Confirmation

Confirmation

Confirmation

Confirmation

Register
Login

Porušení pravidel hry

1 2 3
Maggot
Maggot King of GTA Level 82 04/07/2015 03:18 PM
Ja se vam tu do toho nechcu motat ale pokud jsem to dobre pochopil tak ty Mory nahlasujes nekoho ze si zmenil nick na "divci" coz hned automaticky znamena ze se chce nejak obohatit? :-D No promin ale myslim ze Kuba6 nemuze za to ze kdyz ucitis pach harajici feny tak se prestanes ovladat a cpes nekomu penize :-D
Ja se vam tu do toho nechcu motat ale pokud jsem to dobre pochopil tak ty Mory nahlasujes nekoho ze si zmenil nick na "divci" coz hned automaticky znamena ze se chce nejak obohatit? :-D No promin ale myslim ze Kuba6 nemuze za to ze kdyz ucitis pach harajici feny tak se prestanes ovladat a cpes nekomu penize :-D
inactive
inactive Level 149 04/07/2015 03:20 PM
Mory, pokud se ti nelibi, ze někdo zverejnuje tve osobní udaje, tak staci napsat report. Trestam tak stejne uplne všechny, pokud se to danemu hraci nelibi.
Mory, pokud se ti nelibi, ze někdo zverejnuje tve osobní udaje, tak staci napsat report. Trestam tak stejne uplne všechny, pokud se to danemu hraci nelibi.
Kuba6
Kuba6 Level 98 04/07/2015 03:29 PM
Jen mi řekněte proč se dělají rozhovory , videa, ve hře si hráči vyměnují Facebooky a pak se jim nesmí napsat křestním jménem? o.O
Jen mi řekněte proč se dělají rozhovory , videa, ve hře si hráči vyměnují Facebooky a pak se jim nesmí napsat křestním jménem? o.O
GDLK
GDLK Felon Level 144 04/07/2015 03:42 PM
Mory hlasí za uplnou blbost hrače.. protože se mu naskytla příležitost, si pořadně polaskat svůj penis jak je strašně dobrej.. věř že ne. a další věc tohle mi přijde opravdu hloupé dávat několikahodinové mute, tresty za křestní jména.. a za posílaní hrače si zahrát šachy, Kuba to myslel dobře, mohl si si zvýšit skill .. To že neustale provokuje .. co na tom má být, sledujte KAŽDEHO hrače ...
Mory hlasí za uplnou blbost hrače.. protože se mu naskytla příležitost, si pořadně polaskat svůj penis jak je strašně dobrej.. věř že ne.
No promin ale myslim ze Kuba6 nemuze za to ze kdyz ucitis pach harajici feny tak se prestanes ovladat a cpes nekomu penize :-D


Jen mi řekněte proč se dělají rozhovory , videa, ve hře si hráči vyměnují Facebooky a pak se jim nesmí napsat křestním jménem? o.O

a další věc tohle mi přijde opravdu hloupé dávat několikahodinové mute, tresty za křestní jména.. a za posílaní hrače si zahrát šachy, Kuba to myslel dobře, mohl si si zvýšit skill ..
To že neustale provokuje .. co na tom má být, sledujte KAŽDEHO hrače ...
Bewas
Bewas Legendary player Level 93 04/07/2015 03:42 PM
Videa hráčů z WTLS jsou na vlastní nebezpečí to ano, ale rozhovory mají sloužit k pobavení a dozvedět se něco o hráči, né ho potom provokovat. Myslím si, že to nemáš z rozhovorů, ale z Facebooku a potom ho tedy neustále provokuješ. Někomu jako mě nevadí, když mi někdo řekne křestním, ale Noobovi to vadí a každej to ví, tak nevím co ho s tím ještě provokuješ. Pokud nechceš, aby ti někdo říkal Kubo, tak si nedávej jméno Kuba -_- :D To je trošku potom dementní říct, že ti to vadí ne ?
Jen mi řekněte proč se dělají rozhovory , videa, ve hře si hráči vyměnují Facebooky a pak se jim nesmí napsat křestním jménem? o.O

Videa hráčů z WTLS jsou na vlastní nebezpečí to ano, ale rozhovory mají sloužit k pobavení a dozvedět se něco o hráči, né ho potom provokovat. Myslím si, že to nemáš z rozhovorů, ale z Facebooku a potom ho tedy neustále provokuješ. Někomu jako mě nevadí, když mi někdo řekne křestním, ale Noobovi to vadí a každej to ví, tak nevím co ho s tím ještě provokuješ. Pokud nechceš, aby ti někdo říkal Kubo, tak si nedávej jméno Kuba -_- :D To je trošku potom dementní říct, že ti to vadí ne ?

