Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

NávrhyNávrhy na SA-MP

1... 2244 2245 2246 2247 2248... 2517
Amas
Amas Level 123 4.7.2020 16:20
Přidat možnost dropovat drogy po dávkách 5g. /dropweed /dropmeth /dropcrack
Přidat možnost dropovat drogy po dávkách 5g. /dropweed /dropmeth /dropcrack
Dzohny2
Dzohny2 Oblíbený hráč Level 39 5.7.2020 09:55
Přidat /farmy /sklady /stroje na stejnem principu jako /nemovitosti...Jelikož organizer v mobilu to někdy neukazuje tak by to mohlo byt aspon tady.
Přidat /farmy /sklady /stroje na stejnem principu jako /nemovitosti...Jelikož organizer v mobilu to někdy neukazuje tak by to mohlo byt aspon tady.
NUMBER21
NUMBER21 Legendární hráč Level 57 6.7.2020 17:53
přidat slovo "gádžo" do cenzury, je to rasistická nadávka ze strany romů na bělochy.
přidat slovo "gádžo" do cenzury, je to rasistická nadávka ze strany romů na bělochy.
Kolsa
Kolsa Level 65 6.7.2020 17:56
do /top připsat i jaký počet zk máte vy aby jste nemuseli překlikávat mezi /top a /s do /help -> univerzitní diplom přidat jaké bonusy jsou k jakému diplomu když kliknete na svoje jmeno v TABu tak by se mělo místo stats ukázat player info Přidat možnost vydekorovat si na stránce "Krapea" skladiště a kancelář
do /top připsat i jaký počet zk máte vy aby jste nemuseli překlikávat mezi /top a /s
do /help -> univerzitní diplom přidat jaké bonusy jsou k jakému diplomu
když kliknete na svoje jmeno v TABu tak by se mělo místo stats ukázat player info
Přidat možnost vydekorovat si na stránce "Krapea" skladiště a kancelář
Amas
Amas Level 123 6.7.2020 18:05
V autosalonu v San Fieru by se mohly místo náhodných vozidel prodávat náhodně vybraná (nebo nejdéle nabízená) vozidla z Auto Eroticar.
V autosalonu v San Fieru by se mohly místo náhodných vozidel prodávat náhodně vybraná (nebo nejdéle nabízená) vozidla z Auto Eroticar.
Fanda013
Fanda013 Moudrý hráč Level 119 6.7.2020 18:37
UPDATE Když tedy mám v přátelích hráče který je toxic a napíše něco do VEŘEJNÉHO CHATU já to neuvidím?
UPDATE
- Toxic chat nyni vidi pouze toxic hraci
Když tedy mám v přátelích hráče který je toxic a napíše něco do
VEŘEJNÉHO CHATU já to neuvidím?

Ͳҽղ Šքąէղҽʝ
Kolsa
Kolsa Level 65 6.7.2020 18:43
komentáře a poznámky k updatům se píšou sem https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/8505/?page=287#post-535149
komentáře a poznámky k updatům se píšou sem https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/8505/?page=287#post-535149
Elthei
Elthei Žoldák Level 130 8.7.2020 17:36
Zdravim Napadla me jedna takova vec, nebo defakto, vzpomnel jsem si na ni, ze kdysi zde byla myslenka to semka pridat. Jsou to plameny z vyfuku aut. Fungovalo by to na tom principu, ze kdykoliv by hrac pri vyssich otacka pustil W, tak by z vyfuku vyslehly plameny + pri rozjezdu u rychlejsich (sportovnich) vozu. Co se pamatuju, kdysi se tento navrh spouste hracum libil. A kdyz uz jsme u tech automobilu, tak bych uvital (a nejspise nebudu sam) nejake drift souteze, ktere by se daly spustit treba u autoskol v SF a LV. Cilem by bylo za urcity cas nasbirat co nejvice bodu, a hrac, kteremu by se podarilo nasbirat nejvie bodu, by vyhral.
Zdravim

Napadla me jedna takova vec, nebo defakto, vzpomnel jsem si na ni, ze kdysi zde byla myslenka to semka pridat.
Jsou to plameny z vyfuku aut. Fungovalo by to na tom principu, ze kdykoliv by hrac pri vyssich otacka pustil W, tak by z vyfuku vyslehly plameny + pri rozjezdu u rychlejsich (sportovnich) vozu.
Co se pamatuju, kdysi se tento navrh spouste hracum libil.

A kdyz uz jsme u tech automobilu, tak bych uvital (a nejspise nebudu sam) nejake drift souteze, ktere by se daly spustit treba u autoskol v SF a LV. Cilem by bylo za urcity cas nasbirat co nejvice bodu, a hrac, kteremu by se podarilo nasbirat nejvie bodu, by vyhral.
Prajm
Prajm Level 97 8.7.2020 18:37
Pokud by to bylo možné, tak dát zdravotníkům nějakou speciální barvu nicku. Nejednou se mi stalo, že přede mnou hráči ujížděli/utíkali kvůli tomu, že nepoznali, že jsem zdravotník a mysleli si, že je chci zabít.
Pokud by to bylo možné, tak dát zdravotníkům nějakou speciální barvu nicku. Nejednou se mi stalo, že přede mnou hráči ujížděli/utíkali kvůli tomu, že nepoznali, že jsem zdravotník a mysleli si, že je chci zabít.
Stepbrother
Stepbrother Level 41 9.7.2020 00:32
Ahoj, přidal bych i na Roadtrain radlici.
Ahoj, přidal bych i na Roadtrain radlici.
Stepbrother
1... 2244 2245 2246 2247 2248... 2517