Strašidelný halloween všem hráčům! Klikněte zde pro skrytí této zprávy.

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

--- Nahlášení bugu ---

Bobby
Bobby
Legendární hráč
Level 106
17.9.2020 20:00
několikrát mi během posledních pár dní při CEO práci kamioňáka zmizel zničehonic návěs a už se neobjevil
několikrát mi během posledních pár dní při CEO práci kamioňáka zmizel zničehonic návěs a už se neobjevil
DavroSaxon
DavroSaxon
Pomocník
Level 74
18.9.2020 18:11
při Heistu Přístavní loupež kontejner s NRG-500 strašně skáče při vysoké rychlosti s Leviathanem a tím pádem naráží do helikoptéry
při Heistu Přístavní loupež kontejner s NRG-500 strašně skáče při vysoké rychlosti s Leviathanem a tím pádem naráží do helikoptéry
Stano1
Stano1
Mistr
Level 29
18.9.2020 18:36
nikdy sa mi toto nestalo :D si divný
nikdy sa mi toto nestalo :D si divný
Skúšal si niekedy dostať sa s busom pozadu na MC ? ne ? Ja j skus to.
ImEnde
ImEnde
Násilník
Administrátor
Level 105
18.9.2020 18:53
To nieje žiadny bug, musíš s ním jednoducho lietať pomaly

To nieje žiadny bug, musíš s ním jednoducho lietať pomaly
He´s quick as lightning
ENEMYDAVE
ENEMYDAVE
Level 85
18.9.2020 21:48
U eventů, kde je více výherců je potřeba domyslet vyplácení výhry. Nyní byl na eventu dirtring jen jeden borec a event dojel a vyhrál ho. Bohužel na výhře prodělal 2/3 vkladu. Možnosti řešení jsou zhruba 4: 1) Buď takový event nespustit, pokud je tam méně hráčů, než je potenciální počet výherců. 2) Kontrolovat při výhře prvního, jestli je možné, aby vyhrál ještě někdo další a výhru nedělit, nebo ji podělit jen 2. 3) Přidat na eventy v základu už nějakou výhru. Alespoň 50k na eventy s jedním výhercem a na skupinových výhrách nastavit ještě více. 4) Poslední možnost je si pamatovat výherce, dokud event neskončí. V případě, že event skončí a bude méně výherců, než je maximum, tak se doplatí rozdělený zbytek.
U eventů, kde je více výherců je potřeba domyslet vyplácení výhry.
Nyní byl na eventu dirtring jen jeden borec a event dojel a vyhrál ho. Bohužel na výhře prodělal 2/3 vkladu.

