Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

Anticheat bug + žiadosť o Unban

1 2
Gurky
Gurky Podvodník Level 105 19.9.2019 19:15
Zdravím, myslím že už dlhšiu dobu vidím, ako dostávam "kick za cheaty" a po viacerých vyhodeniach za údajné cheaty príde ban od serveru na 30 dní, a to je práve tento bug: Ak sa hráč laguje (najčastešie v aute) alebo iba sedí v aute bez pohybu a strieľam do neho inou zbraňou ako sawn-off tak nastane tá údajná "detekcia". Bohužial neviem ako inak dokázať moju nevinu než videom, mám niektoré videa, v ktorých je jasné že hráč má lagy a kick/ban dostanem po pár hitoch. Ban som vždy dostal iba od serveru, a nie od Admina. Stále si ale stojím za tým že cheaty nemám. Na tento bug ako vidím sa sťažovalo veľa hráčov ako napríklad aj Mory a hráči ktorí zabíjajú každý deň. Tu sú teda niektoré videa na ktorých je tento bug celkom vidno: Dňa 19.9. 2019 https://www.youtube.com/watch?v=Rr94m95-RFA Dňa 22.2. 2018 https://www.youtube.com/watch?v=Vc_v2oADfC4 Dňa 31.3. 2018 https://www.youtube.com/watch?v=LqwlrG-Xiww Samozréjme odpoviem na všetky otázky (ak sa bude dať doložím dôkaz) čo mi tu budú položené adminom alebo hráčom. S pozdravom susenka13 alebo Gurky.
Zdravím, myslím že už dlhšiu dobu vidím, ako dostávam "kick za cheaty" a po viacerých vyhodeniach za údajné cheaty príde ban od serveru na 30 dní, a to je práve tento bug: Ak sa hráč laguje (najčastešie v aute) alebo iba sedí v aute bez pohybu a strieľam do neho inou zbraňou ako sawn-off tak nastane tá údajná "detekcia". Bohužial neviem ako inak dokázať moju nevinu než videom, mám niektoré videa, v ktorých je jasné že hráč má lagy a kick/ban dostanem po pár hitoch. Ban som vždy dostal iba od serveru, a nie od Admina. Stále si ale stojím za tým že cheaty nemám. Na tento bug ako vidím sa sťažovalo veľa hráčov ako napríklad aj Mory a hráči ktorí zabíjajú každý deň. Tu sú teda niektoré videa na ktorých je tento bug celkom vidno:
Dňa 19.9. 2019 www.youtube.com/watch?v=Rr94m95-RFA
Dňa 22.2. 2018 www.youtube.com/watch?v=Vc_v2oADfC4
Dňa 31.3. 2018 www.youtube.com/watch?v=LqwlrG-Xiww
Samozréjme odpoviem na všetky otázky (ak sa bude dať doložím dôkaz) čo mi tu budú položené adminom alebo hráčom. S pozdravom susenka13 alebo Gurky.
Areww
Areww Zločinec Level 32 19.9.2019 20:23
Uplně stejnou věc jsem řešit s adminem, odpověď mi byla dána, jestli nic nemáš ban ti to nedá, napsal jsem mu že teda víc save je nejdřív zničit auto a pak zabíjet :D řekl že to je jistější.. :D Prostě tohle ten ac nedává, i když jedeš za borcem co má 100/100 a jedete v rovné ose za sebou(dálnice) tak ho nejde tou m4 missnout když nejsi uplné dřevo, ale ani ho nezabiješ a dostaneš dřív kick za cheaty.. :D Doufám že to něják pořeší, vím o co gou =)
Uplně stejnou věc jsem řešit s adminem, odpověď mi byla dána, jestli nic nemáš ban ti to nedá, napsal jsem mu že teda víc save je nejdřív zničit auto a pak zabíjet :D řekl že to je jistější.. :D
Prostě tohle ten ac nedává, i když jedeš za borcem co má 100/100 a jedete v rovné ose za sebou(dálnice) tak ho nejde tou m4 missnout když nejsi uplné dřevo, ale ani ho nezabiješ a dostaneš dřív kick za cheaty.. :D
Doufám že to něják pořeší, vím o co gou =)
-Arewwgodd
1337SchWestka
1337SchWestka Žurnalista Level 78 19.9.2019 21:01
Tohle jsem už párkrát viděl. Já osobně ještě kick nebo rovnou ban takhle za tohle nedostal ale věřím že jsem měl pouze štěstí. Nejsi jediný Gurky co si na tohle stěžoval. Dřív tohle bylo fixed ale teďka je to dost Broken :/ Anebo lidi vytahuj z auta Micro SMGčkama jak to dělám já a budeš vždy v pohodě :D
Tohle jsem už párkrát viděl. Já osobně ještě kick nebo rovnou ban takhle za tohle nedostal ale věřím že jsem měl pouze štěstí. Nejsi jediný Gurky co si na tohle stěžoval. Dřív tohle bylo fixed ale teďka je to dost Broken :/ Anebo lidi vytahuj z auta Micro SMGčkama jak to dělám já a budeš vždy v pohodě :D

