Ztracené heslo

Na vaší e-mail adresu bude zaslán kód pro dokončení resetování hesla.

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se
Veselé Velikonoce všem hráčům!

Ban omylem?

1 2
iFc
iFc Hráč Level 88 21.6.2020 15:13
Během dneška jsem byl vyhozen ze serveru na 10 minut za údajné zneužití bugu hráčem Snowy. Po opětovném přihlášení na server mi server "sděluje", že mám ban do 22.7.2020. Proto se ptám, zda nedošlo k omylu? Předem díky.
Během dneška jsem byl vyhozen ze serveru na 10 minut za údajné zneužití bugu hráčem Snowy. Po opětovném přihlášení na server mi server "sděluje", že mám ban do 22.7.2020. Proto se ptám, zda nedošlo k omylu? Předem díky.
D34gl
D34gl Legendární hráč Level 83 21.6.2020 15:15
Ahoj, Ban omylem to nebyl, zabanoval tě admin Snowy za údajné zneužívání bugů. Kontaktuji ho a přepošlu mu tuhle žádost ať kdyztak dodá důkazy na základě kterých tě banoval.
Ahoj,

Ban omylem to nebyl, zabanoval tě admin Snowy za údajné zneužívání bugů. Kontaktuji ho a přepošlu mu tuhle žádost ať kdyztak dodá důkazy na základě kterých tě banoval.
iFc
iFc Hráč Level 88 21.6.2020 15:19
To si snad děláš legraci, ne? Tohle nemůže být pravda, ani si nejsem vědom, za jaký bug jsem byl vyhozen...nad 10 minutama jsem mávnul rukou, ale abych měl ban na 30 dní? Absurdní.
To si snad děláš legraci, ne? Tohle nemůže být pravda, ani si nejsem vědom, za jaký bug jsem byl vyhozen...nad 10 minutama jsem mávnul rukou, ale abych měl ban na 30 dní? Absurdní.
Adella
Adella Level 97 21.6.2020 15:21
Ban jsi určitě nedostal jen tak pro nic, administrátor vždy musí mít nějáké dukazy na zaklade kterych te zabanoval.
Ban jsi určitě nedostal jen tak pro nic, administrátor vždy musí mít nějáké dukazy na zaklade kterych te zabanoval.
iFc
iFc Hráč Level 88 21.6.2020 15:22
Proto, že se nedostává ban pro nic za nic, mě zajímá pravý důvod. Stále věřím, že se jedná o omyl.
Proto, že se nedostává ban pro nic za nic, mě zajímá pravý důvod. Stále věřím, že se jedná o omyl.
SnOwY
SnOwY Legendární hráč Level 118 21.6.2020 15:37
Ahoj, Ja bany omylem nedavam. Ban jsem ti udelil na zaklade zneuzivani bugu, sam vis ze to neni poprve, kdy neco zneuzivas. Prikladam video pro cleny AT. Vyckej tedy na konecny verdikt.
Ahoj,

Ja bany omylem nedavam.
Ban jsem ti udelil na zaklade zneuzivani bugu, sam vis ze to neni poprve, kdy neco zneuzivas. Prikladam video pro cleny AT. Vyckej tedy na konecny verdikt.

Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
The Truth Is Out There.
iFc
iFc Hráč Level 88 21.6.2020 15:40
Ban na základě zneužití bugu, o kterém ani nevím? Není to poprvé, kdy něco zneužívám? Co to je za nepodložené informace? Kdybych si byl vědom, že jsem něco opravdu zneužil, tak samozřejmě mlčím, ale v tomhle případě musím zcela oprávněně reagovat!
Ban na základě zneužití bugu, o kterém ani nevím? Není to poprvé, kdy něco zneužívám? Co to je za nepodložené informace? Kdybych si byl vědom, že jsem něco opravdu zneužil, tak samozřejmě mlčím, ale v tomhle případě musím zcela oprávněně reagovat!
g4llardo
g4llardo Don Level 136 21.6.2020 15:53
Zpráva pro AT.
Zpráva pro AT.
Tento text je zobrazen pouze pro administrátory
Cheater zůstane cheatrem
BurnMF
BurnMF Kat Level 137 21.6.2020 15:55
Spoustu zabanovaných hráčů "oprávněně reagovalo" ale bylo jim to prd platný :)
Spoustu zabanovaných hráčů "oprávněně reagovalo" ale bylo jim to prd platný :)
iFc
iFc Hráč Level 88 21.6.2020 16:00
No to bezpochyby, ale v tomto případě za pojmem "neoprávněně" si 100% stojím. Už jen to, že se tato situace musí prošetřovat s ostatními o něčem svědčí...
No to bezpochyby, ale v tomto případě za pojmem "neoprávněně" si 100% stojím. Už jen to, že se tato situace musí prošetřovat s ostatními o něčem svědčí...
1 2
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.