Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se
Veselé Velikonoce všem hráčům!

Shoutbox

1 2
TaylorRusso
TaylorRusso Lovec Hlav Level 87 21.10.2019 14:14
Ja chápem čo je shoutbox len vravím že si myslím že týmto pádom stratil zmysel. Bolo fajn keď niekto niečo predával a nemal čas byť na serveri že je pracujúci ako napr. Ja tak to hodil tam nech je o tom povedomie že je to na predaj. A písať si tam tie spravy ahoj ahoj ako teraz je viac odveci ako tam dať nejakú nabitku k predaju tak to bolo aspoň k dobru hráčov využité aj tak je to inak normálne nevyuzitelne na "chatovanie". Nikto to normálne nevyužíva. Na problémy sa aj tak zakladá topic. Raz za čas ozaj že sa tam niekto niečo spýta a že aj dostane odpoveď. Tak vtedy to k niečomu je. Môj názor.
Ja chápem čo je shoutbox len vravím že si myslím že týmto pádom stratil zmysel. Bolo fajn keď niekto niečo predával a nemal čas byť na serveri že je pracujúci ako napr. Ja tak to hodil tam nech je o tom povedomie že je to na predaj. A písať si tam tie spravy ahoj ahoj ako teraz je viac odveci ako tam dať nejakú nabitku k predaju tak to bolo aspoň k dobru hráčov využité aj tak je to inak normálne nevyuzitelne na "chatovanie". Nikto to normálne nevyužíva. Na problémy sa aj tak zakladá topic. Raz za čas ozaj že sa tam niekto niečo spýta a že aj dostane odpoveď. Tak vtedy to k niečomu je. Môj názor.
Fanda013
Fanda013 Moudrý hráč Level 119 21.10.2019 20:31
Souhlasím s vámi, bylo dobré když tam nekdo dal inzerát o prodeji, k čemu mi je tam psát "ahoj jak se máš" "mám se dobře" k tomu snad slouzí uplne neco jiného, dle mého ted shoutbox ztratil význam. Můj názor který mi nikdo nevezme. Děkuji
Ja chápem čo je shoutbox len vravím že si myslím že týmto pádom stratil zmysel. Bolo fajn keď niekto niečo predával a nemal čas byť na serveri že je pracujúci ako napr. Ja tak to hodil tam nech je o tom povedomie že je to na predaj. A písať si tam tie spravy ahoj ahoj ako teraz je viac odveci ako tam dať nejakú nabitku k predaju tak to bolo aspoň k dobru hráčov využité aj tak je to inak normálne nevyuzitelne na "chatovanie". Nikto to normálne nevyužíva. Na problémy sa aj tak zakladá topic. Raz za čas ozaj že sa tam niekto niečo spýta a že aj dostane odpoveď. Tak vtedy to k niečomu je. Môj názor.
Souhlasím s vámi, bylo dobré když tam nekdo dal inzerát o prodeji, k čemu mi je tam psát "ahoj jak se máš" "mám se dobře" k tomu snad slouzí uplne neco jiného, dle mého ted shoutbox ztratil význam.
Můj názor který mi nikdo nevezme. Děkuji

Ͳҽղ Šքąէղҽʝ
Marthyys
Marthyys Boss Level 138 21.10.2019 21:08
Takže podle vás byl shoutbox opět vytvořený na vaše nabidky k prodeji veci, co s webem nemaji vubec nic společného a dalším spamem, který akorát potlačuje pravy smysl shoutboxu? Dříve byl shoutbox smazán kvuli spamu, kdy hráči žádali o unban. To chcete, aby se zrušil znova? Myslím, že tato věc náš web rozhodně oživila a pokud se podíváte do starších zpráv v shoutboxu, najdete tam i zpravy, kde hráči řeší různé novinky ve světe nebo ve hrách apod. Jsem velmi rád, že nám niCe umožnil mazat spamující odkazy či nabidky k prodeji
Takže podle vás byl shoutbox opět vytvořený na vaše nabidky k prodeji veci, co s webem nemaji vubec nic společného a dalším spamem, který akorát potlačuje pravy smysl shoutboxu? Dříve byl shoutbox smazán kvuli spamu, kdy hráči žádali o unban. To chcete, aby se zrušil znova?

Myslím, že tato věc náš web rozhodně oživila a pokud se podíváte do starších zpráv v shoutboxu, najdete tam i zpravy, kde hráči řeší různé novinky ve světe nebo ve hrách apod.

Jsem velmi rád, že nám niCe umožnil mazat spamující odkazy či nabidky k prodeji
1 2
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.