Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Stížnost na administrátora Greg for fun

1 2 3
KrucifiX
KrucifiX Don Level 129 01/06/2015 04:40 PM
Škoda že jsem z at odešel sám a nikdo mě nevyhodil :) prvně si to zjisti než tohle napíšeš . Je to stejně jedno.. ty si budeš říkat svoje .. vsice mi plno hráčů může dosvědčit že se chováš tak jak se chováš a dáváš mi kicky neprávem.. ale tak je to jedno.. hlavně že já se neumím chovat :) jen by mě zajímalo kde v pravidlech je zakázáno být v první roomce a že si admini můžou dávat kicky jen některým hráčům prosimtě ?
Škoda že jsem z at odešel sám a nikdo mě nevyhodil :) prvně si to zjisti než tohle napíšeš . Je to stejně jedno.. ty si budeš říkat svoje .. vsice mi plno hráčů může dosvědčit že se chováš tak jak se chováš a dáváš mi kicky neprávem.. ale tak je to jedno.. hlavně že já se neumím chovat :) jen by mě zajímalo kde v pravidlech je zakázáno být v první roomce a že si admini můžou dávat kicky jen některým hráčům prosimtě ?
Greg
Greg Scalawag Level 126 01/06/2015 05:24 PM
Jestli jsis nevsiml tak z lobby se presouvaji vsichni, proc si myslis ze se tam neda mluvit. Navic kdyz se ohanis pravidly, mas tam jasne napsano ze se mas ridi pokyny administratora a ja ti to rikal nekolikrat ze tam nemas schvalne chodit. Takze nevim jestli ze sebe toho hlupaka jen delas nebo zijes v jiny realite.
Jestli jsis nevsiml tak z lobby se presouvaji vsichni, proc si myslis ze se tam neda mluvit. Navic kdyz se ohanis pravidly, mas tam jasne napsano ze se mas ridi pokyny administratora a ja ti to rikal nekolikrat ze tam nemas schvalne chodit. Takze nevim jestli ze sebe toho hlupaka jen delas nebo zijes v jiny realite.
Hat3Me
Hat3Me Legendary player Level 144 01/06/2015 05:33 PM
Hosi :D Nemuzete rict, ze je Greg arogantni znam ho osobne a nikdy na TS nevyvolava problemy, nebo neurazi hrace. Je to admin, ktery se proste neboji potrestat a zbuduje si tak respekt, to je spravne. To, ze nekoho nejak nazve nebo neco, tak je to ze srandy a zasmejem se tomu, nemuzete to brat tak vazne, takze bych radil at si proberete vlastni chovani a pak tu neco pisete na druhe. Ze zrovna paradox si tu otvira hubu.
Hosi :D Nemuzete rict, ze je Greg arogantni znam ho osobne a nikdy na TS nevyvolava problemy, nebo neurazi hrace. Je to admin, ktery se proste neboji potrestat a zbuduje si tak respekt, to je spravne. To, ze nekoho nejak nazve nebo neco, tak je to ze srandy a zasmejem se tomu, nemuzete to brat tak vazne, takze bych radil at si proberete vlastni chovani a pak tu neco pisete na druhe.

Ze zrovna paradox si tu otvira hubu.
D0X
D0X Legendary player Level 129 01/06/2015 05:46 PM
Tie tvoje podlizovačky a falošnosť tu riešiť nebudem... Ty si myslíš že žiadny admin nemôže urobiť chybu? Môžeš, každý človek robí chyby...A ja som dal dostačujúce dôkazy nato, aby mi nejaké Hat3Me hovoril že si tady otváram hubu...
Hosi :D Nemuzete rict, ze je Greg arogantni znam ho osobne a nikdy na TS nevyvolava problemy, nebo neurazi hrace. Je to admin, ktery se proste neboji potrestat a zbuduje si tak respekt, to je spravne. To, ze nekoho nejak nazve nebo neco, tak je to ze srandy a zasmejem se tomu, nemuzete to brat tak vazne, takze bych radil at si proberete vlastni chovani a pak tu neco pisete na druhe.

