Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

--- Návrhy ---

Bucek741
Bucek741
Gambler
Level 144
31.3.2020 01:36
to mi přijde trochu jako zbytečnost, ale tak když už tak bych třeba přidal kolik jsem v + nebo - za posledních např. 24 hodin
Přidat do /s informaci o tom kolik jsem dnes vydělal peněz a kolik utratil
to mi přijde trochu jako zbytečnost, ale tak když už tak bych třeba přidal kolik jsem v + nebo - za posledních např. 24 hodin
Ladicek11
Ladicek11
Kameraman
Level 69
31.3.2020 08:01
Ano, to by bylo dobré :)
Ano, to by bylo dobré :)
Nox1
Nox1
Veterán
Level 58
31.3.2020 08:35
Přidat do statistik dnes hodin odehráno
Přidat do statistik dnes hodin odehráno
potřebuješ pomoct? kontaktuj mě na webu do Soukromé zprávy
vashykpashyk
vashykpashyk
Zlodějíček
Level 19
31.3.2020 15:25
Mohli byste na server přidat výherní automaty o více peněz. Také byste mohli přidat DigitalPoker, ruletu, Blackajack o více peněz.
Mohli byste na server přidat výherní automaty o více peněz. Také byste mohli přidat DigitalPoker, ruletu, Blackajack o více peněz.
vašekpašyk
PepeGe
PepeGe
Bandita
Level 35
31.3.2020 21:24
K /top připsat i vaše staty pro porovnání
K /top připsat i vaše staty pro porovnání
Opravdový přítel je ten, který vás nikdy nepodrazí ;)
WarezNavzdy
WarezNavzdy
Legendární hráč
Level 48
31.3.2020 23:03
Přidat do ceo vozidel kamion s přívěsem
Přidat do ceo vozidel kamion s přívěsem
999jakub85
999jakub85
Nikdo Vyjímečný
Level 41
1.4.2020 14:11
Po 150 opravte ten **** event piracy prevention, nebo mne už jebne s toho, nemůže mě zabíjet vlastní spojenec a ještě k tomu naschvál!!!!
Po 150 opravte ten **** event piracy prevention, nebo mne už jebne s toho, nemůže mě zabíjet vlastní spojenec a ještě k tomu naschvál!!!!
Nikdo neví kdo jsem, za to já znám všechny.
ReadyBoss
ReadyBoss
Legendární hráč
Level 101
1.4.2020 14:46
To samé jde dělat na Dogfightu, je to hrůza.
nemůže mě zabíjet vlastní spojenec a ještě k tomu naschvál!!!!
To samé jde dělat na Dogfightu, je to hrůza.
SIMON2018
SIMON2018
Level 23
1.4.2020 15:36
pridu mi tu reproduktory zbytocne vo vozidlach mohlo by sa pridat ze ked je spustene radio tak by to bolo pocut aj okolo toho vozidla vzdialenost zvuku by bola vzdialenosti neonov
pridu mi tu reproduktory zbytocne vo vozidlach mohlo by sa pridat ze ked je spustene radio tak by to bolo pocut aj okolo toho vozidla vzdialenost zvuku by bola vzdialenosti neonov
LeXuSeK
LeXuSeK
Legendární hráč
Level 51
2.4.2020 01:12
Navrhuji, aby se rozšířila kritéria pro zapsání se do voleb do kongresu. Nemyslím tím level, nýbrž finanční staty, jako např. vydělat alespoň 500k$ na přijmech z nemovitostí, atd., aby vůbec kongresmani věděli, pro co hlasují. Přijde mi, že někteří to střílí od oka, tudíž se kongres tak často vymyká kontrole.
Navrhuji, aby se rozšířila kritéria pro zapsání se do voleb do kongresu. Nemyslím tím level, nýbrž finanční staty, jako např. vydělat alespoň 500k$ na přijmech z nemovitostí, atd., aby vůbec kongresmani věděli, pro co hlasují. Přijde mi, že někteří to střílí od oka, tudíž se kongres tak často vymyká kontrole.

Nový příspěvek

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

vorbisfile.dll
Před 1 hodinou
--- Návrhy ---
Před 1 hodinou
Perly*
Před 3 hodinami
--- Nahlášení bugu ---
Před 10 hodinami
Více