Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

--- Návrhy ---

ENEMYDAVE
ENEMYDAVE
Zkušený hráč
Level 79
17.9.2019 15:27
Ahoj, měl bych několik návrhů: 1. Přidat do SF více hotelů/motelů. Nyní je tam pouze jeden, kdežto v LV je jich až příliš. 2. Vrátit zpátky příkaz /invite pro pozvání někoho do domu/hotelu. Tato možnost sice je v telefonu, ale najít jedno jméno zde trvá strašnou dobu. S tím souvisí další bod. 3. Do telefonu přidat položku oblíbené, kam by se dalo přidat kontakty podle libosti, případně by zde byli jen přátelé. 4. Možnost prodeje/odubytování se z hotelového pokoje 5. Příkaz pro zjištění, kolik času zbývá pro spuštění dalšího heistu. Chodit do vzdálených domů pro zjištění tohoto času je velmi zdlouhavé. Případně přidat do statistik čas od posledního heistu. 6. Seznam aktuálně plněných heistů s časem od začátku. Aby se dalo předpokládat, za jak dlouho bude toto volné Díky heistům jsem narazil právě na tyto nedostatky. Především, když 2 a více hráčů vlastní pokoj ve stejném hotelu, tak je nutné je pozvat velice zdlouhavou metodou tj. přes telefon a to zejména u hráčů z konce abecedy...
Ahoj, měl bych několik návrhů:

1. Přidat do SF více hotelů/motelů. Nyní je tam pouze jeden, kdežto v LV je jich až příliš.
2. Vrátit zpátky příkaz /invite pro pozvání někoho do domu/hotelu. Tato možnost sice je v telefonu, ale najít jedno jméno zde trvá strašnou dobu. S tím souvisí další bod.
3. Do telefonu přidat položku oblíbené, kam by se dalo přidat kontakty podle libosti, případně by zde byli jen přátelé.
4. Možnost prodeje/odubytování se z hotelového pokoje
5. Příkaz pro zjištění, kolik času zbývá pro spuštění dalšího heistu. Chodit do vzdálených domů pro zjištění tohoto času je velmi zdlouhavé. Případně přidat do statistik čas od posledního heistu.
6. Seznam aktuálně plněných heistů s časem od začátku. Aby se dalo předpokládat, za jak dlouho bude toto volné

Díky heistům jsem narazil právě na tyto nedostatky. Především, když 2 a více hráčů vlastní pokoj ve stejném hotelu, tak je nutné je pozvat velice zdlouhavou metodou tj. přes telefon a to zejména u hráčů z konce abecedy...
Kohin
Kohin
Level 35
17.9.2019 16:32
Bylo by možné v organizaci rozdělovat zisk mezi ředitele? Něco jako akcionáři a jejich dividendy? Čili určitý ředitel, nebo všichni, by měli určitý počet akcií = podíl společnosti a podle něho by se vyplatila dividenda. Jde mi o to, že se třeba takový ředitel může podílet na růstu organizace a místo přímého vyplácení bonusů, by bylo fajn rozdělovat rovnou ten zisk.
Bylo by možné v organizaci rozdělovat zisk mezi ředitele? Něco jako akcionáři a jejich dividendy? Čili určitý ředitel, nebo všichni, by měli určitý počet akcií = podíl společnosti a podle něho by se vyplatila dividenda. Jde mi o to, že se třeba takový ředitel může podílet na růstu organizace a místo přímého vyplácení bonusů, by bylo fajn rozdělovat rovnou ten zisk.
Nemůžete se dožadovat spravedlnosti, protože když nemáte prachy, zákon pro vás neplatí.
Stormyyy
Stormyyy
Obchodník
Pomocník
Level 46
17.9.2019 20:00
Přidat do /gps vyhledávání domů, nemovitostí podle ID.
Přidat do /gps vyhledávání domů, nemovitostí podle ID.
Potřebuješ s něčím poradit? Napiš mi soukromou zprávu na webu! Můj profil -> Možnosti -> Poslat zprávu
Galimathus
Galimathus
Level 23
17.9.2019 22:23
Mohli byste upravit ze kdyz zemre hrac s wanted levelem tak ho to automaticky zatkne ( a kdyz by to slo penize by dostal nejblissi policista)
Mohli byste upravit ze kdyz zemre hrac s wanted levelem tak ho to automaticky zatkne ( a kdyz by to slo penize by dostal nejblissi policista)
Gamer
N1ghtCor3
N1ghtCor3
Nikdo Vyjímečný
Level 57
17.9.2019 23:31
kravina kdyby to tu bylo tak by to nikdo nehrál na serveru se zabíjí každou sekundu takže by hráč strávil celý den ve vězení a policisti z toho měli profit?
kravina kdyby to tu bylo tak by to nikdo nehrál na serveru se zabíjí každou sekundu takže by hráč strávil celý den ve vězení a policisti z toho měli profit?
HuM
HuM
Legendární hráč
Level 85
18.9.2019 13:55
Zdravim,přišel jsem sem s 2 návrhy a prosím o zavedení,jelikož mi nepřijdou špatné. 1. Aby se mohly prodávat různé věci z /inventare, např. cigarety,léky,jízdenky apod. Myslím si že by to neuškodilo,např. hráčům který to u sebe mít nechtějí ale i, že to je jediné místo kde se nedá nic dát do /aukce. 2. Když prohledávám kontejnery a najdu v nich cokoliv např. hamburger, tak aby jsem je hned po prohledání uložilo do /inventare,KROMĚ kondomu,bot a dál takových zbytečných věcí, které jsou k ničemu. A tak i rovnou to spojit s návrhem č.1 prodat to v /aukci...stejně tak jako třeba ostatní věci nalezené v kontejnerech uložené v tom /inventari. Děkuju a ještě jednou prosím o zavedení :)
Zdravim,přišel jsem sem s 2 návrhy a prosím o zavedení,jelikož mi nepřijdou špatné.

