Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register
Close

Login


Close

Interview & Rozhovory

V tomto blogu najdete interview a rozhovory s hráči, poradci a administrátory na našich herních serverech! 

Rozhovor s administrátorem kRALLEFORNIA

By Danielson 30/01/2019
Vítám vás u mého dalšího příspěvku do Interview & Rozhovory. Moji nabídku na rozhovor velmi vstřícně přijal administrátor kRALLE. Tohoto hráče jsem si vybral, protože na WTLS působí od roku 2011, takže nám má jistě co říct. Pusťme se tedy do toho.

1. Ahoj, jsem rád, že jsi s nadšením přijal moji nabídku na rozhovor. Pro začátek se nám prosím představ.

Ahoj, jsem rád, že se mi po takové době hraní (přesněji 8 let) dostalo šance. Jmenuji se Honza, pro hráče spíše známý jako kRALLE. Je mi 20 let a pocházím z jižní Moravy, to by na úvod mohlo stačit.

2. Čemu se rád věnuješ ve svém volném čase ?

Ačkoliv to bude znít nejspíš divně, velkou část dne věnuji práci a to i mimo kancelář. Ne protože bych musel, ale protože chci. Jinak moje srdce bije pro moje třešničkově-červené BMW, tudíž asi nemusím rozebírat, kam směřuje má hlavní záliba. K tomu patří i car-tripy s pár kamarády, dobré jídlo, pití a samozřejmě i hraní her. Kdysi před rokem jsem ještě cvičil, nyní chodím už jenom plavat - co se týče nějakého sportu.


3. A co hudba, jaký žánr nebo interprety rád posloucháš ?

Tak teď nevím, jak jsi přišel na to, že i pro hudbu mi bije srdce. Ono já to beru jako samozřejmost, takže jsem to i zapomněl napsat :) Již 14 let poslouchám rap, ke kterému mě přivedli mí 2 starší bratři, tudíž od 6 let. Kdo chce, uvěří tomu, kdo ne, bude si říkat svoje, to je mi nějak jedno. Rap je dá se říct moje droga. Nedokážu bez něj vydržet ani pár hodin. Také u něj usínám a neposlouchám ho leda když spím. Nejvíc na tom je, že se dá vyjádřit na mnoho způsobů, takže ti dokáže zvednout náladu, namotivovat tě, zamyslet se nad něčím a tak podobně. Dokázal bych o tom povídat celé hodiny, ale málokdo by to pochopil. S tím se musíš sžít. Interprety tady ani vyjmenovávat nebudu, bylo by to strašně moc řádků. Nastíním ale, že to je hlavně americký gangsta rap a samozřejmě československý. Docela mě bere i ruský, co ale nemusím, je německý.

4. Jaké jiné hry mimo GTA:SA hraješ nebo jsi hrával ?

Momentálně hraji jen SAMP a občas si i rád zavzpomínám u Need for Seed: Underground 2. Ještě do nedávna jsem opravdu hodně hrával Dead by Daylight, ale jelikož se chci věnovat více našemu serveru, dal jsem si na nějakou chvíli pauzu. V minulosti to bylo strašně moc her, opět, nebudu tady vše vyjmenovávat. Uvedu pár příkladů, z multiplayeru to bylo CS:GO, League of Legends, Team Fortress 2 a ze singleplayeru strašně žeru TES V: Skyrim, Far Cry sérii, Dying Light a Assassin's Creed série. Samozřejmě všech těch her bylo daleké víc, mám dost dobrý počítač, který rozjede všechny hry na ultra detaily. Jo a.. Neptej se mě na něj, jsem v tom absolutní laik. :D


5. Nyní již přejdeme na začátky na GTA:SA. Kde to vše začalo ?

Hru jako samotnou jsem poznal někdy v roce 2008 u souseda, který ji dostal myslím k Vánocům. Strašně se mi líbila ta možnost, že se můžeš vyřádit a dělat to, za co bys byl v reálném světě za mřížemi :) O nějaký rok později jsem přemluvil někde v elektru mámu, aby mi ji taky koupila. To je asi vše k singleplayeru, předpokládám, že teď přijde otázka ohledně multiplayeru, že ano? :)