- Zakladatel klanu ..1337] & Sběratel Ambulancí -

Sbírka mých ambulí
LeKySs
LeKySs Hrdlořez Level 143 19.9.2019 22:14
Tuhle se mi stalo, ze jsem na borce v aute strilel m4kou, byl jsem primo naproti nemu a hned jsem dostal kick. Asi to neni uplne v pohode...
Tuhle se mi stalo, ze jsem na borce v aute strilel m4kou, byl jsem primo naproti nemu a hned jsem dostal kick.
Asi to neni uplne v pohode...

Blink 182 :*
ukyonyrre
ukyonyrre Nikdo Vyjímečný Level 137 19.9.2019 22:15
Už si na to stěžuje hodně hráčů takže na tom asi něco bude.. Doufám že se to vyřeší v gurkyho prospěch a bug bude opraven. https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/46833/#post-457797 stejný případ
Už si na to stěžuje hodně hráčů takže na tom asi něco bude..
Doufám že se to vyřeší v gurkyho prospěch a bug bude opraven.


https://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/46833/#post-457797
stejný případ
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 20.9.2019 09:39
Kouknu do logu na presne udaje o tech detekcich. Ale hlavni pointa je takova, ze to co je videt na videu, tak toho lze z tvoji strany dosahnout za pouziti cheatu, nerikam, ze to je presne tento pripad (ale samozrejme muze byt), ale jsou i cheaty fungujici na zpusobu zalagovnai nebo dokonce teleportovani hrace na nejake misto, abys ho mohl snadneji trefit. Takze nemuzeme tohle brat v potaz, protoze by nejaka cast cheateru zacala vesele pouzivat tyto cheaty a vedeli by, ze by nemohli dostat ban. Predpokladam, ze to je stav, ktery vetsina hracu na serveru nechce. Nas anticheat vyhodnocuje data, ktera ziska od hracu a muze se ve velmi vzacnych pripadech stat, ze dojde k chybne detekci na zaklade dat, ktera ale odpovidaji tomu, ze hrac provadi nejakou podezrelou akci. Jinymi slovy, ze neni rozdil mezi tim, co muze zpusobit cheater a co dela poctivy hrac za nejake nestandardni situace. Coz je pripad opakovanych presnych zasahu do "zalagovaneho" hrace, ktery ale nemusi byt zalagovany, cheater ho muze jen pro svoje potreby "zalagovat" ve svem klientu, aby ho mohl snadneji trefit. Pokud nekdo ma problem s tim, jak anticheat na nasem serveru funguje, jsou tri moznosti: - Najit server, kde zadny anticheat neni, pak nehrozi, ze by vas server za cokoliv vyhodil, ale asi si budete naopak stezovat na spoustu cheateru - Najit server, kde existuje lepsi anticheat, ktery nikdy nevyhodi hrace neopravnene a naopak dokaze odhalit kazdeho cheatera, v takovem pripade budu rad, pokud mi o takovem serveru date vedet - Hrat na WTLS a prestat si neustale stezovat na anticheat za kazdou cenu, protoze anticheat funguje tak, aby s velkou pravdepodobnosti zabranil hracum v pouzivani tech nejnebezpecnejsich cheatu, aby hraci mohli na serveru hrat, aniz by jim nekdo kazil hru, a zaroven se snazi o co nejmensi pocet chybnych detekci. Je to o nalezeni nejake rovnovahy, protoze polovina lidi si vzdy bude stezovat, ze anticheat by mel byt na detekci cheatu prisnejsi a a druha polovina pak, ze je anticheat az moc prisny a vyhazuje je neopravnene, nikdy se nepujde zavdecit vsem.
Kouknu do logu na presne udaje o tech detekcich. Ale hlavni pointa je takova, ze to co je videt na videu, tak toho lze z tvoji strany dosahnout za pouziti cheatu, nerikam, ze to je presne tento pripad (ale samozrejme muze byt), ale jsou i cheaty fungujici na zpusobu zalagovnai nebo dokonce teleportovani hrace na nejake misto, abys ho mohl snadneji trefit. Takze nemuzeme tohle brat v potaz, protoze by nejaka cast cheateru zacala vesele pouzivat tyto cheaty a vedeli by, ze by nemohli dostat ban. Predpokladam, ze to je stav, ktery vetsina hracu na serveru nechce.

