Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Potvrzení

Registrovat se
Přihlásit se

KomentářeKomentáře k updatům na SA-MP

1... 279 280 281 282 283... 309
PalmenausPlastik
PalmenausPlastik Epický hráč Level 155 1.11.2019 10:06
Mne to je jedno ja mam level 144 takže nič neriešim :)
Myslím si, že takhle si to moc hráčů kupovat nebude, jelikož na tomhle serveru platí čím víc, tím líp :D
Mne to je jedno ja mam level 144 takže nič neriešim :)
Dzohny2
Dzohny2 Oblíbený hráč Level 39 1.11.2019 10:15
Kdybys na tom 144. levelu mohl aspon koupit vše a ne vole 1/3 :D Hlavně v roce 2015: Na WTLS nebude žádný omezování hráčů jako na kuřbě a jiných serverech.... 2019: Na tu máš vole 1 sklad munice a utři si s tím prdel a nebo nahraj 3k hodin a kup si 4!!!!, ale víc nemužeš :D Všem co si nahrabali a ted se mužou všem smát GRATULUJI :) :D
Kdybys na tom 144. levelu mohl aspon koupit vše a ne vole 1/3 :D Hlavně v roce 2015: Na WTLS nebude žádný omezování hráčů jako na kuřbě a jiných serverech.... 2019: Na tu máš vole 1 sklad munice a utři si s tím prdel a nebo nahraj 3k hodin a kup si 4!!!!, ale víc nemužeš :D Všem co si nahrabali a ted se mužou všem smát GRATULUJI :) :D
Jirce49
Jirce49 Kmotr Level 154 1.11.2019 10:56
Je jen otazka casu nez se situace ustali, nez se marihuana spotrebuje a bude se vyplacet ji pestovat jeste vic. Ma to byt jako privydelek a ne ze si to koupite a jste za vodou, to by pak nemely joby a ostatni veci smysl. Za mě je to ted lepsi.
Je jen otazka casu nez se situace ustali, nez se marihuana spotrebuje a bude se vyplacet ji pestovat jeste vic. Ma to byt jako privydelek a ne ze si to koupite a jste za vodou, to by pak nemely joby a ostatni veci smysl. Za mě je to ted lepsi.
Franta72
Franta72 Legendární hráč Level 137 1.11.2019 10:59
Dzohny, uvědom si, že na tom serveru nejsi sám. Je přece dost blbé, aby v online hře vlastnil jeden hráč všechno a další stovky hráčů se na něj jen dívali..
Dzohny, uvědom si, že na tom serveru nejsi sám. Je přece dost blbé, aby v online hře vlastnil jeden hráč všechno a další stovky hráčů se na něj jen dívali..
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 333 1.11.2019 14:53
Jaky smysl by to pak melo? Ja se tady snazim vymyslet opatreni, aby vsechny sklady kokainu a podobne nemohl koupit jeden hrac a ty se divis, ze vsechny sklady kokainu nemuze koupit jeden hrac :D Ano, nikdy jsem nechtel pridavat jakykoliv limit na kupovani cehokoliv. Jenze kdyz ten volny trh nefunguje jak ma, tak se s tim neco delat musi. Kazdy ma rovne sance na koupeni nemovitosti, farem na marihuanuy, skladu kokainu, ale kdyz to vsechno porad vlastni jeden hrac, tak je zrejme neco spatne. Nefungovala zmena doby koupeni, nefungoval management nemovitosti. Ja bych mnohem radeji zavedl omezeni, ze by sklad kokainu napriklad sel koupit jednou za 30 minut, aby tam nebyl ten strop a hrac, ktery opravdu chce, tak ten cas odehraje a tech skladu koupi kolik chce. Behem 5 dnu postupne nakoupit nekolik skladu by nebyl problem. Nekdy by mel vsechny sklady treba jeden hrac, ale nebylo by to tak casto. Ale tenhle zpusob se zrejme nikomu nelibil.
Kdybys na tom 144. levelu mohl aspon koupit vše a ne vole 1/3 :D

Jaky smysl by to pak melo? Ja se tady snazim vymyslet opatreni, aby vsechny sklady kokainu a podobne nemohl koupit jeden hrac a ty se divis, ze vsechny sklady kokainu nemuze koupit jeden hrac :D

