Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se
Veselé Velikonoce všem hráčům!

Nahlášení buguNahlášení bugu na SA-MP

1... 951 952 953 954 955... 1132
WarezNavzdy
WarezNavzdy Kuplíř Level 60 6.7.2020 15:16
Když u stolu s pokerem např. zavolám auto a dám enter tak potom můžu chodit s tou nabídkou //Pokud máš screenshot bugu postni ho sem. //Warez :D : funguje to tak i u automatů screenshot dodám //Scrínšot: Tady to se mi povedlo //Scrínšot 2.: //zase Warez: u ostatních to jde taky jen tam je kamera jinak takže neni vidět ale můžu chodit /Scrínšot 3: ještě toto //Warez: Ruleta a blackjack se mi nepovedl
Když u stolu s pokerem např. zavolám auto a dám enter tak potom můžu chodit s tou nabídkou

//Pokud máš screenshot bugu postni ho sem.
//Warez :D : funguje to tak i u automatů screenshot dodám
//Scrínšot: Tady to se mi povedlo
//Scrínšot 2.:

//zase Warez: u ostatních to jde taky jen tam je kamera jinak takže neni vidět ale můžu chodit
/Scrínšot 3: ještě toto

//Warez: Ruleta a blackjack se mi nepovedl
Kolsa
Kolsa Level 65 6.7.2020 20:23
když máte ve skladišti bedny na přerovnání, tak se vám ve skladu ukáže, že máte bedny i když ve skutečnosti žádné nemáte (viz obrázky)
když máte ve skladišti bedny na přerovnání, tak se vám ve skladu ukáže, že máte bedny i když ve skutečnosti žádné nemáte (viz obrázky)

Patatim
Patatim Pokročilý hráč Level 56 6.7.2020 20:31
Neviem či ide o priamo bug alebo len niejaku chybu samp. Ale keď pridete bližšie k plošine tak spadne to tlačítko (Viz obrázky)
Neviem či ide o priamo bug alebo len niejaku chybu samp. Ale keď pridete bližšie k plošine tak spadne to tlačítko
(Viz obrázky)


WarezNavzdy
WarezNavzdy Kuplíř Level 60 6.7.2020 22:00
Ještě k tomu příspěvku co jsem psal, jde to i u pc, u mapy v kanceláři a u sešitu tam, či u nástěnky Jde to skoro u všeho bych řekl Dál píšu do admin tagu
Ještě k tomu příspěvku co jsem psal, jde to i u pc, u mapy v kanceláři a u sešitu tam, či u nástěnky
Jde to skoro u všeho bych řekl
Dál píšu do admin tagu
Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
Kolsa
Kolsa Level 65 7.7.2020 10:13
občas se může stát, že když něco koupíte v /shop tak se vám to nepřičte a musíte jít relog aby se vám to přičetlo
občas se může stát, že když něco koupíte v /shop tak se vám to nepřičte a musíte jít relog aby se vám to přičetlo
skankovicz
skankovicz Obdivovaný hráč Level 104 8.7.2020 18:23
Golfove hřiště SF - jamka č.1 & č.4 míček se propadavá do textůry jamka č.1 = Na první perfekní odpal přímo na jamku, míček se propadne do textury jamka č.4 = Když odrážím míček od zíďky můstku, míček se mi z hříště vrátí z5 na mustek a odrazí se z5 na začatek, při horších případech propadne do vody a zůstane nad hladinou ( počíta miček jako na hřišti )
Golfove hřiště SF - jamka č.1 & č.4 míček se propadavá do textůry
jamka č.1 = Na první perfekní odpal přímo na jamku, míček se propadne do textury
jamka č.4 = Když odrážím míček od zíďky můstku, míček se mi z hříště vrátí z5 na mustek a odrazí se z5 na začatek, při horších případech propadne do vody a zůstane nad hladinou ( počíta miček jako na hřišti )
Plecha
Plecha Hovorný hráč Level 92 8.7.2020 19:10
Zdravím, dneska při hraní pokeru hráč Tvarohovnik měl už jen 20 žetonů a pak vyhrál nevím jak něco kolem 960 žetonů, což není možné.. A pak to samé se stalo u mě, kdy jsem vyhrál s 60 žetony asi 950 žetonů.. Doufám, že chybu brzo objevíte. //Kikush: Tak pokud byli ve hře i další hráči, kteří i nadále přihazovali, jelikož ten jeden už vsadil maximum co mohl (těch pár žetonů) a nakonec vyhrál, tak vyhrál vše, co tam ti další hráči naházeli. Čili je to logicky zcela správně.
Zdravím, dneska při hraní pokeru hráč Tvarohovnik měl už jen 20 žetonů a pak vyhrál nevím jak něco kolem 960 žetonů, což není možné.. A pak to samé se stalo u mě, kdy jsem vyhrál s 60 žetony asi 950 žetonů.. Doufám, že chybu brzo objevíte.

//Kikush: Tak pokud byli ve hře i další hráči, kteří i nadále přihazovali, jelikož ten jeden už vsadil maximum co mohl (těch pár žetonů) a nakonec vyhrál, tak vyhrál vše, co tam ti další hráči naházeli. Čili je to logicky zcela správně.
WiTh
WiTh Legendární hráč Level 64 8.7.2020 20:09
když vam přijde SMS a potom vam přijde druha SMS tak se vam ta druha pošle 2x a když vymažete jednu z těch dvou tak se smažou obě, nevim jestli to děla u všech SMS ale minimalně u SMS od Dwaineho se to buguje.
když vam přijde SMS a potom vam přijde druha SMS tak se vam ta druha pošle 2x a když vymažete jednu z těch dvou tak se smažou obě, nevim jestli to děla u všech SMS ale minimalně u SMS od Dwaineho se to buguje.
atentatik
atentatik Legendární hráč Level 96 11.7.2020 12:19
Bug u pašeráka, info vo videu: https://www.youtube.com/watch?v=kxfGB22_ZT0
Bug u pašeráka, info vo videu: https://www.youtube.com/watch?v=kxfGB22_ZT0
Atent97
Dovahkiin1
Dovahkiin1 Mistr Level 61 11.7.2020 13:58
Nový update zatím nefunguje. Zkoušeli jsme to i s dalšími hráči všude možně obíhat pěšky i s autem, ale není tam nikde žádný checkpoint, kde by se dal psychický stav snížit.
V Palomino Creek si muzete u zpovedi snizit psychicky stav
Nový update zatím nefunguje. Zkoušeli jsme to i s dalšími hráči všude možně obíhat pěšky i s autem, ale není tam nikde žádný checkpoint, kde by se dal psychický stav snížit.
1... 951 952 953 954 955... 1132