Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se
Veselé Velikonoce všem hráčům!

NávrhyNávrhy na SA-MP

1 2 3 4 5... 2516
BubbaK
BubbaK Hráč Level 36 13.12.2009 12:11
Návrhy <<ALL POSTS HERE>> Sprejování tagů niCe mi kdysi psal(když jsem se ho na to ptal na serveru), že by to asi udělat nešlo, protože už jsou všechny tagy přesprejovány. Já vymyslel jiný způsob(nevím, jestli půjde udělat). Po městě budou skryté CP ve tvaru kolečka(pilot, pizza poslíček). Hráč ke kolečku přijde, postprejuje ho a na zdi se zobrazí Object(- tag), který třeba po půl hodině zmizí a může tag nasprejovat zase někdo jiný. Ve /stats se zobrazí počet nasprejovaných tagů... Pokud bude mít hráč nasprejovaných 100 tagů, dostane nějakou odměnu(50 000$), pokud bude mít nasprejovaných 200, dostane vyšší odměnu(100 000$). PS: Odměny nechám na vás... Doufám, že to půjde nějak udělat... S pozdravem BubbaK_CZ
Návrhy <<ALL POSTS HERE>>

Sprejování tagů
niCe mi kdysi psal(když jsem se ho na to ptal na serveru), že by to asi udělat nešlo, protože už jsou všechny tagy přesprejovány.
Já vymyslel jiný způsob(nevím, jestli půjde udělat).
Po městě budou skryté CP ve tvaru kolečka(pilot, pizza poslíček). Hráč ke kolečku přijde, postprejuje ho a na zdi se zobrazí Object(- tag), který třeba po půl hodině zmizí a může tag nasprejovat zase někdo jiný.
Ve /stats se zobrazí počet nasprejovaných tagů...
Pokud bude mít hráč nasprejovaných 100 tagů, dostane nějakou odměnu(50 000$), pokud bude mít nasprejovaných 200, dostane vyšší odměnu(100 000$).
PS: Odměny nechám na vás...
Doufám, že to půjde nějak udělat...
S pozdravem BubbaK_CZ
Eso
Eso Hrdlořez Level 101 13.12.2009 13:33
CP by se museli objevovat az kdyz by jsi byl u toho, jinak jsou vyznaceny na mape. A vzdy se zobrazi jen 1 CP... ;)
CP by se museli objevovat az kdyz by jsi byl u toho, jinak jsou vyznaceny na mape. A vzdy se zobrazi jen 1 CP... ;)
Eso the LEGEND / WTLS player since 2009
BubbaK
BubbaK Hráč Level 36 13.12.2009 17:14
Tak se budou objevovat jen, kdyz u toho budu. A nebudou vyznaceny na mape... :)
Tak se budou objevovat jen, kdyz u toho budu.
A nebudou vyznaceny na mape... :)
BiTO
BiTO Level 33 13.12.2009 21:36
a jak ich najdeš?
a jak ich najdeš?
[IMG]https://img715.imageshack.us/img715/8912/bitabanner.jpg[/IMG]
BubbaK
BubbaK Hráč Level 36 13.12.2009 21:40
Nijak, bude to něco jako Skryté Balíčky... ;-)
Nijak, bude to něco jako Skryté Balíčky... ;-)
..Gangster..
..Gangster.. Level 1 15.12.2009 11:02
ja by som to dal tak , ze ked by si to nasprejoval , tak nejakych 5 min to tam bude , ale na to miesto mozes ist znova sprejovat o 30 minut , ak tam bude to kolecko . ak nie nech si najde druhe :D ako skrte balicky , nikdy nenajdes o hodinu na tom istom mieste
ja by som to dal tak , ze ked by si to nasprejoval , tak nejakych 5 min to tam bude , ale na to miesto mozes ist znova sprejovat o 30 minut , ak tam bude to kolecko . ak nie nech si najde druhe :D ako skrte balicky , nikdy nenajdes o hodinu na tom istom mieste
BubbaK
BubbaK Hráč Level 36 15.12.2009 14:04
To by ses teda divil, já našel 2-3× za hodinu balíček na tom stejném místě... K tématu: Doufám, že tento návrh uspěje ;-)
nikdy nenajdes o hodinu na tom istom mieste
To by ses teda divil, já našel 2-3× za hodinu balíček na tom stejném místě...

K tématu: Doufám, že tento návrh uspěje ;-)
miachl
miachl Mafián Level 49 15.12.2009 16:43
Já zase byl na území a na střeše balíček a odejdu přihlásím se o asi 40minut později a byl tam zase
nikdy nenajdes o hodinu na tom istom mieste To by ses teda divil, já našel 2-3× za hodinu balíček na tom stejném místě...
Já zase byl na území a na střeše balíček a odejdu přihlásím se o asi 40minut později a byl tam zase
eSing
eSing Nikdo Vyjímečný Level 78 19.12.2009 19:32
tak jsem viděl video a tam se za insane jump davaly odměny. tak se chci zeptat, jestli to nechcete přidat? s nějakým limitem třeba do 100 dolarů
tak jsem viděl video a tam se za insane jump davaly odměny. tak se chci zeptat, jestli to nechcete přidat? s nějakým limitem třeba do 100 dolarů
Jake898
Jake898 Vandal Level 2 19.12.2009 21:05
To je feature GTA, ale vzhledem k tomu, že nemá žádný callback, tak ji nemůžeme kotrolovat a anticheat by za ty bonusy vyhazoval.
To je feature GTA, ale vzhledem k tomu, že nemá žádný callback, tak ji nemůžeme kotrolovat a anticheat by za ty bonusy vyhazoval.
1 2 3 4 5... 2516