Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

vorbisfile.dll

1
Fallen1
Fallen1 Mistr Podvodů Level 37 3.6.2020 09:08
Ahoj, dnes po ránu jsem si šel zahrát na s1.gta-multiplayer.cz:7777. SAMP mi psal že mi chybí vorbisfile.dll, což jsem taky po asi 5 minutách zjistil. Takže jsem upaloval na Ulož.to a stahl jsem vorbisfile.dll, který jsem přesunul do složky s hrou. Následně jsem zapl samp, klikl jsem na s1.gta-multiplayer.cz:7777, dal jsem connect. A hle, černá obrazovka. Pan Fallen vědec se těší z toho že vyluštil šifru. No ale samozřejmě že v tom jeden háček byl. Zapl se Singleplayer hry i přesto že jsem hru zapínal přes samp. Zkoušel jsem i více vorbisfilek ale furt se dělo to samé. Takže žádám o pomoc, díky.
Ahoj, dnes po ránu jsem si šel zahrát na s1.gta-multiplayer.cz:7777. SAMP mi psal že mi chybí vorbisfile.dll, což jsem taky po asi 5 minutách zjistil. Takže jsem upaloval na Ulož.to a stahl jsem vorbisfile.dll, který jsem přesunul do složky s hrou.
Následně jsem zapl samp, klikl jsem na s1.gta-multiplayer.cz:7777, dal jsem connect. A hle, černá obrazovka. Pan Fallen vědec se těší z toho že vyluštil šifru. No ale samozřejmě že v tom jeden háček byl. Zapl se Singleplayer hry i přesto že jsem hru zapínal přes samp. Zkoušel jsem i více vorbisfilek ale furt se dělo to samé. Takže žádám o pomoc, díky.
Mawerick
Mawerick Level 147 3.6.2020 09:10
Zkus jiny crack mozna to pomuze, nebo upravit kompatibilitu
Zkus jiny crack mozna to pomuze, nebo upravit kompatibilitu
JimmyCarter
JimmyCarter Pravá ruka Level 84 3.6.2020 09:11
Poradil bych ti stáhnout hru jinde nebo ji přeinstalovat.
Poradil bych ti stáhnout hru jinde nebo ji přeinstalovat.
Fallen1
Fallen1 Mistr Podvodů Level 37 3.6.2020 09:18
Ani další nepomohli, takže asi přeinstaluji hru.
Ani další nepomohli, takže asi přeinstaluji hru.
Nxs
Nxs Don Level 140 3.6.2020 09:29
Ahoj, pokud ti to spouští singleplayer místo MP, mělo by pomoct jen downgradnout verzi GTA SA na 1.0. To uděláš pomocí tohoto souboru.
Ahoj,
pokud ti to spouští singleplayer místo MP, mělo by pomoct jen downgradnout verzi GTA SA na 1.0. To uděláš pomocí tohoto souboru.
Fallen1
Fallen1 Mistr Podvodů Level 37 3.6.2020 09:42
Než jsem si ty všechny zprávy stihl všechny zprávy co mi chodily přečíst tak už jsem hru odinstaloval, nyní se mi znovu stahuje. Myslím že již k tomuto tématu není co napsat. Tudíž můžete LOCK
Než jsem si ty všechny zprávy stihl všechny zprávy co mi chodily přečíst tak už jsem hru odinstaloval, nyní se mi znovu stahuje. Myslím že již k tomuto tématu není co napsat. Tudíž můžete LOCK
1
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.