This text is displayed only for administrators
Helper od: 2.3.2016, Moderátor od: 8.3.2016
Kuba6
Kuba6 Level 98 04/07/2015 03:46 PM
Bewasi už jméno Kuba dávno nemám , a jestli mi tak někdy někdo řekne chci potrestání na místě prosím :)
Bewasi už jméno Kuba dávno nemám , a jestli mi tak někdy někdo řekne chci potrestání na místě prosím :)
Mory
Mory Bully Level 90 04/07/2015 03:51 PM
Mě taky říkali všichni Kuře, když jsem Kuře nebyl, zkus něco jinýho. :) Godlike, to už trošku přeháníš ne?
Mě taky říkali všichni Kuře, když jsem Kuře nebyl, zkus něco jinýho. :)
Godlike, to už trošku přeháníš ne?
Kocianek
Kocianek Worshipped Level 111 04/07/2015 04:01 PM
Mory ty seš vážně hrozně neinteligentní ňouma :D Todle má být stížnost, že hráč ti na otázku, jestli je holka, napíše ano ? To je jako vše ? Seš vážně tragickej. Navíc tu nevytahuj něco o tom, že ti říká "Františku" a vytahuje nějaký osobní informace. Ty tam do mě taky kolikrát solíš různý lživý kecy, přitom o mně nevíš ani kulový, takže o šíření osobních věcí radši pomlč ju. Je opravdu komické, že hráč, který na serveru neustále provokuje, je vulgární, je znám svoji historií trestů, banů a stálým porušováním pravidel a potom on bude nahlašovat hráče kvůli trestu s (pro mě) naprosto neadekvátním odůvodněním. Nechci tu nikoho obhajovat, protože vim, jakej je Kouba provokáter a už jsem mu párkrát říkal, aby s tím provokováním Nooba a jeho oslovováním držel ústa, ale to je prostě on (v tomhle ohledu taky nechápu, proč tedy jsou zde zavedeny ty rozhovory hráčů, videa a fb skupina, kde si to prostě lidi mohou v pohodě dohledat a pak jsou za to trestáni). Pokud ale bude Kouba potrestán vzhledem k této moryho "stížnosti", pak se předem dožaduji, aby byl i Mory potrestán za neustále provokování, urážení a šíření lživých informací (často vede i na moji adresu), kterých se na serveru neustále dopouští a všichni o nich ví.
Mory ty seš vážně hrozně neinteligentní ňouma :D Todle má být stížnost, že hráč ti na otázku, jestli je holka, napíše ano ? To je jako vše ? Seš vážně tragickej. Navíc tu nevytahuj něco o tom, že ti říká "Františku" a vytahuje nějaký osobní informace. Ty tam do mě taky kolikrát solíš různý lživý kecy, přitom o mně nevíš ani kulový, takže o šíření osobních věcí radši pomlč ju. Je opravdu komické, že hráč, který na serveru neustále provokuje, je vulgární, je znám svoji historií trestů, banů a stálým porušováním pravidel a potom on bude nahlašovat hráče kvůli trestu s (pro mě) naprosto neadekvátním odůvodněním. Nechci tu nikoho obhajovat, protože vim, jakej je Kouba provokáter a už jsem mu párkrát říkal, aby s tím provokováním Nooba a jeho oslovováním držel ústa, ale to je prostě on (v tomhle ohledu taky nechápu, proč tedy jsou zde zavedeny ty rozhovory hráčů, videa a fb skupina, kde si to prostě lidi mohou v pohodě dohledat a pak jsou za to trestáni). Pokud ale bude Kouba potrestán vzhledem k této moryho "stížnosti", pak se předem dožaduji, aby byl i Mory potrestán za neustále provokování, urážení a šíření lživých informací (často vede i na moji adresu), kterých se na serveru neustále dopouští a všichni o nich ví.
GDLK
GDLK Felon Level 144 04/07/2015 04:19 PM
to mi je ale pěkná příležitost.
vzhledem k této moryho "stížnosti", pak se předem dožaduji, aby byl i Mory potrestán za neustále provokování, urážení a šíření lživých informací (často vede i na moji adresu), kterých se na serveru neustále dopouští a všichni o nich ví.

to mi je ale pěkná příležitost.
Mory
Mory Bully Level 90 04/07/2015 04:26 PM
Šíření lživých informací? Můžeš mi říct kdy jsem ti co řekl prosím tě? :D Pořád mi vrtá hlavou co vám Kuba6 slíbil za to, že se ho budete tak horlivě zastávat. :( A mimochodem, já už si trest za svoje chování odpykal, tím to končí.
Šíření lživých informací? Můžeš mi říct kdy jsem ti co řekl prosím tě? :D
Pořád mi vrtá hlavou co vám Kuba6 slíbil za to, že se ho budete tak horlivě zastávat. :( A mimochodem, já už si trest za svoje chování odpykal, tím to končí.
1 2 3
This topic has been locked due to inactivity.