Možnosti řešení jsou zhruba 4:
1) Buď takový event nespustit, pokud je tam méně hráčů, než je potenciální počet výherců.
2) Kontrolovat při výhře prvního, jestli je možné, aby vyhrál ještě někdo další a výhru nedělit, nebo ji podělit jen 2.
3) Přidat na eventy v základu už nějakou výhru. Alespoň 50k na eventy s jedním výhercem a na skupinových výhrách nastavit ještě více.
4) Poslední možnost je si pamatovat výherce, dokud event neskončí. V případě, že event skončí a bude méně výherců, než je maximum, tak se doplatí rozdělený zbytek.
Stano1
Stano1
Mistr
Level 29
19.9.2020 10:30
súhlasím mohlo by to byť tak že ku každému eventu dajú 100k
U eventů, kde je více výherců je potřeba domyslet vyplácení výhry. Nyní byl na eventu dirtring jen jeden borec a event dojel a vyhrál ho. Bohužel na výhře prodělal 2/3 vkladu. Možnosti řešení jsou zhruba 4: 1) Buď takový event nespustit, pokud je tam méně hráčů, než je potenciální počet výherců. 2) Kontrolovat při výhře prvního, jestli je možné, aby vyhrál ještě někdo další a výhru nedělit, nebo ji podělit jen 2. 3) Přidat na eventy v základu už nějakou výhru. Alespoň 50k na eventy s jedním výhercem a na skupinových výhrách nastavit ještě více. 4) Poslední možnost je si pamatovat výherce, dokud event neskončí. V případě, že event skončí a bude méně výherců, než je maximum, tak se doplatí rozdělený zbytek.
súhlasím mohlo by to byť tak že ku každému eventu dajú 100k
Skúšal si niekedy dostať sa s busom pozadu na MC ? ne ? Ja j skus to.
DanyK
DanyK
Legendární hráč
Pomocník
Level 99
21.9.2020 23:30
Lze založit improvizovaný závod po tom, co bidnu v aukci a nikdo mě nepřebidne. Nevím, jakéj by tam mohl být závažnější problém, ale když se po bidnutí nelze připojit například na event, tak by to možná nemělo jít ani s irace. Píšu to jen pro jistotu, omlouvám se, jestli to nijak nevadí.
Lze založit improvizovaný závod po tom, co bidnu v aukci a nikdo mě nepřebidne. Nevím, jakéj by tam mohl být závažnější problém, ale když se po bidnutí nelze připojit například na event, tak by to možná nemělo jít ani s irace. Píšu to jen pro jistotu, omlouvám se, jestli to nijak nevadí.
S pozdravem
1rocket1
1rocket1
Hazardní hráč
Level 27
22.9.2020 08:58
V eventu deal breaker se da skocit jako ( ten kdo ma bojovou brokovnici asi ve 4 patre dolu a pise to opustil ste zonu eventu ale kdyz pujdu rychle (do 10sec) uplne do rohu a budu se hejbat tak me to nevhyhodi autem se tam sice da dostat ale 90procent sance je ze se auto prevrati dost lidi to zneuziva a vyhrajou jedniy event nepravem bylo by dobre zablokovat mista na skakani dolu od 3patra do 10patra aby tam nekdo nemohl
V eventu deal breaker se da skocit jako ( ten kdo ma bojovou brokovnici asi ve 4 patre dolu a pise to opustil ste zonu eventu ale kdyz pujdu rychle (do 10sec) uplne do rohu a budu se hejbat tak me to nevhyhodi autem se tam sice da dostat ale 90procent sance je ze se auto prevrati dost lidi to zneuziva a vyhrajou jedniy event nepravem bylo by dobre zablokovat mista na skakani dolu od 3patra do 10patra aby tam nekdo nemohl
MaZuT
MaZuT
Epický hráč
Pomocník
Level 122
22.9.2020 14:41
Když udělám achievement tak mi to klasicky napíše -- [12:35:43] Splnili jste achievement: Přidat 50 bleetů! Získali jste $10000! ale přes celou obrazovku se neukáže ta částka fialově o splnění až pak po odmlce kdy se třeba zúčastníte minihry nebo uděláte něco za co dostanete xp....
Když udělám achievement tak mi to klasicky napíše --

[12:35:43] Splnili jste achievement: Přidat 50 bleetů! Získali jste $10000!

ale přes celou obrazovku se neukáže ta částka fialově o splnění až pak po odmlce kdy se třeba zúčastníte minihry nebo uděláte něco za co dostanete xp....
Toksik
Toksik
Pomocník
Level 120
22.9.2020 16:31
Ted jsem chtel splnit management nemovitosti, ale po tom, co jsem zavolal tak mi spadla hra. Kdyz jsem si ho zapl znovu, tak NPC (ktere jsem mel zabit) nesli zabit
Ted jsem chtel splnit management nemovitosti, ale po tom, co jsem zavolal tak mi spadla hra. Kdyz jsem si ho zapl znovu, tak NPC (ktere jsem mel zabit) nesli zabit

Nový příspěvek

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

Účet
Před 2 hodinami
--- Návrhy ---
Před 3 hodinami
2 veci vice v Přispevku
Před 4 hodinami
Nejde mi WTLS
Před 8 hodinami
EVENT! Odehrany cas
Před 10 hodinami