Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

--- Návrhy ---

DanyK
DanyK
Veterán
Pomocník
Level 106
11.4.2020 22:39
Přidat na server možnost koupit termální brýle a noční vidění. Přidat heisty, do kterých se zapojí tato budova s výtahem... ... a tato budova, do které by se také výtah mohl přidat. Rovnou by se mohla zpřístupnit i její podzemní garáž. Vím, že to v ní kickuje za air break, to i u vrat, kterými je zablokovaná, ale tak to by se dalo určitě fixnout. Ten výtah mohl jet do každého patra. Takhle by se mohl výtah updatnout i u té první budovy. Přikládám video, jak by to mohlo vypadat. Není teda z WTLS. (logicky, když to tu není, je to můj windows server, ŽÁDNÁ KONKURENCE xD) Kdyby to byl problém, tak to admin textu no... //Ten ten výtah jsem neskriptoval. Na to jsem moc lama. Jen jsem poupravil filterscript od SA-MP teamu.
Přidat na server možnost koupit termální brýle a noční vidění.

Přidat heisty, do kterých se zapojí tato budova s výtahem...

... a tato budova, do které by se také výtah mohl přidat.

Rovnou by se mohla zpřístupnit i její podzemní garáž. Vím, že to v ní kickuje za air break, to i u vrat, kterými je zablokovaná, ale tak to by se dalo určitě fixnout.

Ten výtah mohl jet do každého patra. Takhle by se mohl výtah updatnout i u té první budovy.
Přikládám video, jak by to mohlo vypadat. Není teda z WTLS. (logicky, když to tu není, je to můj windows server, ŽÁDNÁ KONKURENCE xD)

Kdyby to byl problém, tak to admin textu no...

//Ten ten výtah jsem neskriptoval. Na to jsem moc lama. Jen jsem poupravil filterscript od SA-MP teamu.
SaSaZu
SaSaZu
Level 109
12.4.2020 03:47
Přidat event "Deadline" z GTA 5 Online a "War Arena" z GTA 5 Online
Crepi
Crepi
Zkušený hráč
Level 40
12.4.2020 09:23
Tohle jsem též navrhoval, ale není asi nijak možné udělat aby za motorkou se spawnovala přesně nějaká čára. Navrhuji přidat minihru slashera
Tohle jsem též navrhoval, ale není asi nijak možné udělat aby za motorkou se spawnovala přesně nějaká čára.

Navrhuji přidat minihru slashera
Pomůžu, ochráním všechny, kterým je to potřeba. Pomůžu s vašimi problémy.
Kopie115
Kopie115
Pařan
Level 22
12.4.2020 20:19
Přidat "Veřejně prospěšné práce", za které by se sice nedostával plat, ale snižoval by se psychický stav. (byl by to tedy rychlý způsob jak se zbavit psychického stavu zadarmo) Mohlo by to být třeba sbírání odpadků na ulici, očišťování vozidel etc...
Přidat "Veřejně prospěšné práce", za které by se sice nedostával plat, ale snižoval by se psychický stav.
(byl by to tedy rychlý způsob jak se zbavit psychického stavu zadarmo) Mohlo by to být třeba sbírání odpadků na ulici, očišťování vozidel etc...
Kopie115
panMatika
panMatika
Legendární hráč
Level 49
15.4.2020 05:13
Ahoj, velice bych ocenil, kdyby se přidal do skladiště tzv. ''dark web'', na počítači by se objevila nová kolonka, která by se dala použít co 5 hodin nahraného času. Dark web by fungoval tak, že by byla 100% pravděpodobnost na speciální zboží, které by bylo i levnější, ale hráč by po jeho použití dostal WL a ostatní hráči by byli naváděni k jeho zabití, za které by byli odměněni.
Ahoj,

