Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se
Veselé Velikonoce všem hráčům!

NávrhyNávrhy na webu

1... 291 292 293 294 295... 321
VerejnyNepriatel
VerejnyNepriatel Poctivý Občan Level 61 21.9.2020 18:07
no len aby
ne jen k tomu aby jsem věděl kdo vyhrál a řekneš hmm dobrý a může to být jakýkoliv los vždycky je to random jsou to zapeklité čísla a je to jen nápad já bych se podle těch losů neřídil
no len aby
Za 1m udelam co chces
HejTony
HejTony Násilník Level 28 27.9.2020 01:26
Přidat nové avatary z Call Of Duty, nejlépe Modern Warfare nebo Black Ops 1 nebo 2
Přidat nové avatary z Call Of Duty, nejlépe Modern Warfare nebo Black Ops 1 nebo 2
Amas
Amas Level 123 1.10.2020 19:42
Zdravím, vím, že to tu už bylo mnohokrát, ale myslím si, že by bylo skvělé mít tu zas možnost nastavit si na webu vlastní avatar. Vím, že by si tak hráči mohli dát cokoliv nevhodného, ale to konec konců můžou i na fórum do podpisu nebo kamkoliv jinam. Případně by se tato možnost odemkla hráčům od určitého levelu nebo počtu příspěvků na fóru, nechám na vás. Sice těch avatarů není málo, ale jsou hráči, kteří si prostě nevyberou. Jako druhá věc mě napadla přidat nová zvuková upozornění na soukromé zprávy. Ty současné mě osobně přijdou už trochu cringe na dnešní dobu, protože některá zní pomalu jako 8bit. Určitě se dají najít nějaké bez copyrightu například na youtube.
Zdravím, vím, že to tu už bylo mnohokrát, ale myslím si, že by bylo skvělé mít tu zas možnost nastavit si na webu vlastní avatar. Vím, že by si tak hráči mohli dát cokoliv nevhodného, ale to konec konců můžou i na fórum do podpisu nebo kamkoliv jinam. Případně by se tato možnost odemkla hráčům od určitého levelu nebo počtu příspěvků na fóru, nechám na vás.
Sice těch avatarů není málo, ale jsou hráči, kteří si prostě nevyberou.

Jako druhá věc mě napadla přidat nová zvuková upozornění na soukromé zprávy. Ty současné mě osobně přijdou už trochu cringe na dnešní dobu, protože některá zní pomalu jako 8bit. Určitě se dají najít nějaké bez copyrightu například na youtube.
JimmyCarter
JimmyCarter Pravá ruka Level 84 1.10.2020 19:49
Nebo by to muselo být schváleno administrašním týmem.
Zdravím, vím, že to tu už bylo mnohokrát, ale myslím si, že by bylo skvělé mít tu zas možnost nastavit si na webu vlastní avatar. Vím, že by si tak hráči mohli dát cokoliv nevhodného, ale to konec konců můžou i na fórum do podpisu nebo kamkoliv jinam. Případně by se tato možnost odemkla hráčům od určitého levelu nebo počtu příspěvků na fóru, nechám na vás. Sice těch avatarů není málo, ale jsou hráči, kteří si prostě nevyberou. Jako druhá věc mě napadla přidat nová zvuková upozornění na soukromé zprávy. Ty současné mě osobně přijdou už trochu cringe na dnešní dobu, protože některá zní pomalu jako 8bit. Určitě se dají najít nějaké bez copyrightu například na youtube.
Nebo by to muselo být schváleno administrašním týmem.
PatrikPataCZ
PatrikPataCZ Legendární hráč Level 81 1.10.2020 20:43
Přidat nějaký kufr (místo sejfu) do kufru auta a moct si tam ukládat peníze například 5m vylepšení za 30 czk na 20m atd. :)
Přidat nějaký kufr (místo sejfu) do kufru auta a moct si tam ukládat peníze například 5m vylepšení za 30 czk na 20m atd. :)
[CK]pata
Amas
Amas Level 123 1.10.2020 20:48
Ahoj, toto jsou návrhy na webové stránky, návrhy na herní server najdeš zde. To je právě to, co se navrhovalo v minulosti a shledalo se to jako zbytečná práce navíc. Je asi jasné, že by AT někde mělo přehled o tom, kdo si dal jaký avatar, ale schvalovat furt nějaké změny by bylo opravdu časově náročné. Případně by si to mohli nastavovat jen hráči s prémium acc, nebo by na takovou změnu vlastního avatara byl cooldown s možností si koupit v herním obchodě okamžitou změnu avatara, ale to už by zase někdo mohl mít kecy, že P2W a tak.
Přidat nějaký kufr (místo sejfu) do kufru auta a moct si tam ukládat peníze například 5m vylepšení za 30 czk na 20m atd. :)
Ahoj, toto jsou návrhy na webové stránky, návrhy na herní server najdeš zde.

Nebo by to muselo být schváleno administrašním týmem.
To je právě to, co se navrhovalo v minulosti a shledalo se to jako zbytečná práce navíc. Je asi jasné, že by AT někde mělo přehled o tom, kdo si dal jaký avatar, ale schvalovat furt nějaké změny by bylo opravdu časově náročné.
Případně by si to mohli nastavovat jen hráči s prémium acc, nebo by na takovou změnu vlastního avatara byl cooldown s možností si koupit v herním obchodě okamžitou změnu avatara, ale to už by zase někdo mohl mít kecy, že P2W a tak.
JimmyCarter
JimmyCarter Pravá ruka Level 84 7.10.2020 15:28
Přidal bych možnost vypnutí upozornění od jednoho konkrétního uživatele(jako že se mi nebudou chodit upozornění že si napsal na zed nebo mu někdo na zed napsal
Přidal bych možnost vypnutí upozornění od jednoho konkrétního uživatele(jako že se mi nebudou chodit upozornění že si napsal na zed nebo mu někdo na zed napsal
gadzopuro
gadzopuro Administrátor Zkušený hráč Level 89 12.10.2020 13:54
pridať pod topic ten back button ako je hore lebo keď je dlhy topic (napr. ako tento https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/42439/?page=4#post-552246 ) tak je to otravne scrollovat . mohlo by to vyzerať napríklad takto : https://imgur.com/0seAPpC
pridať pod topic ten back button ako je hore lebo keď je dlhy topic (napr. ako tento https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/42439/?page=4#post-552246 ) tak je to otravne scrollovat .
mohlo by to vyzerať napríklad takto : imgur.com/0seAPpC
WarezNavzdy
WarezNavzdy Kuplíř Level 60 16.10.2020 23:06
Přidat omezení řádku na zdi
Přidat omezení řádku na zdi
Jozefos
Jozefos Komentátor Level 149 18.10.2020 22:18
• Možno iba taký menší nápad, že ak by sa to dalo. Že pridať na hlavnej stránke pod screenshotami "přidano přáteli", aby tam bola kolónka Více a tam by sa zobrazil nejaký zoznam, kde by sa zobrazil nick užívateľa (priateľa), ktorý pridal screenshot a ukázal by sa aj aký screenshot. Aby si užívatelia mohli pozrieť screenshoty, ktoré pridali ich priatelia
• Možno iba taký menší nápad, že ak by sa to dalo. Že pridať na hlavnej stránke pod screenshotami "přidano přáteli", aby tam bola kolónka Více a tam by sa zobrazil nejaký zoznam, kde by sa zobrazil nick užívateľa (priateľa), ktorý pridal screenshot a ukázal by sa aj aký screenshot. Aby si užívatelia mohli pozrieť screenshoty, ktoré pridali ich priatelia

1... 291 292 293 294 295... 321