Hlavně v roce 2015: Na WTLS nebude žádný omezování hráčů jako na kuřbě a jiných serverech.... 2019: Na tu máš vole 1 sklad munice a utři si s tím prdel a nebo nahraj 3k hodin a kup si 4!!!!, ale víc nemužeš :D Všem co si nahrabali a ted se mužou všem smát GRATULUJI :) :D

Ano, nikdy jsem nechtel pridavat jakykoliv limit na kupovani cehokoliv. Jenze kdyz ten volny trh nefunguje jak ma, tak se s tim neco delat musi. Kazdy ma rovne sance na koupeni nemovitosti, farem na marihuanuy, skladu kokainu, ale kdyz to vsechno porad vlastni jeden hrac, tak je zrejme neco spatne. Nefungovala zmena doby koupeni, nefungoval management nemovitosti.

Ja bych mnohem radeji zavedl omezeni, ze by sklad kokainu napriklad sel koupit jednou za 30 minut, aby tam nebyl ten strop a hrac, ktery opravdu chce, tak ten cas odehraje a tech skladu koupi kolik chce. Behem 5 dnu postupne nakoupit nekolik skladu by nebyl problem. Nekdy by mel vsechny sklady treba jeden hrac, ale nebylo by to tak casto. Ale tenhle zpusob se zrejme nikomu nelibil.
TaylorRusso
TaylorRusso Lovec Hlav Level 87 1.11.2019 15:19
Ako si to spravil teraz je to fajn podla mňa ..aspoň majú motiváciu tí čo chcú viac nakúpiť mať vyšší level a tým pádom menej zabíjať aby rýchlejšie stúpali. Je to lepšie ako nejaký 30minutový limit aspoň podľa mňa si to dobre vyriešil.Dokonalé to nebude nikdy bohužial pre všetkých.
Ako si to spravil teraz je to fajn podla mňa ..aspoň majú motiváciu tí čo chcú viac nakúpiť mať vyšší level a tým pádom menej zabíjať aby rýchlejšie stúpali. Je to lepšie ako nejaký 30minutový limit aspoň podľa mňa si to dobre vyriešil.Dokonalé to nebude nikdy bohužial pre všetkých.
Prajm
Prajm Level 97 1.11.2019 15:21
Podle mě by byl lepší ten 30 minutový limit, jelikož hráči, kteří nemají premium účet mají těžší získávat vyšší level.
Podle mě by byl lepší ten 30 minutový limit, jelikož hráči, kteří nemají premium účet mají těžší získávat vyšší level.
Dzohny2
Dzohny2 Oblíbený hráč Level 39 1.11.2019 15:31
Já už to psal milionkrát, problém byl vždy prodlužování a to ted neni, to je fajn. 5 dní je blbost, protože to ted měl 1 hráč ano, ted zase jeden hráč to ani brát nemusí, protože kvuli 200k za den to je spíš otravování. 24 hodin a bez prodlužování,každý má šanci každý den zabrat a něco z toho mít. Neřeknu kdyby aspon joby byly záživný a nebylo to to samé dokola už x let, tak se dá najít jiný zpusob vydělku, ale co tady to nemá smysl, tak zas někdy čau
Já už to psal milionkrát, problém byl vždy prodlužování a to ted neni, to je fajn. 5 dní je blbost, protože to ted měl 1 hráč ano, ted zase jeden hráč to ani brát nemusí, protože kvuli 200k za den to je spíš otravování.
24 hodin a bez prodlužování,každý má šanci každý den zabrat a něco z toho mít. Neřeknu kdyby aspon joby byly záživný a nebylo to to samé dokola už x let, tak se dá najít jiný zpusob vydělku, ale co tady to nemá smysl, tak zas někdy čau
niCe
niCe Hlavní Manažer Legendární hráč Level 333 1.11.2019 15:32
Muzu pridelat nejakou moznost koupit double XP do /rpshop.
Muzu pridelat nejakou moznost koupit double XP do /rpshop.
Prajm
Prajm Level 97 1.11.2019 15:36
To by bylo super.
Muzu pridelat nejakou moznost koupit double XP do /rpshop.
To by bylo super.
1... 279 280 281 282 283... 309