Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

NávrhyNávrhy na SA-MP

1... 2148 2149 2150 2151 2152... 2517
TheMaestro
TheMaestro Level 21 11.12.2019 22:37
Pridat moznost zrusit infoboxy jako napr. - Pokud,jste napadeni,mužete ohlasit napadeni na policejni stanici a pod.
Pridat moznost zrusit infoboxy jako napr. - Pokud,jste napadeni,mužete ohlasit napadeni na policejni stanici a pod.
Prajm
Prajm Level 97 12.12.2019 10:16
□ Na server 4 přidat možnost zakoupit ''trubice'' neonů, aby tak neony vypadaly realističtěji (Pokud by to bylo možné. Jistý si nejsem, jelikož nevím, zda DLko má až takové možnosti). ■ Přidat možnost vypnutí neonů nejen na svém vozidle, ale i na vozidlech ostatních hráčů, na což příkaz by byl /neony, nebo by se to dalo nastavit v /set.
□ Na server 4 přidat možnost zakoupit ''trubice'' neonů, aby tak neony vypadaly realističtěji (Pokud by to bylo možné. Jistý si nejsem, jelikož nevím, zda DLko má až takové možnosti).
■ Přidat možnost vypnutí neonů nejen na svém vozidle, ale i na vozidlech ostatních hráčů, na což příkaz by byl /neony, nebo by se to dalo nastavit v /set.
404LenistrNotFound
404LenistrNotFound Legendární hráč Level 128 12.12.2019 10:31
Toto má jeden konkurenční server, a věř mi, co jsem viděl u nich, tak neony na WtLS vypadají stokrát lépe;)
Na server 4 přidat možnost zakoupit ''trubice'' neonů, aby tak neony vypadaly realističtěji (Pokud by to bylo možné. Jistý si nejsem, jelikož nevím, zda DLko má až takové možnosti).

Toto má jeden konkurenční server, a věř mi, co jsem viděl u nich, tak neony na WtLS vypadají stokrát lépe;)
Hlavní steam:
steamcommunity.com/id/Lenistr
Steam čistě na Apex Legends a CS:GO
steamcommunity.com/id/NekoB0y
JOKEEERKO
JOKEEERKO Poctivý Občan Level 74 12.12.2019 13:51
keď odíde posledný protivník z DM/TDM tak aby to dalo hned vyhru
keď odíde posledný protivník z DM/TDM tak aby to dalo hned vyhru
Kopie115
Kopie115 Pařan Level 23 12.12.2019 15:00
přidat animaci /puke jako znečištování prostředí a dostanete WL když to uvidí polda
přidat animaci /puke jako znečištování prostředí a dostanete WL když to uvidí polda

[size=500]Kopie115[/size]
Amas
Amas Level 123 12.12.2019 16:10
Při použití /wank v blízkosti policisty by mohl hráč dostat WL stejně, jako za /piss. Konec konců je močení na veřejnosti furt přirozenější, než masturbace.
Při použití /wank v blízkosti policisty by mohl hráč dostat WL stejně, jako za /piss. Konec konců je močení na veřejnosti furt přirozenější, než masturbace.
KonascZ
KonascZ Legendární hráč Level 57 12.12.2019 18:07
Zdravím, Přidat do /set možnost, která by i když máte dovednosti u zbraně na maximum, nastavila možnost jedné zbraně. (Pistolky,Micro,Tec atd..) Důvod proč mě to napadlo ? Jelikož v survival začínáte s 9mm tak je pro mně těžší to trefit se dvě-mi pistolky, než-li s jednou. Přeji hezký zbytek dne ^^
Zdravím,
Přidat do /set možnost, která by i když máte dovednosti u zbraně na maximum, nastavila možnost jedné zbraně. (Pistolky,Micro,Tec atd..)

Důvod proč mě to napadlo ?
Jelikož v survival začínáte s 9mm tak je pro mně těžší to trefit se dvě-mi pistolky, než-li s jednou.

Přeji hezký zbytek dne ^^
Kopie115
Kopie115 Pařan Level 23 12.12.2019 19:17
ale hráč dostane wl za znečišťování, ne za dělání nevhodných věcí avšak přidal bych wl za /puke , protože tim se taky znešiětuje prostředí
Při použití /wank v blízkosti policisty by mohl hráč dostat WL stejně, jako za /piss. Konec konců je močení na veřejnosti furt přirozenější, než masturbace.
ale hráč dostane wl za znečišťování, ne za dělání nevhodných věcí
avšak přidal bych wl za /puke , protože tim se taky znešiětuje prostředí

[size=500]Kopie115[/size]
Amas
Amas Level 123 12.12.2019 22:01
Proč to vůbec komentuješ, když mě je nějaké znečištění a /piss ukradený a jde mi o to /wank. + /piss nemá na Wtls se znečištěním vůbec nic společného. Zjistí si, co znamená Obscénní chování na veřejnosti.
ale hráč dostane wl za znečišťování, ne za dělání nevhodných věcí avšak přidal bych wl za /puke , protože tim se taky znešiětuje prostředí
Proč to vůbec komentuješ, když mě je nějaké znečištění a /piss ukradený a jde mi o to /wank.
+ /piss nemá na Wtls se znečištěním vůbec nic společného. Zjistí si, co znamená Obscénní chování na veřejnosti.
peter99
peter99 Oblíbený hráč Level 29 13.12.2019 18:16
Pridal by som voice chat.
Pridal by som voice chat.
1... 2148 2149 2150 2151 2152... 2517