

U autoškoly v sf se zavolané vozidlo spawne na silnici, o chvíli později se teleportuje na parkoviště.

Nový příspěvek

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

Problém Při ALT + TAB
Před 34 minutami
Crash
Před 45 minutami
--- Nahlášení bugu ---
Před 1 hodinou
Pomoc
Před 2 hodinami
Prosba
Před 3 hodinami