6. Ano, správně. Byl server WTLS tvůj první server? A jak jsi se o něm dozvěděl ?

Rozhodně nebyl. Před ním jsem vystřídal pár serverů, spíše zahraničních, které se zaměřovaly na různé herní módy. Kdo by si chtěl přečíst více, můžete v mém starém blogu (https://www.gta-multiplayer.cz/cz/blogs/blogs-by-kralle/ma-historie-v-sa-mp-scene/). Upozorňuji ale, že z mojí tehdejší gramatiky Vám můžou vypadnout oči.
O WTLS jsem se dozvěděl díky mému kamarádovi machalinovi, kterého znám z Minecraftu. Nebýt kdysi jeho, možná bychom ani teď neseděli u tohoto rozhovoru. Patří mu velké dík, opět kdo by si chtěl přečíst podrobnosti, může v mém blogu (https://www.gta-multiplayer.cz/cz/blogs/blogs-by-kralle/moje-historie-na-gta-multiplayer-cz/).

7. Co tě na serveru zaujalo tenkrát a co tě na WTLS drží dnes ?

Řekl bych, že to vždy byli celkově kamarádi, které jsem tady poznal. V roce 2011 při úplném začátku jsem se tu s nikým nějak ani nebavil. Po menší pauze v roce 2012 jsem se dostal do teamu 88, kde hráli fakt super hráči, jejichž nicky už dnešním hráčům možná ani nic neříkají. Pro příklad to byli Wondys, Jeremy, Hollywood, Xside, Kubax, OneHunnid, Layle, Bewas atd.. Již od prvního připojení jsem se motal okolo gangu Aztecas, takže to byli i hráči, kteří tam už "nějaké" ty zkušenosti měli. Mezi ně patřil například OneBlood a veteráni si budou pamatovat i spoluhráče z Ruska Loveho, Hardstyla, Kylaka a IloveYou nebo hodně blízký kamarád KRLE (nyní Turtle) ze Srbska.. To jsem zabrousil opravdu do detailů. Abych se přiznal, ani nedokážu moc říct, co mě tady tak drželo dřív. Spíš jsem zabíjel čas hraním a prostě mě to bavilo. Nemyslím to tak, že bych se nudil. To rozhodně ne. Co se týče poslední roky hraní, není žádnou tajností, že mě tu drží pozice administrátora. Pár lidem jsem to už říkal. Tím se (opět) hádám dostáváme k další navazující otázce ohledně admin teamu, je tak?

8. Ano, mohl bys nám popsat tvoji cestu až k postu administrátora?

Po mé zhruba dvouleté pauze jsem se někdy poslední týden v prosinci 2015 opět připojil na server. Byl jsem už o něco vyspělejší, než kdysi, avšak každý člen admin teamu si mě pamatoval jako problémového hráče z dřívějších let. Ne skrz cheatování, za to jsem nikdy ban neměl, ale za chování. Proto pro mě byl docela velký problém se dostat na pozici pomocníka, protože v té době to bylo o moc těžší, než je to teď. Dřív se na přijetí pomocníka museli shodnout tři administrátoři. Po delší konverzaci s Hakissem jsme se domluvili, že se rozhodne a možná dostanu šanci. Za pár dnů (přesněji 24. 3. 2016) mi od něj přišla nabídka, že se pomocníkem můžu stát, pod podmínkou, že razantně zlepším chování. Pár členů admin teamu ocenilo moji snahu v lovení cheaterů a celkově ochotě pomáhat. Poděkování na tehdejší šanci patří ex-adminům LukaaSovi, Kociankovi a dosavadnímu Hakissovi. Pomocník mě dost bavil, vážil jsem si té šance a snažil se nezklamat ty, jenž mi tu možnost dali. Čas plynul a někdy začátkem roku 2017 mi niCe napsal, jestli bych se chtěl stát moderátorem. Bez váhání jsem souhlasil. Čekalo se na pár dalších pomocníků, kteří měli postoupit společně se mnou. Byli to Escalade, xxxsks, Luci, WizRolls a Bronx. 6. 1. 2017 jsem se stal moderátorem. Byla to strašná změna oproti pomocníkovi. Tolik nových příkazů, více starostí s hrou, větší zodpovědnost a samozřejmě také vlna kritiky, jak to, že se do AT přijali takoví lidé jako kRALLE? Hra mě začala bavit ještě víc. Zhruba o rok později, 29. 12. 2017 se povyšovalo do řad administrátorů. Jednalo se o hráče CooDik, dann, Quetiapin, Dzou a mezi nimi jsem byl i já. Ještě více příkazů, ještě větší zodpovědnost, ale také větší chuť do hraní. Jediný důvod, proč jsem kdysi přijal tu nabídku na post pomocníka a co to vlastně odstartovalo bylo to, že jsem chtěl POMÁHAT hráčům a zpříjemnit jim hraní. V adminteamu jsem poznal opravdu dobrou partu lidí, s kterýma se vždy dalo dobře pobavit. Za tuhle příležitost si mé poděkování zaslouží samozřejmě niCe.