Nas anticheat vyhodnocuje data, ktera ziska od hracu a muze se ve velmi vzacnych pripadech stat, ze dojde k chybne detekci na zaklade dat, ktera ale odpovidaji tomu, ze hrac provadi nejakou podezrelou akci. Jinymi slovy, ze neni rozdil mezi tim, co muze zpusobit cheater a co dela poctivy hrac za nejake nestandardni situace. Coz je pripad opakovanych presnych zasahu do "zalagovaneho" hrace, ktery ale nemusi byt zalagovany, cheater ho muze jen pro svoje potreby "zalagovat" ve svem klientu, aby ho mohl snadneji trefit.

Pokud nekdo ma problem s tim, jak anticheat na nasem serveru funguje, jsou tri moznosti:
- Najit server, kde zadny anticheat neni, pak nehrozi, ze by vas server za cokoliv vyhodil, ale asi si budete naopak stezovat na spoustu cheateru
- Najit server, kde existuje lepsi anticheat, ktery nikdy nevyhodi hrace neopravnene a naopak dokaze odhalit kazdeho cheatera, v takovem pripade budu rad, pokud mi o takovem serveru date vedet
- Hrat na WTLS a prestat si neustale stezovat na anticheat za kazdou cenu, protoze anticheat funguje tak, aby s velkou pravdepodobnosti zabranil hracum v pouzivani tech nejnebezpecnejsich cheatu, aby hraci mohli na serveru hrat, aniz by jim nekdo kazil hru, a zaroven se snazi o co nejmensi pocet chybnych detekci. Je to o nalezeni nejake rovnovahy, protoze polovina lidi si vzdy bude stezovat, ze anticheat by mel byt na detekci cheatu prisnejsi a a druha polovina pak, ze je anticheat az moc prisny a vyhazuje je neopravnene, nikdy se nepujde zavdecit vsem.
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 20.9.2019 09:57
Ukazal jsi zde sice jedno video, ale tech detekci anticheatu bylo ten den vice a pochybuju, ze vsechny byly spatne. Aby probehla detekce, ze jsi zasahnul nekoho do hlavy, tak musis pohybujiciho hrace zasahnout 6x za sebou do hlavy, vyhozen jsi ale az pote, co tato detekce probehne 3x, aby se zabranilo ojedinele chybne detekci. Tudiz jednou to byt chybne muze, ale 3x za sebou? Nemyslim si. Zajimave je, ze udajne se ten anticheat plete opakovane jen u tebe a ne u jinych hracu :) A navic se vzdy plete tak, ze to detekuje jako zasah do hlavy, nikdy ne do zadne jine casti tela. A to navic ve hre, kde normalni hrac nema v podstate duvod mirit na hlavu, naopak, ve hre, kde je vyhodnejsi mirit na telo, protoze se lepe zasahuje, nez hlava.
19.9.2019 17:18:24(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (SMG, Hlava)
19.9.2019 18:05:03(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (SMG, Hlava)
19.9.2019 18:15:23(ANTICHEAT) Hráči susenka13 byl udělen ban na 30 dnů za cheaty (Aimbot, M4, Hlava)

Ukazal jsi zde sice jedno video, ale tech detekci anticheatu bylo ten den vice a pochybuju, ze vsechny byly spatne. Aby probehla detekce, ze jsi zasahnul nekoho do hlavy, tak musis pohybujiciho hrace zasahnout 6x za sebou do hlavy, vyhozen jsi ale az pote, co tato detekce probehne 3x, aby se zabranilo ojedinele chybne detekci. Tudiz jednou to byt chybne muze, ale 3x za sebou? Nemyslim si.

