Ztracené heslo

Na vaší e-mail adresu bude zaslán kód pro dokončení resetování hesla.

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

GTA SA Problém

1
B4nkus
B4nkus Level 54 24.8.2019 21:58
Ahoj, Chcel by som vás poprosiť o radu. Stala sa mi vec že keď zapnem Gta San Andreas nepočujem zvuky...nejde o klasické zvuky áut/strieľania atď...Ale ide napr o rádio/hlášky v single ale ani Rádio na WTLS. Preto sa chcem spýtať a poprosiť či by mi niekto nevedel poradiť čo s tým
Ahoj, Chcel by som vás poprosiť o radu.
Stala sa mi vec že keď zapnem Gta San Andreas nepočujem zvuky...nejde o klasické zvuky áut/strieľania atď...Ale ide napr o rádio/hlášky v single ale ani Rádio na WTLS.
Preto sa chcem spýtať a poprosiť či by mi niekto nevedel poradiť čo s tým
Zeintar
Zeintar Legendární hráč Level 72 24.8.2019 22:00
Ahoj, módoval sis nějak hru, nebo ti to přestalo jít samo od sebe? Pokud sis instaloval SAMP Addon, tak je to kvůli tomu. Odinstaluj ho a bude ti to fungovat :)
Ahoj,
módoval sis nějak hru, nebo ti to přestalo jít samo od sebe?

Pokud sis instaloval SAMP Addon, tak je to kvůli tomu. Odinstaluj ho a bude ti to fungovat :)

Amas
Amas Level 123 24.8.2019 22:04
To bude tím, že máš gta stažené z internetu. U některých zdrojů má hra pár smazaných audio souborů. Musíš si najít link na gta, které má audio kompletní, nebo ti sem za chvilku můžu poslat link na stažení složky audio.
Ahoj, Chcel by som vás poprosiť o radu. Stala sa mi vec že keď zapnem Gta San Andreas nepočujem zvuky...nejde o klasické zvuky áut/strieľania atď...Ale ide napr o rádio/hlášky v single ale ani Rádio na WTLS. Preto sa chcem spýtať a poprosiť či by mi niekto nevedel poradiť čo s tým
To bude tím, že máš gta stažené z internetu. U některých zdrojů má hra pár smazaných audio souborů. Musíš si najít link na gta, které má audio kompletní, nebo ti sem za chvilku můžu poslat link na stažení složky audio.
Milking
Milking Hlavní Administrátor Legendární hráč Level 127 24.8.2019 22:10
Ahoj, stáhni si audio z tohoto odkazu: http://www.mediafire.com/file/v8fcmuusns1akji/SFX_And_Streams.zip/file Až to budeš mít stáhnuté, tak jdi do složky s hrou, najdi složku Audio, tam smaž složky SFX a Streams, pak jen přetáhni složky Config, SFX, Streams, které sis stáhnul z toho odkazu. Pokud to nějak nechápeš, tak tady je ještě video (anglicky), ale stačí postupovat podle toho, co dělá: https://youtu.be/CGa9dZ7I0-Y?t=413
Ahoj, stáhni si audio z tohoto odkazu: www.mediafire.com/file/v8fcmuusns1akji/SFX_And_Streams.zip/file
Až to budeš mít stáhnuté, tak jdi do složky s hrou, najdi složku Audio, tam smaž složky SFX a Streams, pak jen přetáhni složky Config, SFX, Streams, které sis stáhnul z toho odkazu.
Pokud to nějak nechápeš, tak tady je ještě video (anglicky), ale stačí postupovat podle toho, co dělá: youtu.be/CGa9dZ7I0-Y?t=413
B4nkus
B4nkus Level 54 24.8.2019 22:13
Ďakujem všetkým zajtra to skúsim stiahnuť a dám vedieť :) zatiaľ Ďakujem
Ďakujem všetkým zajtra to skúsim stiahnuť a dám vedieť :) zatiaľ Ďakujem
B4nkus
B4nkus Level 54 25.8.2019 11:33
Problém vyriešený ďakujem za pomoc :)
Problém vyriešený ďakujem za pomoc :)
Marw1k
Marw1k Moderátor Nikdo Vyjímečný Level 108 25.8.2019 11:51
Téma tedy uzamknu,kdyby si mě nějaký problém napiš mi soukromou zprávu tu na webu.(můj profil-možnosti-poslat zprávu) Zámek
Problém vyriešený ďakujem za pomoc :)
Téma tedy uzamknu,kdyby si mě nějaký problém napiš mi soukromou zprávu tu na webu.(můj profil-možnosti-poslat zprávu)

Zámek
Marw1k
Marw1k Moderátor Nikdo Vyjímečný Level 108 25.8.2019 13:52
//hráč mi psal do pm že má ještě nějaký problém,až bude online tak sem napíše.
//hráč mi psal do pm že má ještě nějaký problém,až bude online tak sem napíše.
B4nkus
B4nkus Level 54 25.8.2019 14:59
Už je to v pohode..môžte lock Ďakujem
Už je to v pohode..môžte lock Ďakujem
1
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.