Ze zrovna paradox si tu otvira hubu.
Tie tvoje podlizovačky a falošnosť tu riešiť nebudem... Ty si myslíš že žiadny admin nemôže urobiť chybu? Môžeš, každý človek robí chyby...A ja som dal dostačujúce dôkazy nato, aby mi nejaké Hat3Me hovoril že si tady otváram hubu...
Escalade
Escalade Level 126 01/06/2015 05:51 PM
Ano, tak nechápu proč tu řešíte takovýhle hovadiny a prostě to nepřejdete... Život jde dál! Já bych to prostě LOCKnul =D
každý človek robí chyby...
Ano, tak nechápu proč tu řešíte takovýhle hovadiny a prostě to nepřejdete... Život jde dál!
Já bych to prostě LOCKnul =D
Barneyy
Barneyy Level 81 01/06/2015 05:53 PM
naprosto souhlasím
Hosi :D Nemuzete rict, ze je Greg arogantni znam ho osobne a nikdy na TS nevyvolava problemy, nebo neurazi hrace. Je to admin, ktery se proste neboji potrestat a zbuduje si tak respekt, to je spravne. To, ze nekoho nejak nazve nebo neco, tak je to ze srandy a zasmejem se tomu, nemuzete to brat tak vazne, takze bych radil at si proberete vlastni chovani a pak tu neco pisete na druhe. Ze zrovna paradox si tu otvira hubu.

naprosto souhlasím
Archos
Archos Level 123 01/06/2015 06:00 PM
Hah. Je pravda ze nekteri z adminu delaji to ze se chovaji na jejich pozice asi nevhodne.Arogantni povysovani nad ostatnima ve stylu lechtivych urazek ktere ovsem nekdo snasi hur. Asi to vetsina bere jako srandu ale uz je jen otazka jestli to je vhodne protoze si tohle pak zacnou dovolovat i hraci a dale za to prichazi kick ci ban a dale na to prichazi tohle tema. :D Jestli by se neco takoveho usoudilo jako nevhodna vec tak uz to jde mimo vas, to by si pak musel niCe vzit remen a delat poradky on sam :D Takze to tak nereste :D
Hah.
Je pravda ze nekteri z adminu delaji to ze se chovaji na jejich pozice asi nevhodne.Arogantni povysovani nad ostatnima ve stylu lechtivych urazek ktere ovsem nekdo snasi hur. Asi to vetsina bere jako srandu ale uz je jen otazka jestli to je vhodne protoze si tohle pak zacnou dovolovat i hraci a dale za to prichazi kick ci ban a dale na to prichazi tohle tema. :D

Jestli by se neco takoveho usoudilo jako nevhodna vec tak uz to jde mimo vas, to by si pak musel niCe vzit remen a delat poradky on sam :D Takze to tak nereste :D
cRAPPNATION
cRAPPNATION Legendary player Level 63 01/06/2015 06:09 PM
Je vtipný, že každej říká uplně něco jinýho..tím pádem sem z toho nic nepochopil :)
Je vtipný, že každej říká uplně něco jinýho..tím pádem sem z toho nic nepochopil :)
lovellypavelxxx
lovellypavelxxx Level 190 01/06/2015 06:49 PM
BTW tu hudbu pouštil Legeex a Greg se zeptal, že kdo to pustil a Deejva s Legeexem že ŠPÍNA a dostal jsem kick.
BTW tu hudbu pouštil Legeex a Greg se zeptal, že kdo to pustil a Deejva s Legeexem že ŠPÍNA a dostal jsem kick.
Nicky88
Nicky88 Level 11 01/06/2015 08:04 PM
Špína nikdy nic :D //Kappa
Špína nikdy nic :D

//Kappa
1 2 3
This topic has been locked due to inactivity.