Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Nahlášení buguNahlášené bugy na webu

1... 102 103 104 105 106... 137
NyTmo
NyTmo Level 106 5.1.2019 12:28
Chtělo by to aktualizovat sekci průvodce serverem, některé věci tam nesedí.
Chtělo by to aktualizovat sekci průvodce serverem, některé věci tam nesedí.
Psychedelic
Psychedelic Level 59 10.1.2019 09:00
Nefunguje webchat, píše mi chybovou hlášku "Text nesmí obsahovat více řádků" ať napíšu cokoliv. EDIT: Posílat helpy mi jde.
Nefunguje webchat, píše mi chybovou hlášku "Text nesmí obsahovat více řádků" ať napíšu cokoliv.

EDIT: Posílat helpy mi jde.
mmiirreekk
mmiirreekk Legendární hráč Level 134 11.1.2019 14:14
kdyz chci psat z webchatu tak mi to pise
kdyz chci psat z webchatu tak mi to pise
Text nesmí obsahovat více řádků
Psychedelic
Psychedelic Level 59 11.1.2019 14:16
Zkus se příště podívat alespoň na tři poslední příspěvky v topicu, jestli stejnou chybu už nehlásil někdo jiný. :)
kdyz chci psat z webchatu tak mi to pise

Zkus se příště podívat alespoň na tři poslední příspěvky v topicu, jestli stejnou chybu už nehlásil někdo jiný. :)
RA7ANT
RA7ANT Lovec Hlav Level 79 11.1.2019 16:04
Zrejme problem pretrvava, preto nan upozornil...
Zkus se příště podívat alespoň na tři poslední příspěvky v topicu, jestli stejnou chybu už nehlásil někdo jiný. :)

Zrejme problem pretrvava, preto nan upozornil...
aozyz
aozyz n00b Level 143 13.1.2019 22:30
V kolonke "kvíz" je jedna otázka, ktorá obsahuje chybu -> někoilka, viz screen. -> https://ctrlv.cz/QJEk //Nxs: Opraveno, díky!
V kolonke "kvíz" je jedna otázka, ktorá obsahuje chybu -> někoilka, viz screen. -> ctrlv.cz/QJEk

//Nxs: Opraveno, díky!
AdamONE
AdamONE Administrátor Hrdlořez Level 97 14.1.2019 07:24
Vcera odpoledne jsem kolem 16:20 odehral 10 minut a pridal si uzivatele na webu do pratel. Kdyz jsem prisel po 7 hodine domu tak o tom nebyla na webu ani zminka. Zvlastnost byla ze kdyz jsem odpoledne hral tech 10 minut tak se mi pocital odehrany cas k casu ktery jsem hral uz ve ctvrtek. Pry 'Prave hraje 2h 20minut' - 2h15min jsem hral ve ctvrtek a vcera se mi to navazalo
Vcera odpoledne jsem kolem 16:20 odehral 10 minut a pridal si uzivatele na webu do pratel. Kdyz jsem prisel po 7 hodine domu tak o tom nebyla na webu ani zminka.
Zvlastnost byla ze kdyz jsem odpoledne hral tech 10 minut tak se mi pocital odehrany cas k casu ktery jsem hral uz ve ctvrtek. Pry 'Prave hraje 2h 20minut' - 2h15min jsem hral ve ctvrtek a vcera se mi to navazalo
Rumik
Rumik Oblíbený hráč Level 54 18.1.2019 12:54
když dostanete ban na serveru tak automaticky dostanete ban i na ostatnich serverech... no a v ten moment kdy dostanete ban a pujdete na web chat tak webchat na server 1 mate zablokovany protože jste dostali ban no ale ostatni funguji uplně v pohodě i když tam máte taky ban
když dostanete ban na serveru tak automaticky dostanete ban i na ostatnich serverech... no a v ten moment kdy dostanete ban a pujdete na web chat tak webchat na server 1 mate zablokovany protože jste dostali ban no ale ostatni funguji uplně v pohodě i když tam máte taky ban
NyTmo
NyTmo Level 106 27.1.2019 09:51
V herních statistikách neukazuje aktuální stav peněz na serveru (s4)
V herních statistikách neukazuje aktuální stav peněz na serveru (s4)
underTakeR123
underTakeR123 Hovorný hráč Level 43 27.1.2019 10:09
Tak ja mám napr problém že peniaze na webe mám menej ako na serveru alebo pár informácií koľkých som zabil a tak sa to neako meni.
Tak ja mám napr problém že peniaze na webe mám menej ako na serveru alebo pár informácií koľkých som zabil a tak sa to neako meni.
1... 102 103 104 105 106... 137