Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

NávrhyNávrhy na webu

1... 244 245 246 247 248... 321
MaselkoPMJ
MaselkoPMJ Level 121 12.9.2018 14:25
No jo vlastně, já jsem trouba :D no a ještě aby tam bylo v jakém pořadí jsem v zebřičku a bomba :) Edit: + herní achievemnty :)
No jo vlastně, já jsem trouba :D no a ještě aby tam bylo v jakém pořadí jsem v zebřičku a bomba :)

Edit: + herní achievemnty :)
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14
Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic..

odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
Peroxid
Peroxid Gambler Level 48 12.9.2018 21:53
Zdravím ked hráč dostane ban na web a ja kliknem na jeho nick aby sa to tu ukázalo že tento uživatel je zabanován. :)
Zdravím ked hráč dostane ban na web a ja kliknem na jeho nick aby sa to tu ukázalo že tento uživatel je zabanován. :)
eRkoS
eRkoS Legendární hráč Level 72 13.9.2018 11:48
Přidat někam do rohu kolik hráčů je online na serveru / Kolik hráčů bylo registrovaných
Přidat někam do rohu kolik hráčů je online na serveru / Kolik hráčů bylo registrovaných

Každý člověk dělá chyby, ale jen hlupák u nich zůstává.
jakoncz
jakoncz Gambler Level 55 15.9.2018 01:05
Zdravím,rád bych navrhl menší úpravu v rp obchodě,přesněji aktivaci kupních brnění na auto,protože mám inf.a kupoval jsem brnění,ale neměl jsem hned na 100 proc,tak sem si koupil 60 proc,a ted bych si dokoupil pomalu zbytek ale čekal jsem že když koupím dalších 20 proc.tak že se mi přičtou k těm stávajícím...to by bylo rozumné. předem díky alf
Zdravím,rád bych navrhl menší úpravu v rp obchodě,přesněji aktivaci kupních brnění na auto,protože mám inf.a kupoval jsem brnění,ale neměl jsem hned na 100 proc,tak sem si koupil 60 proc,a ted bych si dokoupil pomalu zbytek ale čekal jsem že když koupím dalších 20 proc.tak že se mi přičtou k těm stávajícím...to by bylo rozumné.
předem díky alf
VZV_86
Jozefos
Jozefos Komentátor Level 149 15.9.2018 06:46
Ahoj, Sme radi, že máš návrh, ktorý môže na serveri niečo zlepšiť. Ale nabudúce návrhy na server patria ZDE
Zdravím,rád bych navrhl menší úpravu v rp obchodě,přesněji aktivaci kupních brnění na auto,protože mám inf.a kupoval jsem brnění,ale neměl jsem hned na 100 proc,tak sem si koupil 60 proc,a ted bych si dokoupil pomalu zbytek ale čekal jsem že když koupím dalších 20 proc.tak že se mi přičtou k těm stávajícím...to by bylo rozumné. předem díky alf

Ahoj,
Sme radi, že máš návrh, ktorý môže na serveri niečo zlepšiť. Ale nabudúce návrhy na server patria ZDE
RomckyyPankoo
RomckyyPankoo Editor Level 90 15.9.2018 17:15
Ahoj rád bych přidal,aby se při výhře na web loterii ukazovalo číslo výherních losů
Ahoj rád bych přidal,aby se při výhře na web loterii ukazovalo číslo výherních losů
Henderson
Henderson Pokročilý hráč Level 74 16.9.2018 10:19
Prosiiiiiim upravit blokaci (nevím jestli to tím je) symbolů místo slov Můj mobil při psaní daných slov nahrazuje slova obrázky : Místo mobil mi da možnost ikonky s obrázkem mobilu nebo místo pc do ikonku počítače a já to musím psát znova Takže když píšu nějaký text a priplete se tam ikonka ,jako náhrada slova, cely text se smaze a muzu jen tipovat co tam bylo Netvrdim že je to chyba webu, ale aby to ty ikonky proste jen cenzurovalo a nemazalo to cely text
Prosiiiiiim upravit blokaci (nevím jestli to tím je) symbolů místo slov
Můj mobil při psaní daných slov nahrazuje slova obrázky : Místo mobil mi da možnost ikonky s obrázkem mobilu nebo místo pc do ikonku počítače a já to musím psát znova
Takže když píšu nějaký text a priplete se tam ikonka ,jako náhrada slova, cely text se smaze a muzu jen tipovat co tam bylo

Netvrdim že je to chyba webu, ale aby to ty ikonky proste jen cenzurovalo a nemazalo to cely text
Mawerick
Mawerick Level 147 25.9.2018 13:49
Keď sa na mape tu na webe zobrazujú hráči tak urobiť možnosť po kliknutí na hráča na mape aby sa otvoril jeho profil tu na webe pokiaľ je s nejakým účtom prepojený
Keď sa na mape tu na webe zobrazujú hráči tak urobiť možnosť po kliknutí na hráča na mape aby sa otvoril jeho profil tu na webe pokiaľ je s nejakým účtom prepojený
ImEnde
ImEnde Vandal Level 124 25.9.2018 16:28
Pridať do nastavení mapy aj pozície stánkov
Pridať do nastavení mapy aj pozície stánkov
MaselkoPMJ
MaselkoPMJ Level 121 26.9.2018 15:29
Mohly by byt statistiky/zebricek za aktualni rok.
Mohly by byt statistiky/zebricek za aktualni rok.
youtu.be/Cr7gT64eZGc?t=14
Někdy je to tak a nezmůžeš s tím nic, můžeš se jen smát ze svých plných plic..

odeslemezdarma.cz/produkt/big-size-enter-antistresovy-polstar-na-usb/
1... 244 245 246 247 248... 321