Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

EVENT! Hledani vlajek

1 2 3 4
Narcotic1
Narcotic1 Level 45 2.7.2020 12:51
Hledaní vlajek je už od půlnoci? Jestli ano, tak to cenim. Budu mít chvilku času na to, to hledat.
Hledaní vlajek je už od půlnoci? Jestli ano, tak to cenim. Budu mít chvilku času na to, to hledat.
ZroFSoviet
ZroFSoviet Nikdo Vyjímečný Level 64 2.7.2020 14:40
Pokud vím tak to tak vždy bylo, takže očekávám že tato akce nebude vyjímkou a zóny budou na mapě už od půlnoci
Hledaní vlajek je už od půlnoci? Jestli ano, tak to cenim. Budu mít chvilku času na to, to hledat.
Pokud vím tak to tak vždy bylo, takže očekávám že tato akce nebude vyjímkou a zóny budou na mapě už od půlnoci
Narcotic1
Narcotic1 Level 45 2.7.2020 15:10
Taky mám pocit, ze jsem nekdy videl, ze by hledani zacinalo od pulnoci, ale administrator mi na to nebyl schopen odpovedet, takze se musim ptat zde.
Pokud vím tak to tak vždy bylo, takže očekávám že tato akce nebude vyjímkou a zóny budou na mapě už od půlnoci
Taky mám pocit, ze jsem nekdy videl, ze by hledani zacinalo od pulnoci, ale administrator mi na to nebyl schopen odpovedet, takze se musim ptat zde.
Villa
Villa Uctívaný hráč Level 129 2.7.2020 17:14
Vždy bylo hledání uz od půlnoci, takže předpokládám ze nebude žádná změna
Vždy bylo hledání uz od půlnoci, takže předpokládám ze nebude žádná změna
Kolsa
Kolsa Level 65 4.7.2020 10:14
Super, díky za 2m :)
Super, díky za 2m :)
LegeeX
LegeeX Boss Level 122 4.7.2020 10:56
Připomínám, že sdílení pozic vlajek se trestá až banem!
Připomínám, že sdílení pozic vlajek se trestá až banem!
"Co děláme pro sebe, zemře s námi, co děláme pro svět, zůstane na věky."

beast187
beast187 Komentátor Level 64 4.7.2020 17:21
Super akce, díky, 2m během hodiny hledání se hodí :)
Super akce, díky, 2m během hodiny hledání se hodí :)
Burima
Burima Level 53 4.7.2020 17:22
easy 2m
easy 2m
Dzohny2
Dzohny2 Oblíbený hráč Level 39 4.7.2020 23:28
Zabugovany opět, to se kvůli takovým drobackum ani nevyplatí a za tu dobu ty 2m mám i z jobu. Když se za X měsíců neopravi ani stejný bug s taškou tak nepočítám že by se to tu během dvou dnů změnilo. Ale hlavně dávejte za zveřejnění pozic ban no.
Zabugovany opět, to se kvůli takovým drobackum ani nevyplatí a za tu dobu ty 2m mám i z jobu. Když se za X měsíců neopravi ani stejný bug s taškou tak nepočítám že by se to tu během dvou dnů změnilo. Ale hlavně dávejte za zveřejnění pozic ban no.
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 333 5.7.2020 00:28
Mozna jsi trochu mene nadany, takze ti to zkusim vysvetlit jeste jednou - bug to neni, takze neni co opravovat. Je to opatreni proti cheaterum s locate hackem. Kdyby to bug byl, tak uz by to bylo davno opraveno.
Zabugovany opět, to se kvůli takovým drobackum ani nevyplatí a za tu dobu ty 2m mám i z jobu. Když se za X měsíců neopravi ani stejný bug s taškou tak nepočítám že by se to tu během dvou dnů změnilo. Ale hlavně dávejte za zveřejnění pozic ban no.

Mozna jsi trochu mene nadany, takze ti to zkusim vysvetlit jeste jednou - bug to neni, takze neni co opravovat. Je to opatreni proti cheaterum s locate hackem. Kdyby to bug byl, tak uz by to bylo davno opraveno.
1 2 3 4
Toto téma bylo zamknuto kvůli neaktivitě.