Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

NávrhyNávrhy na SA-MP

1... 2100 2101 2102 2103 2104... 2517
ST04RMY
ST04RMY Level 53 12.9.2019 16:09
Zdravím, již dlouho přemýšlím to sem napsat, ale vždy mě zastaví lenost :D Navrhuji přidat na web akciovou burzu. Hráči by takto měli možnost kontrolovat svoje akcie online na webu. Pro tuto vymoženost by hráč musel mít zakoupený premium účet. (Něco jako live chat na webu ze serveru.) Tuto novinku bych moc rád uvítal, jelikož na burze kupuji akcie pořád a měl bych rád přehled i jinde, než furt každých 10 minut hledat na serveru počítač, nebo když mám odejít od počítače třeba na hodinu, abych nebyl nervní, zda peníze nepůjdou do mínusu. Na webu bych přidal možnost i prodávat a kupovat akcie. Chápu, že je to vlastně taková sázka.. Ale co si budeme říkat. Když bych si koupil akcie online nebo-li zaknihované i přes internet za reálné peníze, také bych viděl, kam se akcie pohybují. Děkuji.
Zdravím, již dlouho přemýšlím to sem napsat, ale vždy mě zastaví lenost :D

Navrhuji přidat na web akciovou burzu. Hráči by takto měli možnost kontrolovat svoje akcie online na webu. Pro tuto vymoženost by hráč musel mít zakoupený premium účet. (Něco jako live chat na webu ze serveru.)

Tuto novinku bych moc rád uvítal, jelikož na burze kupuji akcie pořád a měl bych rád přehled i jinde, než furt každých 10 minut hledat na serveru počítač, nebo když mám odejít od počítače třeba na hodinu, abych nebyl nervní, zda peníze nepůjdou do mínusu.

Na webu bych přidal možnost i prodávat a kupovat akcie.

Chápu, že je to vlastně taková sázka.. Ale co si budeme říkat. Když bych si koupil akcie online nebo-li zaknihované i přes internet za reálné peníze, také bych viděl, kam se akcie pohybují. Děkuji.
NyTmo
NyTmo Level 106 12.9.2019 16:48
Návrh na web se píšou tady: https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/4083/?unlocktopic=4083&page=271&token=0379975062071511
Kohin
Kohin Level 35 13.9.2019 12:42
Úplné zrušení nebo vypnutí alespoň in-game v /set anti-dětského systému. Právě jsem přišel o drahý dům jen proto, protože jsem nestihl bidnout aukci kvůli tomuhle .... "Když už jste naťukali tolik tlačítek na klávesnici, vážně si přejete aby se tohle stalo?". Kdyby to mělo alespoň nějaký smysl - pozdržení končící aukce, ale to má úplně nulové využití snad. Návrh na příště: Login: kohin Heslo: ***** In-game vyskakovací hláška: "Opravdu si přejete přihlásit do hry s tímto loginem: kohin?" (Sarkasmus)
Úplné zrušení nebo vypnutí alespoň in-game v /set anti-dětského systému.
Právě jsem přišel o drahý dům jen proto, protože jsem nestihl bidnout aukci kvůli tomuhle .... "Když už jste naťukali tolik tlačítek na klávesnici, vážně si přejete aby se tohle stalo?". Kdyby to mělo alespoň nějaký smysl - pozdržení končící aukce, ale to má úplně nulové využití snad.

Návrh na příště:
Login: kohin
Heslo: *****
In-game vyskakovací hláška: "Opravdu si přejete přihlásit do hry s tímto loginem: kohin?"

(Sarkasmus)
Prajm
Prajm Level 97 13.9.2019 12:46
Smysl to má takový, aby se nestalo to, že se hráč omylem přepíše a pak někde nebrečel, že přihodil víc, než původně chtěl.
Úplné zrušení nebo vypnutí alespoň in-game v /set anti-dětského systému. Kdyby to mělo alespoň nějaký smysl
Smysl to má takový, aby se nestalo to, že se hráč omylem přepíše a pak někde nebrečel, že přihodil víc, než původně chtěl.
Mawerick
Mawerick Level 147 13.9.2019 12:48
Myslim ze v tom to okno hraci nikterak nezabrani, protoze hraci jsou zbrkli a vubec si nevsimaj co jim okna pisou, jen to proste odklikaj
Smysl to má takový, aby se nestalo to, že se hráč omylem přepíše a pak někde nebrečel, že přihodil víc, než původně chtěl.

Myslim ze v tom to okno hraci nikterak nezabrani, protoze hraci jsou zbrkli a vubec si nevsimaj co jim okna pisou, jen to proste odklikaj
ST04RMY
ST04RMY Level 53 13.9.2019 13:17
Také jsem to tam chtěl předtím napsat dokud: Toto téma bylo uzamčeno z důvodu neaktivity.
Návrh na web se píšou tady: https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/4083/?unlocktopic=4083&page=271&token=0379975062071511

Také jsem to tam chtěl předtím napsat dokud:

Toto téma bylo uzamčeno z důvodu neaktivity.
Kohin
Kohin Level 35 13.9.2019 13:47
Od toho tam je omezení - bidnutí max o 1m než aktuální bid.
Smysl to má takový, aby se nestalo to, že se hráč omylem přepíše a pak někde nebrečel, že přihodil víc, než původně chtěl.

Od toho tam je omezení - bidnutí max o 1m než aktuální bid.
aozyz
aozyz n00b Level 143 14.9.2019 09:12
Tak ked uz je to tak, ze 5-60 minut, tak preco nezvysit pocet zabiti ? Lebo dat 3 killy a dostat kick na 1 hodinu neni moc v pohode..
- Vetsi tresty za deathmatchovani - kick na 5-60 minut, podle toho, jak casto deathmatchujete (pouze na S2 a S4)

Tak ked uz je to tak, ze 5-60 minut, tak preco nezvysit pocet zabiti ? Lebo dat 3 killy a dostat kick na 1 hodinu neni moc v pohode..
Jozefos
Jozefos Komentátor Level 149 14.9.2019 09:25
Tak nezabíjaj...Logicky.. Tie servery sú id toho, aby si tam mohol hráč kľudne zahrať aniž by ho niekto furt zabíjal A existuje aj S1 a S3 ;)
Tak ked uz je to tak, ze 5-60 minut, tak preco nezvysit pocet zabiti ? Lebo dat 3 killy a dostat kick na 1 hodinu neni moc v pohode..

Tak nezabíjaj...Logicky.. Tie servery sú id toho, aby si tam mohol hráč kľudne zahrať aniž by ho niekto furt zabíjal
A existuje aj S1 a S3 ;)
aozyz
aozyz n00b Level 143 14.9.2019 09:29
Ja viem, ze existuje s1. Ale nemam jeden jediny dovod na to, aby som predaval majetky za niekolko stoviek milionov len preto, ze sa na GTA serveri nemoze zabijat.
Tak nezabíjaj...Logicky.. Tie servery sú id toho, aby si tam mohol hráč kľudne zahrať aniž by ho niekto furt zabíjal
A existuje aj S1 a S3 ;)

Ja viem, ze existuje s1. Ale nemam jeden jediny dovod na to, aby som predaval majetky za niekolko stoviek milionov len preto, ze sa na GTA serveri nemoze zabijat.
1... 2100 2101 2102 2103 2104... 2517