velice bych ocenil, kdyby se přidal do skladiště tzv. ''dark web'', na počítači by se objevila nová kolonka, která by se dala použít co 5 hodin nahraného času. Dark web by fungoval tak, že by byla 100% pravděpodobnost na speciální zboží, které by bylo i levnější, ale hráč by po jeho použití dostal WL a ostatní hráči by byli naváděni k jeho zabití, za které by byli odměněni.
FoFo23
FoFo23
Level 39
15.4.2020 10:23
Keď sa zaháji /irace tak to v chate vypíše príkaz /impromptu. Mohol by sa zobrazovať v chate /irace lebo je to kratšie.
Keď sa zaháji /irace tak to v chate vypíše príkaz /impromptu. Mohol by sa zobrazovať v chate /irace lebo je to kratšie.
FoFo23
FoFo23
Level 39
15.4.2020 10:26
Snizovanim psych. stavu na klinike sa odvádzajú peniaze zo serveru a tým to "šetrí" infláciu na servery.
Přidat "Veřejně prospěšné práce", za které by se sice nedostával plat, ale snižoval by se psychický stav. (byl by to tedy rychlý způsob jak se zbavit psychického stavu zadarmo) Mohlo by to být třeba sbírání odpadků na ulici, očišťování vozidel etc...
Snizovanim psych. stavu na klinike sa odvádzajú peniaze zo serveru a tým to "šetrí" infláciu na servery.
DomiSvk
DomiSvk
Level 40
15.4.2020 20:51
Zakázal by som policajtom strielať hráčov v Pay N Spray ktorý sú vo vozidle ...
Zakázal by som policajtom strielať hráčov v Pay N Spray ktorý sú vo vozidle ...
CarikyMariky
CarikyMariky
Hrdlořez
Level 42
15.4.2020 21:00
Přidat příkaz na vyzkoušení skinu - /skin "ID skinu" - podobně jako u /carcolor by se skin zobrazil na 10s.
Přidat příkaz na vyzkoušení skinu - /skin "ID skinu" - podobně jako u /carcolor by se skin zobrazil na 10s.
Crepi
Crepi
Zkušený hráč
Level 40
15.4.2020 21:32
Už jsem tenhle návrh zmínil, ale vylepšuji ho. Přidat některým autům Police ranger, hasičské auto, popelářské, Huntley a další co mají schůdek aby hráč si na ně mohl stoupnout. Hráč by mohl stát na schůdku držet se auta a kdyby to bylo i možné tak střílet. Přidat Garážové depo Hráč by si mohl zaplatit aby jeho auto mechanik měl u něj v depu. Hráče by to vyšlo dráž jako garáže, ale nemusel by řešit max uložených vozidel. Každé vozidlo by ho stálo 450k na měsíc (měnící se cena kongresem) Hráč by si mohl auto dovést k mechanikovi a následně za poplatek ho ukládat. Mechanik by měl novou kolonku v telefonu hned pod "zavolat vozidlo" "prodloužit auta v depu" a jaké prodloužit. Prostě někomu došli garáže Přidat barevné světla Fungovali by jako neony barevný svíticí objekt by byl malý na místě světel. Přidat přejmenování auta v tunírně Hráč by si mohl změnit název auta například z "infernus" na "Můj růžový poník" Poplatek za změnu by byl 100k a měnil by se u přivolání mechanika i u seznamu uložených aut
Už jsem tenhle návrh zmínil, ale vylepšuji ho.

Přidat některým autům
Police ranger, hasičské auto, popelářské, Huntley a další co mají schůdek aby hráč si na ně mohl stoupnout.
Hráč by mohl stát na schůdku držet se auta a kdyby to bylo i možné tak střílet.

Přidat Garážové depo
Hráč by si mohl zaplatit aby jeho auto mechanik měl u něj v depu. Hráče by to vyšlo dráž jako garáže, ale nemusel by řešit max uložených vozidel. Každé vozidlo by ho stálo 450k na měsíc (měnící se cena kongresem) Hráč by si mohl auto dovést k mechanikovi a následně za poplatek ho ukládat. Mechanik by měl novou kolonku v telefonu hned pod "zavolat vozidlo" "prodloužit auta v depu" a jaké prodloužit.

Prostě někomu došli garáže

Přidat barevné světla
Fungovali by jako neony barevný svíticí objekt by byl malý na místě světel.

Přidat přejmenování auta v tunírně
Hráč by si mohl změnit název auta například z "infernus" na "Můj růžový poník"
Poplatek za změnu by byl 100k a měnil by se u přivolání mechanika i u seznamu uložených aut
Pomůžu, ochráním všechny, kterým je to potřeba. Pomůžu s vašimi problémy.

Nový příspěvek

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

Mods
Před 54 minutami
pls help
Před 2 hodinami
--- Návrhy ---
Před 2 hodinami
Perly*
Před 5 hodinami
Více