Spooky halloween to all players! Click here to hide this message.

Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register
Close

Login


Close

ApplePie Production

Tým Apple Pie production byl založen v listopadu roku 2011. Zabýváme se tvorbou SAMP videí. https://app-samp.eu... 

ApplePie Production - Fungujeme v karanténě? :D

By Stiffy 25/03/2020
Ciao u dalšího příspěvku.
Říkáte si o čem asi tak budu zase psát, vše již bylo řečeno v předchozím příspěvku (. No mám takové nutkání jednou za čas ukázat, jak vypadá opravdový příspěvek v blogu mezi všemi těmi třířádkovými příspěvky nebo seznamy vítězů na tuningu. :D

Za poslední měsíc se hodně událo. Začneme tím hlavním, tedy tvorbou. Po traileru, který byl vydán 29/02 (můžete si ho připomenout zde na webu - www.gta-multiplayer.cz/cz/videos/app-039-s-back-alright-2020/), se intenzivně pracovalo na dokončení třech videí.

Jedno z nich je již venku, po 7 letech čekání konečně pokračování Couzovi komedie o dvou starých známých gamblerech. Příběh plný peněz, života na vysoké noze, ale i zrady a beznaděje. Jednou si dole a jednou nahoře 2 sledujte níže....a ano, chyba je tam záměrně. :D


Dalším z videí, které už je ve finální fázi, je film Hood. Akčňák, který připravuje Samo. Vydání se očekává na začátek dubna.

Následovat doufám bude první díl satirické dokumentární série WTLS: Utajené spisy, kde je problém hlavně s množstvím informací, které je potřeba kvalitně zpracovat. Vydání první epizody je v plánu na druhou polovinu dubna !

Zároveň i Couza by rád oznámil nový vtipný seriál Autobazar Los Santos !

Nově jsme otevřeli týmovou pokladnu, ze které se bude sponzorovat veškerá tvorba a zároveň i soutěže a jiné akce pořádané na serveru - vždy to bude něco originálního a dozvíte se to dostatečně v předstihu (i menším trailerem). Proběhla také úprava pravidel, ty najde každý zájemce na discordu. Pokud má nějaký tým/clan zájem o spolupráci, jsme otevření k jednání, více info na našem webu (ke dnešnímu dni spolupracujeme s jediným týmem a to se StreetDrivers).

Je v plánu spousta projektů, ale bohužel ne na všechny se vztahuje karanténa, takže někdo má času dost, jiní musí nadále chodit do práce a nejsou tak aktivní. Musíme nadále fungovat jako tým a držet při sobě i v těchto složitých dnech. Se současným stavem týmu je vedení nadmíru spokojeno a i když nábor zůstává otevřený, bude už těžší projít hlasováním.. Jediné pozice Moviemakerů a Map Editorů jsou momentálně uzavřeny, herci a dabéři nadále můžou posílat přihlášky. Všem níže uvedeným děkuji jménem celého vedení za odvedenou práci. Aktuální složení:
[M].i.[N].i.[G]U[N], Couza, Haine, Chvalinak, kryskry, Marsiik, Pepe_Ge, Samo, Stiffy, Suris

Můžete sledovat jak náš web, tak i další sociální sítě, případně se přidat k nám na discord, odkazy níže. Já všem děkuji za pozornost a zase někdy čau.

Stiffy

app-samp.eu
discord.gg/tP3A8zF

www.facebook.com/applepie.production/
www.instagram.com/applepie_production/

Comments (4) Likes (23) Views (261)

Comments (4)

FoFo23 FoFo23
Level 38 28/03/2020 11:08 PM
Super už sa neviem dočkať.
Haine Haine
Level 169 25/03/2020 03:35 PM
Pěkně napsané tak jako vždy :)
Saslik Saslik
Level 106 25/03/2020 01:09 PM
Topka <3 :D
Couza Couza
Level 70 25/03/2020 11:18 AM


Dále se chystáme další novou věc, krátké minutové skeče, které vás pobaví, zvláště v téhle špatné době !!..

Recent contributors

Popular blogs

The Player Guide
The Player Guide

Useful information and guides for new...

Latest post
The commands guide v2
Applee's Blog
Applee's Blog

Welcome to this helpful blog, I post random...

Latest post
Custom Radio [Guide] | UPDATED |
Sheikh's Blog
Sheikh's Blog

I will post random blogs here :P

Latest post
Advertisement #1