9. Uvedl jsi, že dříve bylo obtížnější dostat se mezi helpery. Proč je to dnes snadnější a můžeš nám obyčejným hráčům popsat podle čeho vybíráte do AT nyní?

Možná to je jenom moje domněnka, netuším, ale dřív se podle mě strašně zohledňovaly okolnosti hráčova chování na serveru, nějakých banů za cheaty, aktivita a zájem. Jak jsem již psal, měl jsem velký problém se na post pomocníka dostat právě skrz chování, přestože jsem neměl žádný ban, byl jsem aktivní a měl jsem velký zájem. Důvodem také bylo to, že postup na vyšší pozici byl mnohem těžší. Neříkám, že nyní nezohledňujeme tyto okolnosti, ale přijde mi, že se v přibírání pomocníků a povyšování hodně polevilo. Ono je na tom magické hlavně to, že stačí napsat jeden jediný příkaz a může se z toho člověka stát opět jenom obyčejný hráč. Takže i když se přibere nějaký hráč, který byl v nedávné době problémový, stačí sebemenší hloupost a můžeme ho vyhodit. Já osobně nemám problém, aby se na post pomocníka a výš dostal hráč, který je aktivní, chová se slušně (neříkám, že si taky občas nezanadávám, ale ne ve veřejném chatu a nikdy to nemířím na hráče) a je ochotný nějak pomoci chodu serveru. Jediný co odmítám akceptovat na post pomocníka jsou cheateři. Protože známé herní přísloví říká: „Jednou cheater, navždy cheater.“


10. Tvou poslední větou se dostáváme k další otázce. V listopadu minulého roku došlo k zabanování klanu bMe. Jejich členové začali pomlouvat server a znehodnocovali anticheat. Jaký máš názor na tuto partu a myslíš si, že anticheat je nyní schopný odhalit většinu cheatů ?

Tohle je momentálně nejvíce řešený téma, co se týče našeho serveru a tak nějak jsem tuto otázku očekával. Má vůbec cenu se rozepisovat? Ve zkratce - v tom klanu je pár mých dřívějších přátel a také kolegů z adminteamu. Je smutný, jak se někdo dokáže otočit v úplnou krysu. To je asi tak vše, co bych k tomu řekl. Anticheat dokáže rozeznat opravdu dost cheatů. Hráči si myslí, že se nic nemůže stát a že většina cheatů je tzv. undetected, ale není tomu tak. Samozřejmě se v žádné hře nedá vytvořit dokonalá detekce, protože stále někdo vymýšlí něco nového. Dle mého názoru máme v současné době jeden z nejlepších anticheatů na CZ/SK scéně, ne-li i v zahraničí. Pokud to někomu přijde směšné, běžte si klidně zahrát jinam, kde se dávají bany za aimbot na základě minuty spectu. Po mé nynější půlroční pauze můžu oznámit, že již teď mám v "portfóliu" pár hráčů, kteří si za své dlouhodobé a nepoučitelné cheatování brzy odnesou permaban. Nechte se překvapit :)

11. Vraťme se zpět k tvému hraní na serveru. Vlastníš v LS jednu pěknou uličku. Zajímalo by mě jakým způsobem jsi na ni vydělával peníze.

Ano, ulička je to dle mého názoru skutečně pěkná. Jinak bych ji taky nevlastnil. Bohužel už 3 roky v ní prodlužuje 2 domy hráč, který má nahráno 100 hodin za 3 roky a nehodlal mi oba domy prodat ani za moji nabídku 100 000 000$. Tudíž mě docela štve, že nevlastním kompletně celou uličku. Ono ani ty domy neměly velkou hodnotu, když je pokaždé vlastnil někdo jiný a já je kupoval ve větších časových intervalech, nikoliv všechny naráz.. Dohromady jsem v tom nechal zhruba 120 000 000$, nejvíc za ten, který má parkování v garáži. Celkově jsem vydělával tak nějak vším. Ať už to byly eventy o větší peníze, hitmany, prodávání CZK a mnoho dalšího. Nebudu to tady vše vyjmenovávat, každý ví, čím vším se dá vydělávat.12. Psal jsi že jsi působil v gangu Aztecas. Byly i dříve gang wary hlavně o zbrani sawn off ?

