Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

--- Návrhy ---

DEJV97
DEJV97
Hazardní hráč
Pomocník
Level 67
1.6.2020 21:07
Mám návrh že když někdo dostane mute tak v /muted když si na toho hráče dvojkliknete tak tam bude důvod a na jak dlouho mute dostal
Mám návrh že když někdo dostane mute tak v /muted když si na toho hráče dvojkliknete tak tam bude důvod a na jak dlouho mute dostal
Stiffy
Stiffy
Majitel filmového studia
Moderátor
Level 106
2.6.2020 23:46
Navrhuji změnit systém odměňování RP v gangu podle počtu členů na daném území, momentálně dostanu stejně RP když zabírám s jedním kamarádem nebo i s dalšími 5 hráči, a počet RP, na to že gangy jsou jen o jiných hráčích, je hodně malý. Stejně tak by bylo dobré zvýšit odměnu v případě ubránění nebo naopak zabití nepřátelského gangstera, který přijede bránit.
Navrhuji změnit systém odměňování RP v gangu podle počtu členů na daném území, momentálně dostanu stejně RP když zabírám s jedním kamarádem nebo i s dalšími 5 hráči, a počet RP, na to že gangy jsou jen o jiných hráčích, je hodně malý. Stejně tak by bylo dobré zvýšit odměnu v případě ubránění nebo naopak zabití nepřátelského gangstera, který přijede bránit.
Bomburek
Bomburek
Vandal
Level 5
3.6.2020 09:31
ja bych dal že pokud nejsi v žádným gangu sprejuješ tagy zeleně ale pokud se přidáš do jiného než grove street tak sprejuješ určitou barvou
ja bych dal že pokud nejsi v žádným gangu sprejuješ tagy zeleně ale pokud se přidáš do jiného než grove street tak sprejuješ určitou barvou
bomburek
Haine
Haine
Level 166
3.6.2020 11:31
Návrh na vylepšení Organizace: Ohledně pozvání hráčů do ORG aby šlo přes příkaz např. /orgpozvat ID nebo něco podobného. Ono totiž někdy když je na serveru fakt hodně hráčů tak je to dost nepřehledné přes N - Organizace a tam toho hráče najít. A další věc: Přidat možnost Řediteli v ORG aby mohl dělat CEO výzvy stejně jako CEO. Přece jen je Ředitel tak nějak prostě pravá ruka CEO. Toť vše:) Haine
Návrh na vylepšení Organizace: Ohledně pozvání hráčů do ORG aby šlo přes příkaz např. /orgpozvat ID nebo něco podobného. Ono totiž někdy když je na serveru fakt hodně hráčů tak je to dost nepřehledné přes N - Organizace a tam toho hráče najít. A další věc: Přidat možnost Řediteli v ORG aby mohl dělat CEO výzvy stejně jako CEO. Přece jen je Ředitel tak nějak prostě pravá ruka CEO. Toť vše:)
Haine
Rico
Rico
Obchodník
Level 61
3.6.2020 11:33
Na pozvání do org máš ale příkaz /najmout ID a souhlasil bych s tím že ceo může spustit CEO výzvu.
Na pozvání do org máš ale příkaz /najmout ID a souhlasil bych s tím že ceo může spustit CEO výzvu.
Haine
Haine
Level 166
3.6.2020 11:37
To jsem nějak nevěděl. Díky za info. :D Už nemohu bohužel editovat ten příspěvek..
To jsem nějak nevěděl. Díky za info. :D Už nemohu bohužel editovat ten příspěvek..
Kuro
Kuro
Legendární hráč
Level 105
3.6.2020 18:21
Taky bych se pridal pro to aby mohl reditel zakladat ceo vyzvy.
Taky bych se pridal pro to aby mohl reditel zakladat ceo vyzvy.
WiTh
WiTh
Level 19
4.6.2020 03:18
Přidat do RP Shopu premium na víc dnů než jen 5.
Přidat do RP Shopu premium na víc dnů než jen 5.
Martin123cz
Martin123cz
Level 10
4.6.2020 10:53
Mám nápad na job který byste mohli přidat, byl by to prodavač kebabů, vím že už je ve hře prodavač hot dogů a rozvažeč pizzy ale tenhle job by mohl být jinak udělán, napadlo mě že by byl přidán do hry stánek a tam by se ten kebab prodával ale zase by tam moc lidí nechodili nevím jak by se to mohlo udělat aby tam chodili lidi ale mohli byste to přidat protože je jenom 1 Job prodavače a teď by mohl být přidán další. Další věc mi napadla a tím je zverimex prodávala by se různá zvířata ale domů takže by tam byla např. (kočka,pes, atd.) a ty zvířata by se musela krmit prostě dát třeba křečkovi jídlo a pití jinak by zvíře zemřelo a mohl by sis koupit další ale musel by si dávat prostě pozor aby ti zvíře nezemřelo.
Mám nápad na job který byste mohli přidat, byl by to prodavač kebabů, vím že už je ve hře prodavač hot dogů a rozvažeč pizzy ale tenhle job by mohl být jinak udělán, napadlo mě že by byl přidán do hry stánek a tam by se ten kebab prodával ale zase by tam moc lidí nechodili nevím jak by se to mohlo udělat aby tam chodili lidi ale mohli byste to přidat protože je jenom 1 Job prodavače a teď by mohl být přidán další.

Další věc mi napadla a tím je zverimex prodávala by se různá zvířata ale domů takže by tam byla např. (kočka,pes, atd.) a ty zvířata by se musela krmit prostě dát třeba křečkovi jídlo a pití jinak by zvíře zemřelo a mohl by sis koupit další ale musel by si dávat prostě pozor aby ti zvíře nezemřelo.
SIMON2018
SIMON2018
Level 24
4.6.2020 13:04
Ale veď tam máš 3 joby na predávanie 1 predavač hotdogov 2 zmrzlinar 3 priekupnik zbraní
Ale veď tam máš 3 joby na predávanie 1 predavač hotdogov 2 zmrzlinar 3 priekupnik zbraní

Nový příspěvek

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

--- Návrhy ---
Před 41 minutami
Perly*
Před 4 hodinami
server
Před 8 hodinami
Moje auta
Před 16 hodinami
Více