Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Potvrzení

Potvrzení

Zavřít

Registrovat se

Zavřít

Přihlásit se

Zavřít

Anticheat bug + žiadosť o Unban

niCe
niCe
Legendární hráč
Hlavní Manažer
Level 270
20.9.2019 11:26
Tak si to myslis spatne.
Tak si to myslis spatne.
GurkyBike
GurkyBike
Podvodník
Level 76
20.9.2019 14:47
Niektoré klipy mám presnejšie 16.9. 2019 a 15.9. 2019 ostatné klipy nemám pretože ak sú dlhé/staré tak ich automaticky vymazávam aby som mal viac miesta, a netušil som že teraz ich môžem použiť. Prečo sa stáva väčšinou mne? Nič iné na WTLS okrem zabíjania hráčov nerobím tak často ako toto, týmto spôsobom že stojím na aute a strieľam. Logicky ak môj šofer ide za niekym tak mu je zo zadnej časti auta vidieť iba hlava čož nieje s M4,SMG,puškou atď.. náročné trafiť väčšinou ak je auto v pohybe tak ide rovno taktiež to nieje ťažké hitnúť. Môj návrh by bol taký, že by sa anticheat stiahol po zapnutí daného servera (tak ako sa na S4 sťahujú modely, textúry atď) a monitoroval alebo kontroloval súbory s hrou ako to má napríklad Faceit Anticheat ak by to šlo. https://www.youtube.com/watch?v=Dhg4yslWaEo&feature=youtu.be
Ukazal jsi zde sice jedno video, ale tech detekci anticheatu bylo ten den vice a pochybuju, ze vsechny byly spatne. Aby probehla detekce, ze jsi zasahnul nekoho do hlavy, tak musis pohybujiciho hrace zasahnout 6x za sebou do hlavy, vyhozen jsi ale az pote, co tato detekce probehne 3x, aby se zabranilo ojedinele chybne detekci. Tudiz jednou to byt chybne muze, ale 3x za sebou? Nemyslim si. Zajimave je, ze udajne se ten anticheat plete opakovane jen u tebe a ne u jinych hracu :) A navic se vzdy plete tak, ze to detekuje jako zasah do hlavy, nikdy ne do zadne jine casti tela. A to navic ve hre, kde normalni hrac nema v podstate duvod mirit na hlavu, naopak, ve hre, kde je vyhodnejsi mirit na telo, protoze se lepe zasahuje, nez hlava.

Niektoré klipy mám presnejšie 16.9. 2019 a 15.9. 2019 ostatné klipy nemám pretože ak sú dlhé/staré tak ich automaticky vymazávam aby som mal viac miesta, a netušil som že teraz ich môžem použiť. Prečo sa stáva väčšinou mne? Nič iné na WTLS okrem zabíjania hráčov nerobím tak často ako toto, týmto spôsobom že stojím na aute a strieľam. Logicky ak môj šofer ide za niekym tak mu je zo zadnej časti auta vidieť iba hlava čož nieje s M4,SMG,puškou atď.. náročné trafiť väčšinou ak je auto v pohybe tak ide rovno taktiež to nieje ťažké hitnúť. Môj návrh by bol taký, že by sa anticheat stiahol po zapnutí daného servera (tak ako sa na S4 sťahujú modely, textúry atď) a monitoroval alebo kontroloval súbory s hrou ako to má napríklad Faceit Anticheat ak by to šlo.
16.9. 2019 a 15.9. 2019

www.youtube.com/watch?v=Dhg4yslWaEo&feature=youtu.be
Vegance
Vegance
Mistr Podvodů
Level 58
20.9.2019 17:08
Sak hadam to je jasne ze gurky by nezapol cheaty znova po minulom bane. Preco by to robil niekto kto tu hraje uz nejaku dobu. Tu nikto nie je a nebol natolko hlupy ze by ten isty cheat zapol a vyuzil pri tej istej cinnosti. Maximalne shakur bol toho schopny.
Sak hadam to je jasne ze gurky by nezapol cheaty znova po minulom bane. Preco by to robil niekto kto tu hraje uz nejaku dobu. Tu nikto nie je a nebol natolko hlupy ze by ten isty cheat zapol a vyuzil pri tej istej cinnosti. Maximalne shakur bol toho schopny.
EL U EL
GurkyBike
GurkyBike
Podvodník
Level 76
20.9.2019 23:27
Ako 6x hitnúť hlavu v takom pohybe auta po sebe nieje ťažké, ak tapuješ (strielaš po cca 1,2 nábojov max. a snažíš sa byť čo najpresnejší). https://ctrlv.cz/KPgF Tu je jasne vidieť čo je cca hráčovi vidno najviac, nieje to náročné hitovať po sebe viac krát. Preto ma to možno detekuje viac ako ostatných hráčov, pretože sa sústredím hlavne na hlavu pretože to je najviac vidno ako hitbox v aute.
Ukazal jsi zde sice jedno video, ale tech detekci anticheatu bylo ten den vice a pochybuju, ze vsechny byly spatne. Aby probehla detekce, ze jsi zasahnul nekoho do hlavy, tak musis pohybujiciho hrace zasahnout 6x za sebou do hlavy, vyhozen jsi ale az pote, co tato detekce probehne 3x, aby se zabranilo ojedinele chybne detekci. Tudiz jednou to byt chybne muze, ale 3x za sebou? Nemyslim si. Zajimave je, ze udajne se ten anticheat plete opakovane jen u tebe a ne u jinych hracu :) A navic se vzdy plete tak, ze to detekuje jako zasah do hlavy, nikdy ne do zadne jine casti tela. A to navic ve hre, kde normalni hrac nema v podstate duvod mirit na hlavu, naopak, ve hre, kde je vyhodnejsi mirit na telo, protoze se lepe zasahuje, nez hlava.