18.9.2019 19:18:26(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (SMG, Hlava)
18.9.2019 16:19:16(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (SMG, Hlava)
16.9.2019 17:57:16(ANTICHEAT) Hráč susenka13 byl na 5 minut vyhozen za cheaty (Aimbot, Puška, Hlava)
16.9.2019 17:57:09(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (SMG, Hlava)
16.9.2019 16:58:13(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (SMG, Hlava)
16.9.2019 16:33:47(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (SMG, 62%)
16.9.2019 16:26:31(ANTICHEAT) Hráč susenka13 byl na 5 minut vyhozen za cheaty (Aimbot, Upilovaná brokovnice, Hlava)
16.9.2019 16:26:28(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (M4, Hlava)
16.9.2019 15:33:28(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (AK47, Hlava)
15.9.2019 17:26:41(ANTICHEAT) Hráč susenka13 byl na 5 minut vyhozen za cheaty (Aimbot, SMG, Hlava)
15.9.2019 17:17:23(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (SMG, 70%)
15.9.2019 17:17:21(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (SMG, Hlava)
15.9.2019 17:07:27(ANTICHEAT) Aimbot: susenka13 (Puška, Hlava)

Zajimave je, ze udajne se ten anticheat plete opakovane jen u tebe a ne u jinych hracu :) A navic se vzdy plete tak, ze to detekuje jako zasah do hlavy, nikdy ne do zadne jine casti tela. A to navic ve hre, kde normalni hrac nema v podstate duvod mirit na hlavu, naopak, ve hre, kde je vyhodnejsi mirit na telo, protoze se lepe zasahuje, nez hlava.
Areww
Areww Zločinec Level 32 20.9.2019 10:10
Čas mezi kickama se docela liší, jasně že do těla střílet je lepší, ale když jedu na autě za borcem, nic jiného než hlavu mu do toho auta střelit nemůžu:/ Jak jsem psal, bylo mi doporučeno nejdřív zničit auto, poté zabít, stejně nejvíc save:)
Čas mezi kickama se docela liší, jasně že do těla střílet je lepší, ale když jedu na autě za borcem, nic jiného než hlavu mu do toho auta střelit nemůžu:/
Jak jsem psal, bylo mi doporučeno nejdřív zničit auto, poté zabít, stejně nejvíc save:)
-Arewwgodd
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 334 20.9.2019 10:31
Hrace ve vozidle muzes trefit do jakekoliv casti, prakticky krome nohou. Trefit 6x za sebou hrace do hlavy, kdyz ridi pohybujici se vozidlo je narocne, udelat tohle navic 3x za sebou behem kratke doby (aby to anticheat detekoval jako cheat) je prakticky vyloucene. Za posledni mesic to anticheat detekoval u 12 hracu (z velke casti nove registrovani hraci, kteri nejspise nejake cheaty pouzivaly) a z toho 3x u Gurkyho. Tak cim je Gurky tak vyjimecny, ze anticheat takovou zazracnou presnost strelby detekuje jen u nej a ne u jinych hracu?
Hrace ve vozidle muzes trefit do jakekoliv casti, prakticky krome nohou. Trefit 6x za sebou hrace do hlavy, kdyz ridi pohybujici se vozidlo je narocne, udelat tohle navic 3x za sebou behem kratke doby (aby to anticheat detekoval jako cheat) je prakticky vyloucene. Za posledni mesic to anticheat detekoval u 12 hracu (z velke casti nove registrovani hraci, kteri nejspise nejake cheaty pouzivaly) a z toho 3x u Gurkyho. Tak cim je Gurky tak vyjimecny, ze anticheat takovou zazracnou presnost strelby detekuje jen u nej a ne u jinych hracu?
Areww
Areww Zločinec Level 32 20.9.2019 11:20
6x je myšleno 6 kulek po sobě ? To si myslím že když je nalepený na něm, je docela lehká záležitost:)
6x je myšleno 6 kulek po sobě ? To si myslím že když je nalepený na něm, je docela lehká záležitost:)
-Arewwgodd
1 2
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.