Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login
Happy Easter to all players!

Co znamená Váš nick

1... 12 13 14 15 16... 38
Dejf
Dejf Level 78 09/07/2012 09:53 AM
Citace mého příspěvku z data 11.12.2009 na první stránce tohoto topicu (v té době jsem byl mladej a blbej) xD
Citace mého příspěvku z data 11.12.2009 na první stránce tohoto topicu (v té době jsem byl mladej a blbej) xD

Čeština je freeware, ne opensource!
OupzLitva
OupzLitva Right-Hand Man Level 118 09/07/2012 11:08 AM
Příspěvky co nebudou souviset s tématem se budou mazat. Pokud si nepamatujete tak hlavně hlavně díky tomuto psaní příspěvku se tohle téma zamykalo. I svuj příspěvek smažu-večer.
Příspěvky co nebudou souviset s tématem se budou mazat.
Pokud si nepamatujete tak hlavně hlavně díky tomuto psaní příspěvku se tohle téma zamykalo.

I svuj příspěvek smažu-večer.
NiNeHoUsEs
NiNeHoUsEs Advanced player Level 49 09/07/2012 12:23 PM
MatejCZ= MatejCZ z České republiky :D Aztecas_ ´= klan který sem vymyslel gangem Varrio Los Aztecas jsou hustý :D
MatejCZ= MatejCZ z České republiky :D Aztecas_ ´= klan který sem vymyslel gangem Varrio Los Aztecas jsou hustý :D

Lesk
Lesk Wise one Level 138 09/07/2012 07:16 PM
Lesk - lesk vznikl z jmena mistrlesk, ktere se objevilo v simsnech.... Houmrova prezdivka tak, aby nebyla dlouha tak Lesk
Lesk - lesk vznikl z jmena mistrlesk, ktere se objevilo v simsnech.... Houmrova prezdivka tak, aby nebyla dlouha tak Lesk
Rubi
Rubi Legendary player Level 73 09/07/2012 07:47 PM
Rubi- Není to jak si všichní myslí podle známého filmu "Drž hubu", ale je to vytaženo z mého přímení. Tato přezdívka se v naší rodiné dědí po generaci k generaci a já to nehodlám měnit! A jestli mi ještě někdo napíše ve hře jestli můj nick je z toho filmu. Tak mu odpovím "Drž hubu" ;D
Rubi- Není to jak si všichní myslí podle známého filmu "Drž hubu", ale je to vytaženo z mého přímení. Tato přezdívka se v naší rodiné dědí po generaci k generaci a já to nehodlám měnit!
A jestli mi ještě někdo napíše ve hře jestli můj nick je z toho filmu. Tak mu odpovím "Drž hubu" ;D
SuperRAPIT
SuperRAPIT Upstanding Citizen Level 17 09/07/2012 09:37 PM
SuperRAPIT, to je moje v pořadí druhá přezdívka. Moje 1. přezdívka byla RAPIT 101 (někdy též RAPIT101). To při poslouchání rádia Impuls (bylo mě 11 a teď mě je 14) jsem potřeboval nějakou přezdívku a když řekly rááááádio, tak jsem zkoušel stejnou melodii říkat svoje přezdívky a najednou jsem si řekl RAPIT 114 [RAPIT sto jedna čtyři], ale po chvíli jsem si uvědomil, že to má další rádio (Kontakt 114, možná víte) a tak jsem to změnil na RAPIT 101 (dříve jsem vůbec neovládal Čestinu, a někdy ji neovládám i teď, tak víte, že to má být RAPID 101). A přišel YouTube a a mě tu první přezdívku nechtělo uznat, a tak mě nabídlo SuperRAPIT. Dříve jsem ji používal pouze na YouTube, ale později jsem to začínal používat čím dál více a teď to používám na 100%. PS:Tady jsem používal dříve [CZ, to bylo proto, protože jsem si spletl kolonky. A v nějaký online hře se jmenují Pepik (moje školní přezdívka z prvního stupně)
SuperRAPIT, to je moje v pořadí druhá přezdívka. Moje 1. přezdívka byla RAPIT 101 (někdy též RAPIT101). To při poslouchání rádia Impuls (bylo mě 11 a teď mě je 14) jsem potřeboval nějakou přezdívku a když řekly rááááádio, tak jsem zkoušel stejnou melodii říkat svoje přezdívky a najednou jsem si řekl RAPIT 114 [RAPIT sto jedna čtyři], ale po chvíli jsem si uvědomil, že to má další rádio (Kontakt 114, možná víte) a tak jsem to změnil na RAPIT 101 (dříve jsem vůbec neovládal Čestinu, a někdy ji neovládám i teď, tak víte, že to má být RAPID 101). A přišel YouTube a a mě tu první přezdívku nechtělo uznat, a tak mě nabídlo SuperRAPIT. Dříve jsem ji používal pouze na YouTube, ale později jsem to začínal používat čím dál více a teď to používám na 100%.


PS:Tady jsem používal dříve [CZ, to bylo proto, protože jsem si spletl kolonky. A v nějaký online hře se jmenují Pepik (moje školní přezdívka z prvního stupně)
"Lidé z fyzikálního hlediska chápou pouze ty věci, které již proběhli a nebo stále pokračují a ostatní se jím zdá těžko pochopitelné."
(SuperRAPIT)
HydranatorCZ
HydranatorCZ Level 108 09/07/2012 10:58 PM
Já mam rád hydru a film terminator xD
Já mam rád hydru a film terminator xD
emibure
emibure Level 120 10/07/2012 08:47 AM
Já to mám zas slátaninu Jména a Příjmení, mibur mi nějak nesedělo a tak když jsme v esvětě :-) tak sem si před a na konec dal (e) emibure ...
Já to mám zas slátaninu Jména a Příjmení, mibur mi nějak nesedělo a tak když jsme v esvětě :-) tak sem si před a na konec dal (e) emibure ...
Franta72
Franta72 Legendary player Level 137 10/07/2012 10:21 AM
U mě je to jasny ne? :D [WiG] - Jsem v klaně Weed in Glass Blue - Přezdívka frantik - Jmeno
U mě je to jasny ne? :D

[WiG] - Jsem v klaně Weed in Glass
Blue - Přezdívka
frantik - Jmeno
Floxi
Floxi Level 28 10/07/2012 10:57 AM
WaTaFak_:Znamená to What the f.ck,jen zkráceně a nevulgárně :D
WaTaFak_:Znamená to What the f.ck,jen zkráceně a nevulgárně :D
1... 12 13 14 15 16... 38
This topic has been locked due to inactivity.