Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

--- Návrhy ---

LETOTREX
LETOTREX
Epický hráč
Level 110
25.8.2019 11:49
zdravím, chtěl bych aby to lidi neodpojovalo z gangu když se musí dovést dodávka k nemovitostem.Díky
zdravím, chtěl bych aby to lidi neodpojovalo z gangu když se musí dovést dodávka k nemovitostem.Díky
„Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě.“
andCZ
andCZ
Poctivý Občan
Level 8
25.8.2019 19:15
Ahoj niCe, mám pro tebe návrh: mohli byste na servery san andreas přidávat nějaká vlastní auta, jako v gta V. Já gta V nemám, ale váš server san andreas se tomu nějak začíná podobat! NOvá auta by potěšila hodně lidí, ale je to jen na tobě..
Ahoj niCe, mám pro tebe návrh: mohli byste na servery san andreas přidávat nějaká vlastní auta, jako v gta V. Já gta V nemám, ale váš server san andreas se tomu nějak začíná podobat! NOvá auta by potěšila hodně lidí, ale je to jen na tobě..
Vodry
Vodry
Pomocník
Level 40
25.8.2019 19:36
hele bohužel ale modely aut, do této verze přidat nejdou.
hele bohužel ale modely aut, do této verze přidat nejdou.
smajlikautoclicker
smajlikautoclicker
Legendární hráč
Level 57
26.8.2019 22:59
Nerfnout RC Vozitka, např. když má hráč RC vozitko, tak by nemusel vidět mapu, nebo bych zvíšil cooldown na 30min+, nebo by bylo nejlepší rc vozítka odstranit ůplně. RC vozitko zabiji na 1 ranu, nejde rc vozitko moc vidět a nejde vidět ani na mapě, zkráceně je to moc op.
Nerfnout RC Vozitka, např. když má hráč RC vozitko, tak by nemusel vidět mapu, nebo bych zvíšil cooldown na 30min+, nebo by bylo nejlepší rc vozítka odstranit ůplně.
RC vozitko zabiji na 1 ranu, nejde rc vozitko moc vidět a nejde vidět ani na mapě, zkráceně je to moc op.
andCZ
andCZ
Poctivý Občan
Level 8
27.8.2019 09:21
tak alespon tenhle návrh: mohli byste přidat lepši tuning na infernus (pokud to jde...), jako třeba paintjob, křídla atd.. Taky bych si přál levnější armor na auta ZA HERNÍ PENÍZE, protože v gta v je celkem ten armor levný...
tak alespon tenhle návrh: mohli byste přidat lepši tuning na infernus (pokud to jde...), jako třeba paintjob, křídla atd.. Taky bych si přál levnější armor na auta ZA HERNÍ PENÍZE, protože v gta v je celkem ten armor levný...
MainStar
MainStar
Legendární hráč
Pomocník
Level 47
27.8.2019 13:45
Ahoj, na tuto verzy nelze přidávat nová křídla a paintjoby, lze to mít jen u pár aut, a levnější armor? Armor stojí tak kolik v /shop za CZK, a pokud bude někdy levnější tak budou slevy.
Ahoj, na tuto verzy nelze přidávat nová křídla a paintjoby, lze to mít jen u pár aut, a levnější armor? Armor stojí tak kolik v /shop za CZK, a pokud bude někdy levnější tak budou slevy.
Kopie115
Kopie115
Pařan
Level 18
27.8.2019 13:52
Odstranit z cenzurovaných slov slovo "kanál" (chci napsat svůj youtube kanál a vždy mě to zacenzuruje)
Odstranit z cenzurovaných slov slovo "kanál" (chci napsat svůj youtube kanál a vždy mě to zacenzuruje)
Kopie115
Mawerick
Mawerick
Zkušený hráč
Administrátor
Level 115
27.8.2019 14:49
Protoze obsahuje slovo anál

Protoze obsahuje slovo anál
Nko
Nko
Legendární hráč
Pomocník
Level 52
27.8.2019 15:09
Tak piš channel

Tak piš channel
Sneap
Sneap
Zlodějíček
Level 31
27.8.2019 21:26
Zdravím, byl bych rád, kdyby se do /set přidalo vypnutí rádia.. Vždy když k někomu jako spolujezdec nasednu, tam se mi spustí rádio a úplně mě tio triggeruje.
Zdravím, byl bych rád, kdyby se do /set přidalo vypnutí rádia.. Vždy když k někomu jako spolujezdec nasednu, tam se mi spustí rádio a úplně mě tio triggeruje.

Nový příspěvek

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

--- Updaty webu ---
Před 3 hodinami
--- Updaty SA-MP serveru ---
Před 3 hodinami
Zmena trestu za okradeni
Před 6 hodinami
NXS
Před 6 hodinami
Více