Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

--- Návrhy ---

Mattias
Mattias
Level 63
8.11.2019 16:15
Pridať achievement ked dosiahnete 1 miliardu a titul Bill Gates
Pridať achievement ked dosiahnete 1 miliardu a titul Bill Gates
NKO
NKO
Legendární hráč
Pomocník
Level 56
8.11.2019 21:10
Aby se při eventě Shooter dalo převrátit pomocí LMB, tak jako je to např. u eventu Runners VS Infernus
Aby se při eventě Shooter dalo převrátit pomocí LMB, tak jako je to např. u eventu Runners VS Infernus
-------------------Máš nějaké dotazy?Neváhej mě kontaktovat ve soukromé zprávě!
Uqwei
Uqwei
Level 31
8.11.2019 22:13
alebo rt vs bycikle
alebo rt vs bycikle
Moii
Moii
Pomocník
Level 37
8.11.2019 22:23
NKO vsak lmb na shooteru strilis... To by jsi vystrelil a pretocil se.. Navrh : pridat event kde by zlodejove vykradli obchod a nasledne je honili policiste.
NKO vsak lmb na shooteru strilis... To by jsi vystrelil a pretocil se..
Navrh : pridat event kde by zlodejove vykradli obchod a nasledne je honili policiste.
NKO
NKO
Legendární hráč
Pomocník
Level 56
8.11.2019 22:52
Tak by se to přidalo na RMB nebo jakoukoliv klávesu :-)
NKO vsak lmb na shooteru strilis... To by jsi vystrelil a pretocil se.. Navrh : pridat event kde by zlodejove vykradli obchod a nasledne je honili policiste.

Tak by se to přidalo na RMB nebo jakoukoliv klávesu :-)
-------------------Máš nějaké dotazy?Neváhej mě kontaktovat ve soukromé zprávě!
Elthei
Elthei
Veterán
Pomocník
Level 108
9.11.2019 10:38
Změnit nemovitost The Biffin bridge Hotel na hotelový pokoj, jelikož jak z názvu nemovitosti vyplývá, jde o hotel, a je to opravdu hezké místo, kde by ten hotelový pokoj mohl být. image post
Změnit nemovitost The Biffin bridge Hotel na hotelový pokoj, jelikož jak z názvu nemovitosti vyplývá, jde o hotel, a je to opravdu hezké místo, kde by ten hotelový pokoj mohl být.

image post
Každý si zaslouží mou pomoc, ale ne každý ji potřebuje
Rambox
Rambox
Legendární hráč
Level 73
9.11.2019 11:20
Pridat lotto 45m a 22,5m
Pridat lotto 45m a 22,5m
Zabiják
Berty
Berty
Hovorný hráč
Level 35
10.11.2019 12:39
Pridať Job pilot išlo by Oto aby sme nosili ľudí z LV do LS potom do SF atď a nejaké misie proste Job pilot s lietadlom shamal
Pridať Job pilot išlo by Oto aby sme nosili ľudí z LV do LS potom do SF atď a nejaké misie proste Job pilot s lietadlom shamal
Hráč na serveru Espresso
Crepi
Crepi
Oblíbený hráč
Level 30
10.11.2019 12:52
Byznys: přívoz, odvoz Máme tu skladiště, ceo, ale co přidat víc byznysu. proč více byznysů? jednoduché. Každého hráče baví něco jiného a nemůže celý server dělat to samé. Co přidat garáže kde hráč ukradené vozidla z misí může vytunnit a pak je zavést na místo kde ho prodá za velké peníze. Šel by i způsob kdy to legálně hráč to auto koupí od npc na určitém místě a pak si ho odveze. (ale kdo by chtěl auto za 35k co prodá za 55k když může mít profit 55k rovnou [například]) Hráč by sice stále jezdil z bodu A do bodu B ale měl by to zábavou potichu se vplížit na pozemek, aby ho nikdo neviděl, později ujížděl policistům bez nabourání. [můj nápad "trochu" vychází z updatu export import] Kluby Založit si klub, věnovat se mu, mise kdy musí hráč ničit konkurence, chránit svůj klub jako mafie a propagovat ho. Hráč by se ho mohl na designovat skrz web tak jak by chtěl světla, barvy, hudba. hudba by byla vybrána tak jak se pouští na eventech. Hráč by dostával peníze podle toho kolik npc v klubu je. vylepšení kasín Kasína by mohla dostat nové kolo štěstí kde by šlo vyhrát cash, rp, xp nebo i zbraň či vehicle. Přidat npc co zaparkuje moje auto a přidat žetonový systém místo peněz. směnárna by se využila líp. šli by použít i padělaný žetony, ale s rizikem že si toho kasíno všimne. nový systém her Nemám rád když založím kulečník a než se můj kamarád napojit jiný hráč se připojí. navrhuji přidat na server něco jako systém založit hru veřejně / pouze pro přátele. Nová stránka v počítači Přidat stránku maze bank kde by šlo na mapě (jestli nejde mapa tak klasicky) Koupit kanceláře, sklady a další budoucí byznysy. to co tu bylo už tolikrát Interier pro tropic. víc stylů barev pro auto například matné změna klaksonu z jiných vozidel barevný smoke
Byznys: přívoz, odvoz