1. Aby se mohly prodávat různé věci z /inventare, např. cigarety,léky,jízdenky apod. Myslím si že by to neuškodilo,např. hráčům který to u sebe mít nechtějí ale i, že to je jediné místo kde se nedá nic dát do /aukce.

2. Když prohledávám kontejnery a najdu v nich cokoliv např. hamburger, tak aby jsem je hned po prohledání uložilo do /inventare,KROMĚ kondomu,bot a dál takových zbytečných věcí, které jsou k ničemu.
A tak i rovnou to spojit s návrhem č.1 prodat to v /aukci...stejně tak jako třeba ostatní věci nalezené v kontejnerech uložené v tom /inventari.

Děkuju a ještě jednou prosím o zavedení :)
"Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.“
Galimathus
Galimathus
Level 23
18.9.2019 15:12
kravina kdyby to tu bylo tak by to nikdo nehrál na serveru se zabíjí každou sekundu takže by hráč strávil celý den ve vězení a policisti z toho měli profit? Jako nemuseli by z toho mit profit ale stve me ze kdyz se je snazim chytit tak cim dal vic pachaj sebevrazdu nez aby sli sedet a polda s toho nic nema
Jako nemuseli by z toho mit profit ale stve me ze kdyz se je snazim chytit tak cim dal vic pachaj sebevrazdu nez aby sli sedet a polda s toho nic nema
Gamer
N1ghtCor3
N1ghtCor3
Nikdo Vyjímečný
Level 57
18.9.2019 15:16
hold musíš umět chytat když to neumíš tak dělej jiný job :)
Jako nemuseli by z toho mit profit ale stve me ze kdyz se je snazim chytit tak cim dal vic pachaj sebevrazdu nez aby sli sedet a polda s toho nic nema
hold musíš umět chytat když to neumíš tak dělej jiný job :)
sajkalala
sajkalala
Legendární hráč
Level 59
18.9.2019 17:08
ked niekto zomrie a ty ho nestihnes zatknut tak dostane wl naviac tak neviem co to tu riesite (ked je samozrejme blizko nejaky policajt)
kravina kdyby to tu bylo tak by to nikdo nehrál na serveru se zabíjí každou sekundu takže by hráč strávil celý den ve vězení a policisti z toho měli profit? Jako nemuseli by z toho mit profit ale stve me ze kdyz se je snazim chytit tak cim dal vic pachaj sebevrazdu nez aby sli sedet a polda s toho nic nema
ked niekto zomrie a ty ho nestihnes zatknut tak dostane wl naviac tak neviem co to tu riesite (ked je samozrejme blizko nejaky policajt)
Crepi
Crepi
Oblíbený hráč
Level 30
18.9.2019 17:55
Pár nápadů Přidat druhy stylů barev - metalic, carbon atd. přidat pro auta barevný smoke. přidat klaksony (z jiných aut atd.) Přidej aspoň něco z toho jestli to jde.
Pár nápadů

Přidat druhy stylů barev - metalic, carbon atd.
přidat pro auta barevný smoke.
přidat klaksony (z jiných aut atd.)

Přidej aspoň něco z toho jestli to jde.

!! Jediný pravý Batman na WTLS!! To jsem já...

Nový příspěvek

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

--- Updaty SA-MP serveru ---
Před 18 minutami
Ztracené peníze
Před 1 hodinou
--- Návrhy ---
Před 7 hodinami
Príhlaška na pomocníka
Před 14 hodinami
Více