Ano, od roku 2011 co zde hraji to bylo hlavně o sawnech. Co si ale pamatuji z různých konverzací na serveru, dříve, tak někdy v roku 2009 se dost používaly M4 a další walk zbraně.


13. Když se podíváme na tvůj profil do sekce videí najdeme tam mnoho bustedů na cheatery. Jak taková videa vznikaly ? Měl jsi hráče vytipované nebo to bylo čistě náhodně ?

Naopak takovou otázku jsem nečekal. Některé bustedy byly cílené za účelem "zesměšnění" těch profi cheaterů, kteří si mysleli, že se na ně nikdy nepřijde. Daleko víc jich mám na svém youtube kanálu, ale ty jsou neveřejné, které jsem spíše posílal adminům a nepřišly mi tak moc zajímavé, abych je nahrál sem. Ale třeba někdy by nebyl špatný nápad, kdybych to sem vše přidal. Uvidíme.

14. niCe stále na serveru i anticheatu intenzivně pracuje. Dokonce nám přislíbil update, který se bude týkat heistů. Takže má další otázka směřuje na něho. Jaký na něho máš názor ? Dostal jsi se s ním už někdy do konfliktu ?

Obdivuji ho, že stále má nápady co vylepšit, co nového přidat a hlavně to, že to není jednou za půl roku, ale skoro pořád. Za poslední 3 roky se toho přidalo opravdu neskutečné množství. Upřímně má u mě niCe obrovský respekt za to, co tu odvedl za práci, že se stále o server stará a hlavně ty jeho pevné nervy. Vyměnili jsme si spolu nespočet zpráv jak zde na webu, tak ve hře. Vždy jsme spolu dokázali dobře pokecat a probrat nějaké důležité věci. Jako konflikt bych to ani nenazval, ale jednou jsem udělal takovou blbost a vyříkali jsme si to. Podrobnosti si nechám pro sebe, ale nebylo to nic moc vážného. Aby si někdo nemyslel, že mu lezu do zadku - rozhodně to nemám v životě zapotřebí. Je to prostě neskutečný pohodář, ale nesmíš se chovat jako mentál.

15. Mnoho starších hráčů se kriticky pouští do současné komunity. Jak to vnímáš ty ? Dokázal bys porovnat dřívější a nynější hráče ?

Já tohle nějak neřeším. Když tedy musím, tak řeknu jen to, že vždycky se našlo pár trotlů, kteří si mysleli, že jsou páni serveru. Teď je toho řekl bych o něco víc, bohužel. Jak v začátcích mého hrání, tak nyní jsem měl takovou "skupinku" lidí, s kterýma jsem se bavil a ostatních jsem si moc nevšímal. Hlavně od konce roku 2015 po mé dvouleté pauze jsem tu poznal opravdu několik skvělých jedinců, s kterýma jsem se třeba i setkal osobně a s některýma se teprve plánuji setkat, třeba už delší dobu. Tudíž bych ještě apeloval na tu předchozí otázku - jaký názor mám na niCe? Dokázal "spojit" různé kouty Česka a mnoho hráčů se díky této hře třeba právě potkalo osobně a mají spolu spoustu zážitků. Jen tak pro zajímavost, s Princem (kdysi Kendrickem) jsme spolu byli v létě 2017 na dovolené v Itálii a to jsme se ještě půl roku před tím nesnášeli a zabíjeli se. Dalším takovým hráčem je MANNY, bývalý člen adminteamu. Někdy od května 2017 spolu jezdíme na rapové koncerty a to poměrně často. Takže jsem spíše radši za komunitu od toho konce roku 2015.

16. Osobně jsi poznal řadu hráčů. Zajîmalo by mě, jestli se hráči chovají ve hře stejně jako v osobním životě. A jak takové setkání probíhá ? Všichni hráči bydleli v tvém okolí nebo jsi za nimi neváhal jet i do jiného koutu republiky?