Ako 6x hitnúť hlavu v takom pohybe auta po sebe nieje ťažké, ak tapuješ (strielaš po cca 1,2 nábojov max. a snažíš sa byť čo najpresnejší).

ctrlv.cz/KPgF

Tu je jasne vidieť čo je cca hráčovi vidno najviac, nieje to náročné hitovať po sebe viac krát. Preto ma to možno detekuje viac ako ostatných hráčov, pretože sa sústredím hlavne na hlavu pretože to je najviac vidno ako hitbox v aute.
niCe
niCe
Legendární hráč
Hlavní Manažer
Level 270
20.9.2019 23:40
Samozrejme, ze anticheat bere v potaz i v jakem uhlu toho hrace zasahnes. Kdyz pojedes za nim a on pred tebou, tak neni tezke nekoho zasahnout 6x do hlavy. Ale pokud vozidlo pojede kolmo k tobe, tak uz to tak snadne neni. A anticheat samozrejme detekuje cheaty v te druhe situaci, nikdy ne v te prvni. Takze tu vubec nezkousej takove hloupe vymluvy. K tvemu banu vedlo celkem 9 detekci za posledni 2 dny a ty si myslis, ze kdyz tu ukazes jedno video z tech 9 detekci, tak dostanes unban? Ano, existuje hodne mala sance, ze jsi necheatoval, ale ja ti s klidnym svedomim ten unban nedam, uz vubec ne proto, ze jsi v minulosti cheatoval. Radsi budu, aby ostatni hraci mohli hrat v klidu bez tebe, nez nechat v minulosti nekolikrat banovaneho cheatera, aby na nas zkousel nejake triky, aby se vyhnul banu. Sance, ze te anticheat chybne detekoval 9x, kdyz celkovy pocet hracu za posledni mesic, u kterych anticheat tento cheat detekoval, byl 36, je tak miziva, ze tento ban neprehodnotime. Pokud ti nas pristup vadi, zacni hrat klidne na jinem serveru, my tu takove podezrele a pochybne hrace nepotrebujeme.
Samozrejme, ze anticheat bere v potaz i v jakem uhlu toho hrace zasahnes. Kdyz pojedes za nim a on pred tebou, tak neni tezke nekoho zasahnout 6x do hlavy. Ale pokud vozidlo pojede kolmo k tobe, tak uz to tak snadne neni. A anticheat samozrejme detekuje cheaty v te druhe situaci, nikdy ne v te prvni. Takze tu vubec nezkousej takove hloupe vymluvy.

K tvemu banu vedlo celkem 9 detekci za posledni 2 dny a ty si myslis, ze kdyz tu ukazes jedno video z tech 9 detekci, tak dostanes unban? Ano, existuje hodne mala sance, ze jsi necheatoval, ale ja ti s klidnym svedomim ten unban nedam, uz vubec ne proto, ze jsi v minulosti cheatoval. Radsi budu, aby ostatni hraci mohli hrat v klidu bez tebe, nez nechat v minulosti nekolikrat banovaneho cheatera, aby na nas zkousel nejake triky, aby se vyhnul banu.

Sance, ze te anticheat chybne detekoval 9x, kdyz celkovy pocet hracu za posledni mesic, u kterych anticheat tento cheat detekoval, byl 36, je tak miziva, ze tento ban neprehodnotime. Pokud ti nas pristup vadi, zacni hrat klidne na jinem serveru, my tu takove podezrele a pochybne hrace nepotrebujeme.
Toto téma bylo zamknuto.

Pravidla fóra

Před přidáním příspěvku si přečtěte pravidla fóra!

Pravidla fóra

Aktivní témata

--- Nahlášení bugu ---
Před 5 hodinami
Perly*
Před 5 hodinami
unban
Před 6 hodinami
Více