Máme tu skladiště, ceo, ale co přidat víc byznysu. proč více byznysů? jednoduché. Každého hráče baví něco jiného a nemůže celý server dělat to samé.

Co přidat garáže kde hráč ukradené vozidla z misí může vytunnit a pak je zavést na místo kde ho prodá za velké peníze.
Šel by i způsob kdy to legálně hráč to auto koupí od npc na určitém místě a pak si ho odveze. (ale kdo by chtěl auto za 35k co prodá za 55k když může mít profit 55k rovnou [například])

Hráč by sice stále jezdil z bodu A do bodu B ale měl by to zábavou potichu se vplížit na pozemek, aby ho nikdo neviděl, později ujížděl policistům bez nabourání.

[můj nápad "trochu" vychází z updatu export import]

Kluby

Založit si klub, věnovat se mu, mise kdy musí hráč ničit konkurence, chránit svůj klub jako mafie a propagovat ho.
Hráč by se ho mohl na designovat skrz web tak jak by chtěl světla, barvy, hudba.
hudba by byla vybrána tak jak se pouští na eventech.
Hráč by dostával peníze podle toho kolik npc v klubu je.

vylepšení kasín
Kasína by mohla dostat nové kolo štěstí kde by šlo vyhrát cash, rp, xp nebo i zbraň či vehicle.
Přidat npc co zaparkuje moje auto a přidat žetonový systém místo peněz. směnárna by se využila líp.
šli by použít i padělaný žetony, ale s rizikem že si toho kasíno všimne.

nový systém her
Nemám rád když založím kulečník a než se můj kamarád napojit jiný hráč se připojí.
navrhuji přidat na server něco jako systém založit hru veřejně / pouze pro přátele.

Nová stránka v počítači
Přidat stránku maze bank kde by šlo na mapě (jestli nejde mapa tak klasicky)
Koupit kanceláře, sklady a další budoucí byznysy.

to co tu bylo už tolikrát
Interier pro tropic.
víc stylů barev pro auto například matné
změna klaksonu z jiných vozidel
barevný smoke
!! Jediný pravý Batman na WTLS!! To jsem já...
niCe
niCe
Legendární hráč
Hlavní Manažer
Level 273
10.11.2019 12:58
Ja myslim, ze se tomu rika spis Dovoz, Vyvoz. Nesmis se spolehat na vse tak, jak ti to prelozi Google.
Byznys: přívoz, odvoz

Ja myslim, ze se tomu rika spis Dovoz, Vyvoz. Nesmis se spolehat na vse tak, jak ti to prelozi Google.

Nový příspěvek

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

pozor konkurence obelhava lidi
Před 3 sekundami
Ztracené peníze
Před 2 hodinami
--- Návrhy ---
Před 8 hodinami
Více