Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se
Veselé Velikonoce všem hráčům!

Priorita OBS

1
Amas
Amas Level 123 31.3.2020 02:02
Zdravím, na OBS potřebuji mít nastavenou vysokou prioritu, aby záznamy z hry za něco stály a ano, jsem línej, kill me, ale nechce se mi furt po zapnutí OBS chodit do správce úloh, abych to tam ručně nastavil. Chtěl bych se zeptat, jestli není nějaký způsob, jak prioritu nastavit na trvalo. Co jsem si všiml, tak ve starším Windowsu (asi XP) to šlo, ale v desítkách nevím. Dík.
Zdravím, na OBS potřebuji mít nastavenou vysokou prioritu, aby záznamy z hry za něco stály a ano, jsem línej, kill me, ale nechce se mi furt po zapnutí OBS chodit do správce úloh, abych to tam ručně nastavil. Chtěl bych se zeptat, jestli není nějaký způsob, jak prioritu nastavit na trvalo. Co jsem si všiml, tak ve starším Windowsu (asi XP) to šlo, ale v desítkách nevím. Dík.
Sai69
Sai69 Mistr Level 55 31.3.2020 02:07
Skús vložiť tento príkaz do prikazoveho riadku: [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionImage File Execution Optionsobs64.exePerfOptions] "CpuPriorityClass"=dword:00000003 Ak mas 32 windows tak hod namiesto 64 32
Skús vložiť tento príkaz do prikazoveho riadku:
[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionImage File Execution Optionsobs64.exePerfOptions]
"CpuPriorityClass"=dword:00000003

Ak mas 32 windows tak hod namiesto 64 32
KingKongCz
KingKongCz Level 23 31.3.2020 08:35
Predplat jsi obs premium ja to mam je to super
Predplat jsi obs premium ja to mam je to super
FoFo23
FoFo23 Administrátor Editor Level 67 31.3.2020 09:02
Ahoj aký program na strihanie používaš, ak Camtasiu tak použi Camtasia screen recorder lebo OBS žere moc RAM. Ak máš výkonný PC a chceš ostať u OBS v nastaveniach sa dá nastaviť priorita.
Ahoj aký program na strihanie používaš, ak Camtasiu tak použi Camtasia screen recorder lebo OBS žere moc RAM. Ak máš výkonný PC a chceš ostať u OBS v nastaveniach sa dá nastaviť priorita.
FoFo23
FoFo23 Administrátor Editor Level 67 31.3.2020 09:47
Ahoj edit už nešiel ale v nastaveniach advanced by to malo isť.
Ahoj edit už nešiel ale v nastaveniach advanced by to malo isť.
Amas
Amas Level 123 31.3.2020 10:19
Hledal jsem to tam ještě 5 minut a ono to bylo hned první nahoře, nechápu, že jsem si toho nevšiml. Ve správci úloh když ale kouknu, furt mi to píše norální. Vyzkouším, jestli to má efekt...
Ahoj edit už nešiel ale v nastaveniach advanced by to malo isť.
Hledal jsem to tam ještě 5 minut a ono to bylo hned první nahoře, nechápu, že jsem si toho nevšiml. Ve správci úloh když ale kouknu, furt mi to píše norální. Vyzkouším, jestli to má efekt...
Amas
Amas Level 123 31.3.2020 12:17
Můžete lock, dík.
Můžete lock, dík.
1
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.