Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Nahlášení buguNahlášení bugu na SA-MP

1... 961 962 963 964 965... 1133
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 333 6.9.2020 00:44
Prosim o upresneni, nejlepe screenshot.
Při jobu lupiče se v jednom interiéru spawnuje alarm hned vedle sejfu, tudíž vždy když zmáčknu enter, tak se nedeaktivuje alarm, ale neustále se spouští animace na prolomení sejfu.

Prosim o upresneni, nejlepe screenshot.
MrFreekill
MrFreekill Šéf Podsvětí Level 96 6.9.2020 00:52
Jelikož se ty alarmy spawnují náhodně (někdy taky ne vždy), tak se mi tato nepříjemnost stala za dnešní hraní pouze 2x. Pokud bych mohl dostat screenshoty či plánky všech interiéru, ve kterých se job lupiče odehrává, určitě bych mohl na 100% říct, který z nich to je a kde se alarm u sejfu zobrazuje, tudíž vlastně sejf blokuje deaktivaci alarmu. //EDIT: Udělám plánek a pošlu to sem //EDIT 2: Toto je plánek daného interiéru, ze kterého si tuto chybu pamatuji. Pokud se alarm naskytuje na tomto místě, je blokován akcí na prolomení sejfu. Omlouvám se za primitivnost tohoto plánku.
Prosim o upresneni, nejlepe screenshot.
Jelikož se ty alarmy spawnují náhodně (někdy taky ne vždy), tak se mi tato nepříjemnost stala za dnešní hraní pouze 2x. Pokud bych mohl dostat screenshoty či plánky všech interiéru, ve kterých se job lupiče odehrává, určitě bych mohl na 100% říct, který z nich to je a kde se alarm u sejfu zobrazuje, tudíž vlastně sejf blokuje deaktivaci alarmu.

//EDIT: Udělám plánek a pošlu to sem



//EDIT 2: Toto je plánek daného interiéru, ze kterého si tuto chybu pamatuji. Pokud se alarm naskytuje na tomto místě, je blokován akcí na prolomení sejfu. Omlouvám se za primitivnost tohoto plánku.
Kolsa
Kolsa Level 65 6.9.2020 14:50
Organizer v telefonu nejde otevřít
Organizer v telefonu nejde otevřít
Nox1
Nox1 Epický hráč Level 129 8.9.2020 18:33
Levitující NPC drogového kurýra v oblasti Temple, viz. screenshoty. Levitující NPC drogového kurýra v oblasti Spenybed, viz. screenshoty. Občas se stane, že upadne tlačítko pro parkovací plošiny, viz screenshot.
Levitující NPC drogového kurýra v oblasti Temple, viz. screenshoty.


Levitující NPC drogového kurýra v oblasti Spenybed, viz. screenshoty.


Občas se stane, že upadne tlačítko pro parkovací plošiny, viz screenshot.
Nox1
Nox1 Epický hráč Level 129 8.9.2020 20:26
Při jobu portýra se občas nepřijede vozidlo s NPC ridičem a máte vozidlo na parkovacím místě v garáži, viz screenshoty na tomto screenshotu je vidět na mapě, že mi jedno vozidlo NPC řidič přivezl, ale jedno bylo ještě v garáži, tím padám jsem měl oiznačené dvě vozidla.
Při jobu portýra se občas nepřijede vozidlo s NPC ridičem a máte vozidlo na parkovacím místě v garáži, viz screenshoty


na tomto screenshotu je vidět na mapě, že mi jedno vozidlo NPC řidič přivezl, ale jedno bylo ještě v garáži, tím padám jsem měl oiznačené dvě vozidla.


Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
StaniceHranice
StaniceHranice Epický hráč Level 168 14.9.2020 22:20
při heistu Black Project po odevzdání jetpacku do checkpointu je pořád slyšet zvuk jetpacku
při heistu Black Project po odevzdání jetpacku do checkpointu je pořád slyšet zvuk jetpacku
TheSnipp
TheSnipp Legendární hráč Level 73 15.9.2020 21:20
Ahoj, tak se včera po kratší pauze připojím a zjistím, že moje organizace byla zrušena. Říkám si OK, tak asi nějaké novinky. Vytvořím organizaci znovu udělám, pár ceo prací + zonu odpojím se na cca 15 minut připojím se a zjistím, že organizace je zase zrušena pro neaktivnost....Udělal jsem to tak několikrát a vždy mi to napsalo to samé, že organizace byla zrušena pro neaktivnost (a to jsem se odpojil jen na pár minut) neví někdo jak tohle řešit? Díky....
Ahoj, tak se včera po kratší pauze připojím a zjistím, že moje organizace byla zrušena. Říkám si OK, tak asi nějaké novinky. Vytvořím organizaci znovu udělám, pár ceo prací + zonu odpojím se na cca 15 minut připojím se a zjistím, že organizace je zase zrušena pro neaktivnost....Udělal jsem to tak několikrát a vždy mi to napsalo to samé, že organizace byla zrušena pro neaktivnost (a to jsem se odpojil jen na pár minut) neví někdo jak tohle řešit? Díky....
Mawerick
Mawerick Level 147 15.9.2020 21:45
na tohle bych založil zvlášť topic na webu at si to niCe všimne a vyrieši to osobitne
Ahoj, tak se včera po kratší pauze připojím a zjistím, že moje organizace byla zrušena. Říkám si OK, tak asi nějaké novinky. Vytvořím organizaci znovu udělám, pár ceo prací + zonu odpojím se na cca 15 minut připojím se a zjistím, že organizace je zase zrušena pro neaktivnost....Udělal jsem to tak několikrát a vždy mi to napsalo to samé, že organizace byla zrušena pro neaktivnost (a to jsem se odpojil jen na pár minut) neví někdo jak tohle řešit? Díky....
na tohle bych založil zvlášť topic na webu at si to niCe všimne a vyrieši to osobitne
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 333 15.9.2020 23:15
To je bohuzel chyba SA-MP, ktera nejde opravit.
při heistu Black Project po odevzdání jetpacku do checkpointu je pořád slyšet zvuk jetpacku

To je bohuzel chyba SA-MP, ktera nejde opravit.
Sulrii
Sulrii Král GTA Level 96 17.9.2020 01:35
Čau, nevím, jestli je to bug a nebo záměr, ale při pracování jako pasák v LV mi to už po 2. hodilo jako další lokaci Garciu v San Fieru, což je 5km daleko. Tento job dělám převážně v Los Santos, a tam se mi nikdy nic podobného nestalo, že bych zničehonic musel do například LV.
Čau, nevím, jestli je to bug a nebo záměr, ale při pracování jako pasák v LV mi to už po 2. hodilo jako další lokaci Garciu v San Fieru, což je 5km daleko. Tento job dělám převážně v Los Santos, a tam se mi nikdy nic podobného nestalo, že bych zničehonic musel do například LV.
1... 961 962 963 964 965... 1133