Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Lagy

1 2 3 4
zelva1905
zelva1905 Upstanding Citizen Level 80 12/08/2014 10:42 PM
Na Vodafon jsem volal na technickou podporu a Vodafon z O2 jsou zpojeny a rekli mi ze u me neni zadjen problem ze mi bezi internet uplne v pohode zadna jina hra pres net se mi neseka jen WTLS
Na Vodafon jsem volal na technickou podporu a Vodafon z O2 jsou zpojeny a rekli mi ze u me neni zadjen problem ze mi bezi internet uplne v pohode zadna jina hra pres net se mi neseka jen WTLS
Dzohny
Dzohny Advanced player Level 90 12/08/2014 10:50 PM
Jo zkouším taky jiné servery a lagy mám pouze na všech 3 WTLS serverech
Jo zkouším taky jiné servery a lagy mám pouze na všech 3 WTLS serverech
niCe
niCe Lead Manager Legendary player Level 333 12/08/2014 11:55 PM
Jak u blbejch zase! Co presne nedokazete pochopit na tom, ze tenhle problem se projevuje jen pri spojeni do zahranici? Servery GTA-MP.CZ jsou hostovane ve Svycarsku. Celou dobu se tu resi ze data proudi pres Velkou Britanii.
Jo zkouším taky jiné servery a lagy mám pouze na všech 3 WTLS serverech

Na Vodafon jsem volal na technickou podporu a Vodafon z O2 jsou zpojeny a rekli mi ze u me neni zadjen problem ze mi bezi internet uplne v pohode zadna jina hra pres net se mi neseka jen WTLS

Jak u blbejch zase! Co presne nedokazete pochopit na tom, ze tenhle problem se projevuje jen pri spojeni do zahranici? Servery GTA-MP.CZ jsou hostovane ve Svycarsku. Celou dobu se tu resi ze data proudi pres Velkou Britanii.
Kotvald
Kotvald Legendary player Level 78 13/08/2014 11:47 AM
neviem jak u vás ale u mna je to už v pohode :) Diky.
neviem jak u vás ale u mna je to už v pohode :) Diky.
DODIIIK
DODIIIK Legendary player Level 93 13/08/2014 12:17 PM
Je to vždycky jen občasné, hráči, kteří si stěžovali na lagy už hrají v pořádku na serverech. Předtím to taky bylo na 1-2 dny ;)
Je to vždycky jen občasné, hráči, kteří si stěžovali na lagy už hrají v pořádku na serverech.

Předtím to taky bylo na 1-2 dny ;)

Haik
Haik Level 112 13/08/2014 12:33 PM
I u mě je to už OK, taky díky
I u mě je to už OK, taky díky
1 2 3 4
This topic has been locked due to inactivity.