Ano, co si pamatuji, tak nikdo z nich se nechoval tak, že by si ve hře na něco hrál a v reálu byl úplně jiný. Když to byl ve hře vtípkař, byl takový i naživo. Něco bylo náhodné, někdo bydlí pár kilometrů ode mě (právě MANNY), za někým jsem jel i dost kilometrů, ale za Princem nejvíc, protože bydlí na druhém konci republiky. Jsou to skoro 2 roky co mám řidičák, takže nyní mi nedělá problém si zajet za kýmkoliv. Akorát je někdy těžký se domluvit. Do léta bych chtěl určitě potkat pár lidí, kteří už třeba nehrají, ale stále jsme spolu v kontaktu na Facebooku. Pro příklad nejbližší výlet plánuji za Deejvou a LegeeXem, bývalými členy admin teamu. Nejvtipnější bylo, když jsme se s MANNYm kdysi potkali na školním divadle ve Zlíně. To jsme se pořádně neznali ani ve hře, jen si na mě vzpomněl skrz fotku ve videu. Vždycky mě ale překvapilo, že jsem se s většinou dokázal bavit spíše o reálném světě, než o WTLS.17. Konkurence ostatních serveru je stále žhavé téma. Jak vnímáš souboj serverů ?

Tak konkurenční boj byl, je a bude ve všem a jinak tomu není ani v této sféře. Čísla v našich statistikách mluví za vše. Pomalu, ale jistě na to přijde víc a víc lidí. Už nějaký ten měsíc se to "děje".

18. Má další otázka bude směřovat na blogy. Ty jsi sám byl v psaní blogů velmi aktivní. Co tě k sepsání blogů vedlo ?

To bylo většinou takové spontánní, když se mi prostě různé po nocích u nějaké aktivity chtělo něco psát, tak jsem to napsal. Zase tak moc těch blogů tam nebylo a byly mezi nimi velké časové rozdíly. Přemýšlím, jestli vůbec někdy ještě nějaký blog napíšu, ale řekl bych, že už asi ne. Muselo by se mi chtít.

19. Čteš pravidelně ostatní blogy ? Nepřijde ti, že už kvalitních ubývá ?

Čtu jenom Interview a rozhovory. Zbytek mi nepřijde zajímavý. Dříve jsem četl jen blog od Litvy.

20. Server již běží 10 let. Myslíš si, že za dalších 10 let bude server ještě fungovat ?

Těžko říct. To záleží celkově na hráčích, zda je to bude bavit. Ale myslím si, že pokud se budou vydávat updaty takovým způsobem jako do teď, neměl by být problém. Když si vezmu takový Counter Strike 1.6, tak ten taky běží už několik let a několik určitě ještě vydrží.21. Na WTLS působí i řada youtuberů/streamerů, jmenovitě například CooDik nebo Fanny. Sleduješ jejich videa ?

Herní videa už vůbec nesleduji, kromě dvou youtuberů z již jmenované hry Dead by Daylight. Samozřejmě CooDikovi a dalším přeji hodně sledujících a jsem rád, že něco pro server dělají.

22. Minulý rok niCe spustil nový server S4. Vnímáš to jako dobrý krok nebo si myslíš, že nový server nebyl potřeba ?

Já osobně to vnímal jako takové mínus pro server 1. Pár hráčů se tam přesunulo a tehdy se docela snížil počet hráčů na S1. Já měl třeba v každé hře rád hodně hráčů a plné servery. Dále mě mrzí, že na S4 odešlo pár mých přátel z S1.

23. Rozhovor se nachýlil ke svému konci. Děkuji ti, že jsi přijal moji nabídku na rozhovor a přeji hodně štěstí do života. Na závěr ti dám prostor, abys mohl čtenářům něco sdělit.

Já ti děkuji, že jsem měl možnost se zúčastnit a že mě třeba hráči poznají i trochu víc. Všem hráčům přeji plno zábavy a děkujeme Vám za to, že tady hrajete, protože to Vy jste to, díky čemu tento server stále běží. Nezapomínejte ale na to, že to je stále jenom hra. Nic by se nemělo tak hrotit a přehánět, proto se někdy věnujte i reálnému životu, protože jsme tady maximálně 100 let, tak si nenechte své příležitosti uniknout mezi prsty. Splňte si své sny a buďte šťastní, sami sebou a nikdy si nenechte od nikoho kázat, jak máte žít život. Mír a lásku, mějte se krásně ;)


Děkuji za přečtení rozhovoru. Pokud se vám líbil budu rád za like a případně můžete zanechat i nějaký ten komentář :)
Comments (18) Likes (50) Views (652)

Comments (18)

Zeintar Zeintar
Level 65 25/04/2019 03:53 PM
hustý
litva litva
Level 17 17/02/2019 05:21 AM
Wondys, Jeremy, Hollywood, Xside, Kubax, OneHunnid, Layle, Bewas, Kylak and ILoveYou
To jsem si osvěžil stará dobrá jména,dobří členové gangu a hlavně dobří soupeři.

