Spooky halloween to all players! Click here to hide this message.

Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register
Close

Login


Close

ApplePie Production

Tým Apple Pie production byl založen v listopadu roku 2011. Zabýváme se tvorbou SAMP videí. https://app-samp.eu... 

ApplePie Production - Jedeme dál.

By Stiffy 18/05/2020
Zdravím všechny,

Vítám vás zpět u našeho blogu u né tak pravidelného příspěvku ohledně našeho fungování, plánovaných projektech a rekapitulaci. Poslední příspěvek tu byl před necelými dvěma měsíci, za tu dobu se opět událo spoustu věcí, jdeme na ně!

Začneme tím nejdůležitějším, tedy tvorbou a videi.
Prvním vydaným videem byl na začátku dubna akční filmek Hood (natočil: Samo). Video bylo skvěle zpracované a statisticky se jedná o jeden z našich úspěšnějších kousků.

Následoval velký projekt a tím byla první epizoda WTLS: Utajené Spisy s podtitulem "Zrozen k zabíjení? (natočil: Stiffy)" Video se setkalo s velkým úspěchem a moc děkujeme, že i téměř měsíc po vydání se setkáváme s kladnými komentáři a zájmem o spolupráci, již se pracuje na scénáři pro druhý díl.

Prozatím posledním projektem tvořeným celým týmem [APP] je první díl seriálu Autobazar Los Santos (natočil: Couza). Již se natáčí druhý díl a měl by být venku ještě do konce tohoto měsíce.


+reálně je poslední vydaným videem pod [APP] video z vyjížďky Street Drivers (našeho partnerského klanu) - ke shlédnutí zde na webu. Na něm se ale nepodílel celý tým, nýbrž jen já, Stiffy, jako MovieMaker - pokud máte zájem o natočení akce nebo eventu, nebojte se nás kontaktovat, pokud to bude mít smysl, určitě se domluvíme.

-------------------------------------------------


Další věcí je fungování a aktuálního složení týmu.
Bohužel jsme se museli v poslední době rozloučit s několika členy, ale většinou byla důvodem dlouhodobá neaktivita. Snažíme se udržet tým pohromadě, někteří jsou s námi už od začátku (úplného v roce 2011 nebo i od začátku po obnovení v tomto roce). Nechceme každou chvíli hledat nové členy, navíc si se všemi na natáčení nemusíte rozumět, proto jakoukoliv změnu bereme těžko.. Dost si zakládáme na tom, abychom opravdu byli tým a táhli za jeden provaz.

Aktuální složení týmu:
Couza, Haine, kryskry, Marsiik, n1k0leta, Pepe_Ge, Samo, Stiffy, Suris, Wexik
.
Všem tímto děkuji za odvedenou práci a těším se na další natáčení.

-------------------------------------------------


Plány na následující týdny
jsou jednoduché, natáčení druhého dílu Autobazaru Los Santos (Couza) je v plném proudu jak jsem zmínil výše, také se rozjíždí práce na dalším seriálu z policejního odvětví (Stiffy), ale více info zatím držíme pod pokličkou. Chceme také oznámit další velký projekt přímo související s portálem gta-mp.cz, ale vše se včas dozvíte. Hodně na to spoléháme a snad se to povede. V neposlední řadě přijde i poslední díl trilogie Jednou jsi dole a jednou nahoře! Děkujeme za podporu.

Pro aktuální novinky můžete sledovat jak náš web, tak instagram, případně se přidat k nám na discord, odkazy níže. Já všem děkuji za pozornost při čtení tohoto příspěvku a zase někdy ciao.

- Stiffy


www.app-samp.eu | www.discord.gg/tP3A8zF | www.instagram.com/applepie_production

Comments (1) Likes (18) Views (109)

Comments (1)

Saslik Saslik
Level 106 18/05/2020 06:16 PM
Koukám, že se máme na co těšit :D

Recent contributors

Popular blogs

The Player Guide
The Player Guide

Useful information and guides for new...

Latest post
The commands guide v2
Applee's Blog
Applee's Blog

Welcome to this helpful blog, I post random...

Latest post
Custom Radio [Guide] | UPDATED |
Sheikh's Blog
Sheikh's Blog

I will post random blogs here :P

Latest post
Advertisement #1