Confirmation

Confirmation

Close

Confirmation

Confirmation

Close

Register

Close

Login

Close

7 let od spusteni WTLS!

BubbLee
BubbLee
Level 65
22/04/2015 02:11 PM
Gratulace :). 7let a pořád špička SAMP.. A to už je panečku něco ! :)
Gratulace :). 7let a pořád špička SAMP..
A to už je panečku něco ! :)
Mám z vás fobii tak beru fabii a ČAU!
Jackpal
Jackpal
Legendary player
Level 64
22/04/2015 03:12 PM
7let.... Vau... Gratuluji
7let.... Vau...
Gratuluji
Člen klanu PMJ
Bewas
Bewas
Legendary player
Level 93
22/04/2015 04:14 PM
I já díky niCe a hlavně GRATULUJI :) Je to už dlouhá doba i když bych rád nahlédl zpět :)
I já díky niCe a hlavně GRATULUJI :) Je to už dlouhá doba i když bych rád nahlédl zpět :)
Helper od: 2.3.2016, Moderátor od: 8.3.2016
JessieJames
JessieJames
Manager
Level 153
22/04/2015 06:10 PM
Leti to hrozne... Diky vsem!
Leti to hrozne...

Diky vsem!
DarthBlackSunSidious
DarthBlackSunSidious
Level 117
22/04/2015 06:46 PM
7 let je uctyhodna doba. Jak uz jsem jednou zminil, WtLS je nejlepsi server, pro me bezkonkurencni. Hraju tu necele 3 roky, rad jsem podporil a rad budu podporovat i nadale. Gratuluji a preji hodne pevnych nervu a vule do dalsich let.
7 let je uctyhodna doba. Jak uz jsem jednou zminil, WtLS je nejlepsi server, pro me bezkonkurencni. Hraju tu necele 3 roky, rad jsem podporil a rad budu podporovat i nadale. Gratuluji a preji hodne pevnych nervu a vule do dalsich let.
TiTaNuM
TiTaNuM
Level 77
23/04/2015 05:25 PM
7 let, pěkně dlouhá doba, ale doufám že tento server poběží i nadále. Protože na takovém modu, jako je WTLS, si asi nikde nezahrajete. Buďte rádi za vše co pro nás admin team a hlavní administrátor dělá. niCe, klobouk dolů, že si udržel tento server takovou dobu, skoro bez problémů.
7 let, pěkně dlouhá doba, ale doufám že tento server poběží i nadále. Protože na takovém modu, jako je WTLS, si asi nikde nezahrajete. Buďte rádi za vše co pro nás admin team a hlavní administrátor dělá.
niCe, klobouk dolů, že si udržel tento server takovou dobu, skoro bez problémů.
Franta72
Franta72
Administrator
Level 124
23/04/2015 11:44 PM
Gratuluji.
Gratuluji.
rOxmaN
rOxmaN
Don
Level 165
23/04/2015 11:55 PM
Na oslavu sedmého výročí vás očekávám cca. v prvním týdnu června na čtvrté řadě MegaTuningu!.. :) Pořádně to zbouráme!.. :)) Ale jinak taky gratuluji a děkuji že tu mohu hrát.. :)
Na oslavu sedmého výročí vás očekávám cca. v prvním týdnu června na čtvrté řadě MegaTuningu!.. :) Pořádně to zbouráme!.. :))

Ale jinak taky gratuluji a děkuji že tu mohu hrát.. :)
| FACEBOOK | INSTAGRAM | STEAM | Hráči z GTA-Multiplayer.cz 2017! | -   -   -   -   Seznam titulů - achievementů - barev - nemovitostí - prací   -   -   -   - | Interview & Rozhovory |
NyTmo
NyTmo
Veteran
Moderator
Level 71
24/04/2015 09:39 AM
Gratuluji i když jsem tu nováček :)
Gratuluji i když jsem tu nováček :)
Kennas
Kennas
Experienced player
Level 69
24/04/2015 10:14 AM
Gratuluji :)
Gratuluji :)
This topic has been locked due to inactivity.

Forum rules

Read forum rules before posting!

Forum rules