Spooky halloween to all players! Click here to hide this message.

Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register
Close

Login


Close

ApplePie Production

Tým Apple Pie production byl založen v listopadu roku 2011. Zabýváme se tvorbou SAMP videí. https://app-samp.eu... 

ApplePie Production - Úvod a historie

By Stiffy 04/03/2020
Čauky mňauky, vítám vás u prvního příspěvku v nově založeném blogu našeho týmu. Za poslední měsíce jste si při projíždění San Andreas jistě všimli několika propagačních billboardů "[APP] is back" a podobně. Ale pro vás novější hráče, co to tedy vlastně je [APP]? Čím se náš tým zabývá? A proč máme tak stupidní název ApplePie Production? Vše vysvětlím v následujících řádcích.


Původně byl tým [APP] založen v listopadu 2011 hráči Stiffy a Suris. O pár dní později se přidal i Couza, a v tomto složení se tvořily některá dnes již legendární komediální videa a scénky. Nutno říct, že v tu dobu se videa nepřidávala jak na běžícím páse, a spousta lidí se snažila tvořit něco svého. Dnes je to bohužel jinak, až na pár výjimek. Těmi výjimkami chceme být stoprocentně opět my. Odjakživa se tedy zabýváme tvorbou videí ze SAMP, na kterých se vždy podílí celý tým, každý člen je stejně důležitý (ať herec, tak dabér).

Nejtěžší věcí bylo určitě vymyslet název, já osobně dlouho váhal, ale žádný nápad nepřicházel.. Všichni jsme tehdy žrali Prcičky (American Pie), Suris asi zrovna zkoumal onu legendární scénku s jablečným koláčem (mimochodem první logo obsahovalo právě zmíněný koláč) :D :D .. Nakonec od toho chtěl couvnout, ale už jsem ho nenechal. Název ApplePie Production se drží dodnes.V době mezi 2011-2015 byly vydány 4 větší projekty (Když Vám Ujede Bus, Mike a kolo, Ako Získať Auto a Merry Christmas) a spoustu kratších kravinek a scének (Hero!, Proč nerybařit sám, Grogy Gantona, Bu**a V Masně, Definice Kun**..). Máme za sebou pár rozpadů a dlouhá období neaktivity, což se nyní (už jen díky zaplacené doméně a ts3 místnosti) mění a tak pokud máš zájem se podílet na něčem trochu kreativním a něčem, co poté pobaví ostatní, přihlášku uvítáme - podmínky nejsou, mísí se nám tu dvě generace a za mne je rozhodně fajn, když se člověk snaží být kreativní..

V současné době máme 3 MovieMakery, takže neaktivity, co se týče natáčení, se opravdu není třeba bát. Co se týče fungování, natáčení se vždy oznamuje dopředu v předstihu na discordu nebo messengeru, zaznamenává se samozřejmě i docházka, ta ale slouží jen pro informační účely - rozhodně nikoho nevyhodíme, protože zrovna má plán nebo jde ven - všichni máme svůj život. Co se týče tvorby, každý si najde to své. Někdy se jedou čistě komediální videa, někdy nekorektní humor či satira, někdy složitější příběhy, vypravování nebo v neposlední řadě akčňáky.

Chystá se i několik projektů přímo spojených s herním portálem GTA-MP.CZ - určitě je na co se těšit a proč nás sledovat!


Prozatím byla v současném složení týmu jen krátká upoutávka výše s názvem "[APP]'s back, alright!" (kamera a edit: Stiffy), ve finální fázi je již video o škodlivosti hazardu s názvem "Jednou jsi dole a jednou nahoře" (kamera a edit: Couza) a také akční filmek "Hood" (kamera a edit: Samo). Nasledovat budou WTLS:Utajené spisy #1 (Stiffy), což je satira a pokus o nový formát. Neberte to moc vážně, přece jen je to hra a všem nám jde primárně o zábavu :) Vše co se chystá i vše ohledně fungování najdete na našem webu - !

Díky za pozornost a třeba zase někdy u nějakého příspěvku.
*Stiffy

Aktuální složení týmu: [M].i.[N].i.[G]U[N], Couza (MM), Haine, kryskry, Samo (MM), Stiffy (MM), Suris, Tovarish_Pepe - tímto i všem chci poděkovat za dočasné fungování, začátky byly těžké..
Comments (5) Likes (21) Views (265)

Comments (5)

Haine Haine
Level 169 04/03/2020 03:39 PM
Super a jen bych doplnit že já se připojil roku 2012 :D
Kikush Kikush
Level 111 04/03/2020 03:00 PM
To se mi líbí. Držím vám palce s natáčením a určitě se budu těšit na novou tvorbu. ;)
Nko Nko
Level 84 04/03/2020 02:56 PM
Pěkný
(*clapping gif*)
Stiffy Stiffy
Level 113 04/03/2020 02:11 PM

Podobnost s logem TV Barrandov čistě náhodná. Dále se chystají pořady Stiffyho INSTINKTY, Stiffyho DUEL, Volejte a pište Stiffymu, Stiffyho KAUZY, Týden podle Stiffyho, Stiffyho Interview, Stiffyho zprávy a spousta dalších originálních pořadů! Sledujte dále!
PepeGe PepeGe
Level 52 04/03/2020 02:07 PM
Pěkně napsané a nemáš zač :)

Recent contributors

Popular blogs

The Player Guide
The Player Guide

Useful information and guides for new...

Latest post
The commands guide v2
Applee's Blog
Applee's Blog

Welcome to this helpful blog, I post random...

Latest post
Custom Radio [Guide] | UPDATED |
Sheikh's Blog
Sheikh's Blog

I will post random blogs here :P

Latest post
Advertisement #1