Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

--- Nahlášení bugu ---

Stiffy
Stiffy
Majitel filmového studia
Moderátor
Level 106
2.6.2020 23:49
Nevím, či se to stává jen mně, ale v případě že hráč přijme mojí pozvánku do organizace, napíše to že hráče najmul úplně někdo jiný (v tomto případě hráč, který ani v organizaci není) - viz screen.
Nevím, či se to stává jen mně, ale v případě že hráč přijme mojí pozvánku do organizace, napíše to že hráče najmul úplně někdo jiný (v tomto případě hráč, který ani v organizaci není) - viz screen.
goth2
goth2
Level 16
3.6.2020 11:56
kdyz chci dat /Prodat a muj autobus tak se mi tam neukaze a ani v aukci,co s tim?
kdyz chci dat /Prodat a muj autobus tak se mi tam neukaze a ani v aukci,co s tim?
Kokes
Kokes
Legendární hráč
Level 56
3.6.2020 12:02
To není bug, kradený auto se ti nepřidá do vlastnictví a je pořád kradené, myslím, že na to byl nějaký update. Abys mohl vlastnit vozidlo, musíš si ho vždy koupit.
To není bug, kradený auto se ti nepřidá do vlastnictví a je pořád kradené, myslím, že na to byl nějaký update. Abys mohl vlastnit vozidlo, musíš si ho vždy koupit.
goth2
goth2
Level 16
3.6.2020 12:07
vim ale ten bus je muj,normalne jsem ho koupil
Kimmy
Kimmy
Nikdo Vyjímečný
Moderátor
Level 42
3.6.2020 12:13
a ulozil sis jej do garaze? Vozidlo vlastnis jen kdyz sis jej koupil od hrace, z aukce, z autoeuroticar nebo pres /shop. poté je vzdy nutné si to vozidlo ulozit do garaze.

a ulozil sis jej do garaze? Vozidlo vlastnis jen kdyz sis jej koupil od hrace, z aukce, z autoeuroticar nebo pres /shop. poté je vzdy nutné si to vozidlo ulozit do garaze.
goth2
goth2
Level 16
3.6.2020 12:16
ano mam ho normalne ulozene v garazi a normalne si ho pres /telefon zavolam
Nxs
Nxs
Zbožňovaný hráč
Moderátor
Level 130
3.6.2020 12:18
A nemáš ho náhodou vystavené k prodeji na Auto Eroticar? V takovém případě prodat nejde.
A nemáš ho náhodou vystavené k prodeji na Auto Eroticar? V takovém případě prodat nejde.
goth2
goth2
Level 16
3.6.2020 12:21
ups mam :D dekuji
ups mam :D dekuji
TheBatman521
TheBatman521
Zlodějíček
Level 32
3.6.2020 21:00
Bug na eventu: Shooting Ahoj chtěl bych nahlásit problém na eventu: shooting. Je tam jedno místo které je je mimo zonu ale je tam malá skulinka kde už zoná je a hráči tam s oblibou čekají chtěl bych aby se zona posunula aby se tam nemohli hráči schovávat je to pak nuda vždy se tam najde nějaký ten hráč co jen čeká... posílám screen na ukázku. 1. https://ctrlv.cz/NmDb zde je konec zony ale jak je ten dům tak tam má takový výklenek kde už zona je a lidi tam čekají až event skončí 2. https://ctrlv.cz/ZryF a to je ten výklenek kde je zona a lidi tam čekají. Stačí víceméně posunou zonu aby se tam nemohlo dostat :) Děkuji za odpověď.
Bug na eventu: Shooting

Ahoj chtěl bych nahlásit problém na eventu: shooting. Je tam jedno místo které je je mimo zonu ale je tam malá skulinka kde už zoná je a hráči tam s oblibou čekají chtěl bych aby se zona posunula aby se tam nemohli hráči schovávat je to pak nuda vždy se tam najde nějaký ten hráč co jen čeká... posílám screen na ukázku.

1. ctrlv.cz/NmDb zde je konec zony ale jak je ten dům tak tam má takový výklenek kde už zona je a lidi tam čekají až event skončí

2. ctrlv.cz/ZryF a to je ten výklenek kde je zona a lidi tam čekají.

Stačí víceméně posunou zonu aby se tam nemohlo dostat :)
Děkuji za odpověď.
Mkibyt
Mkibyt
Zkušený hráč
Level 38
5.6.2020 10:48
Bug :Pri uložení packeru v garáži v Market víc screen https://www.gta-multiplayer.cz/cz/screenshots/my-new-car-ale-sa-to-buglo-v-garazi/
Bug :Pri uložení packeru v garáži v Market víc screen
www.gta-multiplayer.cz/cz/screenshots/my-new-car-ale-sa-to-buglo-v-garazi/
Môžeš býť kým chceš, aj väzením.

Nový příspěvek

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

--- Návrhy ---
Před 35 sekundami
--- Updaty SA-MP serveru ---
Před 46 minutami
Perly*
Před 4 hodinami
server
Před 7 hodinami
Moje auta
Před 15 hodinami