Abych to shrnul, strašně dobrý a kvalitní rozhovor. Jde na tom poznat kus práce, dobře sestavené otázky (při kterých tvůrce příspěvku už ví a nebo předpokládá odpověď dané osoby, což je velké plus), navíc doplněné screenshoty.
Já jsem rád, že tento rozhovor byl veden zrovna s Krallem, protože je zajímavý - Od svých začátků se na gang waru řežeme hlava nehlava, byl strašná potvora a hodně zatápěl pod kotlem ale jde vidět ta celková proměna postupem času a celkově z rozhovoru mám strašně dobrý dojem.
Co bych tak doplnil, to je otázka ohledně postup při řešení podezřelých hráčů z používání aimbotu - Jakožto hráč nevidím do té černé práce v pozadí a docela rád bych si přečetl, jak efektivně probíhá "sledování" takových hráčů.
Poslední věc, co bych ještě rád třeba věděl je, jaké plány má a nebo jaké jsou jeho představy o hraní do budoucna. Admin team, ačkoliv je to někdy opravdu dřina a stojí to hodně nervů (hlavně pro ty, kteří tam něco dělají), tak dejme tomu, jak to sám se sebou vidí do budoucna na tomto portálu.

Tot vše, skvělý rozhovor, Danielson i Kralle si zaslouží velkou pochvalu a tohle se mi velmi líbilo. Jen tak dál.
BoyWonder BoyWonder
Level 70 16/02/2019 10:13 PM
Jeden z tých lepších rozhovorov :)
LegeeX LegeeX
Level 112 06/02/2019 10:48 PM
Určitě se těším na výlet, vytáhneme auta a zajedeme na dobré jídlo a dobrý pokec.

Jsem rád, že jsi na mě nezapomněl.
tonyKRAL tonyKRAL
Level 79 03/02/2019 09:55 AM
Pěknej rozhovor,kRALLE je v klidu :)
mmiirreekk mmiirreekk
Level 120 01/02/2019 02:20 PM
profesionalni admin mi tady nadava do opic a idiotu protoze nedokaze rozdychat kritiku to jsme to ale dopracovaly ze :)
TheLastGrimm TheLastGrimm
Level 84 01/02/2019 11:21 AM
Dead by daylight a lolko cením
SteveSniff SteveSniff
Level 136 01/02/2019 09:18 AM
ujde to, lajk
kRALLEFORNIA kRALLEFORNIA
Level 139 31/01/2019 08:51 PM
neni to nahodou tankovaci stojan pro kamiony? :D priste si vem na fotku jeste iphona a cerveny boty at ses jeste za vetsiho frajera, jinak sem nepochopil co je podle teba "mastnotycka"
Když už si chceš hrát na "frajera" a chytráka ty, tak bys mohl vědět, že v ruce držím pistoli se ZELENOU hadicí, což znamená, že tankuji benzín :D Nevím jak ty, ale já ještě neslyšel o kamionech jezdících na benzín :D :D :D
kdyz nechce aby na nej nekdo mel kecy tak at si sem nedava tyhle radoby frajersky fotky :) a jestli se ti nelibi co pisu tak to proste necti :*
Mně jsou kecy nějakých opic, které si myslí, že pokud nemáš drahé auto z roku 2020 tak jsi chudák, docela víš kde :D Vždy mě takové komentáře spíše baví, podobně jako klauni v cirkuse, jestli víš, jak to myslím :)
Ale gratuluji ti, snažil ses mě tu nějak zesměšnit, ale nakonec jsi za idiota ty :D
GOLDENGODMANNY GOLDENGODMANNY
Level 121 31/01/2019 06:49 PM
Pekny rozhovor. Jeden z mala, ktery jsem docetl do konce.

Nejvtipnější bylo, když jsme se s MANNYm kdysi potkali na školním divadle ve Zlíně. To jsme se pořádně neznali ani ve hře, jen si na mě vzpomněl skrz fotku ve videu.

:D :D
Show comments 11-18 of 18

Popular blogs

The Player Guide
The Player Guide

Useful information and guides for new...

Latest post
Safes
Replay Radio
Replay Radio

Custom radio URL: Https://bit.ly/replayradio

Latest post
Thanks everyone!
Mano's Blog
Mano's Blog

I will occasionally post assortments...

Latest post
sensfix [NO CLEO]